Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SKOCZKI DESANTY SKÓRA


Recommended Posts

Po żmudnym szukaniu informacji na temat desantów, moja wiedza nie jest na tyle bogata, bym mógł odpowiedzieć sobie na moje pytanie. Może inaczej, czy buty z aukcji, która mnie interesuje są w stanie wytrzymać tyle co desanty, niektórych użytkowników(2,3 lata, nawet doczytałem się 4 lat) i czy po prostu aukcja ta jest warta uwagi i przystępna?

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki. Przeglądając inne aukcje dotyczących "DESANTÓW", zaciekawiła mnie jeszcze jedna oferta http://allegro.pl/buty-wojskowe-skoczki-rozmiar-29-i2956995732.html głównie ze względu na dłuższy okres gwarancji o 6 miesięcy. Tylko jest jeden problem na wszystkich aukcjach na pisane jest, że rozmiar 29 jest odpowiedni do stopy 29,5, tylko na tej Pan twierdzi, że dla stopy 29,5 odpowiedni jest rozmiar 29,5. Czy wydaje wam się, że to pomyłka i błąd w myśleniu sprzedawcy, czy może faktycznie jest tak jak twierdzą na aukcji? Strasznie dziwi mnie to, że taka rozmiarówka ma miejsce tylko na tej aukcji.

Link to post
Share on other sites

Jak mogłeś przeczytać tyle tematów i dalej chcesz kupić te buty? Nie rób sobie tej krzywdy, porzuć tą myśl i idź w kierunku światła.

 

Jeżeli już musisz to szukaj właśnie nieoryginalnych. Np. Wojas ma te trzewiki z normalną podeszwą bo plastik oryginału jest owocem działań zachodniego wywiadu w okresie PRL. Po prostu decydentom wmówiono, przekazem podprogowym, że to świetna podeszwa a na prawdę chciano obniżyć zdolność bojową naszej armii.

 

Wiem, zmyślam, ale podeszwa jest naprawdę fatalna.

Link to post
Share on other sites

Za 150zł nowych butów - sensownych - nie kupisz.

Za ok. 200 zł można dostać coś z PPO Strzelce Opolskie (niestety chyba będę musiał sprzedawcy awanturę zrobić, bo moje 971 od miesiąca do mnie idą...), jak twierdzą koledzy, zupełnie sensowne buciory.

 

Możesz jeszcze rozważyć buty BW z demobilu - np. z Allegro. Ale zdania na temat kupna używanych butów w ogóle są podzielone.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak kupię te desanty z pierwszej aukcji, bo w drugiej strasznie niepokoi mnie ta rozmiarówka, wszędzie dla mnie 29 tylko na tej drugiej aukcji 29,5, a szkoda bo czułbym się ''bezpieczniej'' z 12 miesiącami gwarancji. Co do używanych butów to za dużo się naczytałem, a narazie więcej na buty nie jestem w stanie przeznaczyć.

Dzięki wszystkim za odpowiedź :icon_wink:

Edited by soapmc95
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam do 200zł to PPO.

Model 931 (pełna skóra i trochę niższe niż desanty) dorwałem za 180 z przesyłką. Mam, trochę już przechodziłem i zdecydowanie dołóż, a nie kupuj desantów. Też nosiłem i jest wręcz kolosalna różnica w wygodzie na rzecz PPO. Uwierz, że warto poczekać, odmówić sobie kilku browarków, dołożyć te 30zł i nie męczyć się w desantach.

 

Errhile, miałem podobnie. Sprzedawca poinformował mnie, że producent ma opóźnienie w wysyłce do nich (dopiero szyją?) i jak dojdą do nich, to mi wyślą. Na pocieszenie powiem, że czekałem 1,5 miesiąca.

Edited by SterylizatorPL
Link to post
Share on other sites

Ok, ja jestem już zdecydowany na buty, które biorę i są to desanty tylko, że ta druga aukcja, gdyż skonsultowałem się z Panem po raz drugi i rozmiar 29 ma wkładkę 30cm. Stąd moje ostatnie pytanie, jeśli mam stopę 29,5, to czy buty z wkładką 30 będą odpowiednie, czy mam wziąć tak jak sugeruje Pan z aukcji i brać 1cm luzu?

Wydaje mi się, że 1cm to trochę za dużo, biorąc fakt, że się jeszcze rozejdą, ale wolę się upewnić.

Link to post
Share on other sites

Kolega uparty...Ja myślałem ,że z nogami to jak z oczami,nie odrastają.

Radziłbym poszukać jednak czegoś co nie przerobi Twoich stóp na tatar(Hannibal Lecter się kłania ;)

Pytasz czy buty z aukcji nie są tandetą...Cóż,w oryginale to chyba niemożliwe :D

Co do wkładki-BW twierdzi ,że należyty luz to ok. 5-7 mm. (W sumie nie BW ,a producenci obuwia dla nich ale co tam)

Wychodzi na to ,że dobrze myślałeś, 1 cm to już będzie zbyt dużo i stopa może Ci w nim latać co dodatkowo upiększy Twe barwne życie.

 

PS:Tak, wiem, pierwsza część posta wcale nie była konieczna. (Ta także:D)

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki. Mam nadzieję, że przez moją upartość nie będę musiał na lato kupować nowego obuwia, znajomy chodzi na strzelanki w desantach i w sumie nie narzeka. Zobaczymy, w końcu człowiek uczy się na własnych błędach mam nadzieję, że pomimo wszystko kupno tych butów nie będzie porażką :icon_wink:

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

To wiele wyjaśnia w kwestii nienarzekania :D

Sądzę ,że prędzej czy później postanowisz te buty spalić ale Twój wybór,wolna wola.

Ja bym w życiu się w to nie wpakował po tym co przeczytałem od strony użytkowników tych butów. (nie tylko airsoftowców)

Dobrze Ci radzę, przemyśl, poczytaj nim zamówisz.

Może uda się uratować choć jedną parę nóg więcej :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...