Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

''tania replika'' do CQB


Recommended Posts

ale ja go już mam prawie od roku [pierwsza pseudo replika] wystrzelił około 4-5k kulek i jest w świetnej kondycji i mam pytanie czy on się będzie nadawał,a nie czy warto kupić.

 

To sam nie potrafisz stwierdzić, czy twoja replika nadaje się do strzelania w budynku? Czy jest Ci z nią wygodnie się poruszać?

Link to post
Share on other sites

Jestem Super-Mutantem i mówię, że nie warto. Nie mogę nawet włożyć palca w kabłąk.

 

Dlaczego z takim pytaniem zwracasz się tutaj?

 

Odchodząc od buractwa, ta strzelba będzie dobra. Tania replika, którą można nazwać AEGiem nieodpustowym, sprawnym i skutecznym to koszt około 300zł.

Link to post
Share on other sites

ale ja go już mam prawie od roku [pierwsza pseudo replika] wystrzelił około 4-5k kulek i jest w świetnej kondycji i mam pytanie czy on się będzie nadawał,a nie czy warto kupić.

To znaczy że masz już to G36 DE? Jeśli masz, działa i nawet strzela to się nada, na pewno limitu fps nie przekroczysz :)
Link to post
Share on other sites

To badziew, gówno i po prostu zabawka. Jeśli chodzi Ci o CQB pod względem mobilności - nada się. Pod każdym innym - nie. Słabe to i niecelne. Lepszym wyborem będzie klamka, o ile nie jest to kolejna bazarowa replika.

Link to post
Share on other sites

Ja siadam. Ani nie mam już pojęcia, co w końcu masz, ani nie wiem po co pytasz, ani nie wiem, czy Ty tak na serio...

On chyba pisze językiem nie zrozumiałym dla mieszkańców Polski północnej bo ja też nie rozumiem.

Jeśli masz strzelbę od AGM (a przez pewien czas myślałem, że masz a teraz to już nie wiem) to ona się nada do CQB.

Link to post
Share on other sites

"ale ja go już mam prawie od roku [pierwsza pseudo replika]"

 

Z tego by wynikało że ma to pseudo G36...

Może wyjdę na Cpt. Obviousa, ale co tam.

 

Rozumiem z tego tyle że ma rzeczone G36 i M9 STTi. Ale nie chce mu się zabierać na strzelankę G36 żeby sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Tak więc na swoje CQB:

- Ubierz się ciepło;

- Zabezpiecz patrzałki i zębiszcze;

- Weź pasek od spodni i zaczep o swoje G36 po czym przwieś przez szyję (Nie jest ciężka więć jak wpadniesz do wody to nie utoniesz) Jeśli posiadasz zawieszenie taktyczne to jeszcze lepiej;

- Jeśli posiadasz ładownicę to schowaj do niej berettę bądź włóż ją do kieszeni;

- Shotguna ACM noś w rękach albo schowaj do nogawki jak Nico Bellic z GTA IV;

- Używaj wszystkiego co masz, zobaczysz na strzelance z czego Ci się lepiej strzela;

 

A już w ogóle fantastycznie będzie zabrać to wszystko ze sobą w jakiejś torbie, położyć w jednym miejscu i co rundę biegać z czymś innym i wtedy określić, które Ci bardziej leży. Jak nie chcesz się przeciążać to weź samą torbę z kulkami i rzucaj pojedyńczymi albo udawaj, że masz zainstalowany mosfet to rzucaj kilkoma :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...