Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

War Thunder


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OFF, dzięki za podpowiedź z ruskimi. Wystarczyła Chaika aby mi kopara opadła :icon_biggrin:

Też tak miałem. Badając all nacje stwierdzam że ruskie i brytole i amerykance to najlepsze nacje do grania.

Japonczycy i niemcy nie mają startu.

Link to post
Share on other sites

Mam po 7 tierze u niemca i hamburgera.

Reszta to 4 tiery.

 

Niemieckie samoloty fakt nie są super uzbrojone ale są dość zwinne.Chyba że mówimy o Dornierze który ma po 4x 20mm i 4x 7.92mm.

Japończycy mają niezły balans siła ognia jest dobra,wytrzymałość i prędkość również.

Brytyjczycy za to na 4 tierach koszą,mają po 12 karabinów na hurricanach :icon_smile:.

 

Aircobra ma to do siebie że po 2 strzałach z "trzydziestki-siódemki" nikt nie będzie w stanie dalej polecieć,czymkolwiek (chyba że jakiś bombowiec mocny).

 

F4U klasyczny corsair jest słaby,wolno zakręca i w ogóle,natomiast wildcat i hellcat to inna bajka.

 

Do tych,którzy mają problem z kittyhawkiem,zmieniajcie klapy pod przyciskiem F przed zakrętami i po zakręcie dajecie na podniesione żeby przyśpieszyć,przydało by się też na zakrętach zwalniać bo jak lecicie na 107% mocy i próbujecie zakręcić to nawet was catalina dogoni.

 

To ja będę oryginalny i powiem, że jeśli chodzi o przedział do 7 poziomu, to lepiej mi się lata szkopami niż herbaciarzami i hamburgerami :icon_wink:

 

BF109 F-4?

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

Niemieckimi samolotami po prostu trzeba umieć grać. Znając ich silne i słabe strony przy zastosowaniu odpowiedniej taktyki Bf-109 i FW-190 niszczą, mam tu na myśli oczywiście Arcade bo w HB niemcy i bez tego mają olbrzymią przewagę.

 

Polecam wszystkim granie HB, dopiero tam zaczyna wychodzić przewaga jednego samolotu nad drugim, bo w Arcade sianie laserami bez ograniczeń dla mnie jest dość słabe :icon_wink: .

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites
BF109 F-4?

 

Bardziej przypdał mi do gustu E-3 ;) , ale nie tylko. Przy umiejętym lataniu np ciężkimi myśliwcami też można sobie nieźle radzić. DO - 217 szczególnie mi się spodobał :D Przydała by mu się troszkę większa moc (niektóre bombowce potrafią zwiać), ale dopuki nie ładujesz się w sam środek akcji dodadkowo robiąc ciasne skręty i wytracając prętkość, to jest dobrze. Idealny samolot do taktyki typu: uderz i uciekaj ;)

 

No i bombowce mają całkiem niezłe (szczególnie jeśli chodzi o bombardowanie z niskiego pułapu z np: ju88 a-4)

Link to post
Share on other sites

Obecnie Bf109 wyskillowałem i nie umiem latać niczym innym, kittyhawk to tortury. Bawi mnie zjawisko, gdy ktoś wybiera japońca H6K albo cataline to magicznie wszyscy zaczynają kierować się w jego stronę :D nie rozumiem co kieruje ludźmi, którzy latają japońcami mając świadomość, że ich samoloty są z bambusu i padają szybciej niż tupolev w brzozy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...