Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

War Thunder


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie weszła w fazę otwartej bety. Jako symulator latadła/lotnicza strzelanka naprawdę zapowiada się ciekawie dzięki niezłej fizyce lotu i możliwości dostosowania jej poziomu do swoich preferencji.

Aktualnie nie gram, ale parę messerów udało mi się tak już sprowadzić do parteru i z pewnością wrócę jeszcze do tego :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ale zmniejszyli ceny naprawy, pragnę zauważyć.

Ekonomicznie i tak jest lepiej od World of tanks.

Ale ku*wa:

Grafika z tej ery, a nie ps2 + filtry graficzne

Normalna FIZYKA samolotu

DObrze odwzorowana ziemia

Wraki samolotów zostają na ziemi

Fajny system amunicjii

Jakikolwiek model zniszczen

 

 

World of warplanes nie ma jakichkolwiek zalet na war thunderem. W obydwie gry gram od alphy.

Link to post
Share on other sites

Ja gram od kilku dni ponownie i nie mogę przekroczyć progu 210k lwów :teethh: Trzeba kupić jakieś ulepszenia, wyszkolić załogę itd. i kasy nie ma :icon_razz: Co mi po tych zaletach jak nowych samolotów nie będę mógł kupić bo sobie wymyślili, że za następny mam wybulić tyle kasy, że na naprawy nic mi nie zostanie i koniec grania :D

Link to post
Share on other sites

Mi a to bez problemu idzie z przekroczeniem progu 210k :icon_biggrin: Wnerwia mnie tylko jedna rzecz - kupno Kittyhawka. Gównem nie potrafię latać, no ni py-ty idzie zestrzelić coś tym.

 

Na jakim poziomie jesteś i ile masz samolotów? :D

Link to post
Share on other sites

Kityhawk jest dobry ... Aircobra i yak 9T powinny zostać zdelegalizowane ;(

Plus taki że za 150k kasy bede juz mial yaka 9t :icon_smile:

 

O tyle o ile yak 9t zdejmuje wszystko na 2 strzały z tego działka, to da sie go wymanerowac łatwo, niestety do kingcobry to nie działa...

 

edit: Ja mam o tyle dobrze ze praktycznie polowe bitew latam z klanem w 4 osoby i stwarzamy duza przewagę :)

 

Klan z przedrostkiem KCP_

Edited by Hypre
Link to post
Share on other sites

Dopiero co zacząłem, 5ty mam xD Kittyhawk mnie denerwuje, już durnym Wildcatem lepiej mi szło. Samolociki? 5 "sztuków hamerykanckich".

 

No to się nie dziwię, że nie masz problemu ze zbieraniem kasy :icon_biggrin: Ja to mam 6 samolotów i 10 poziom. Naprawy i ulepszania już tutaj trochę kosztują. Za nowy samolot (odblokuję przy 11 poziomie) będę musiał zapłacić milion :icon_biggrin: Przegięli z tymi cenami po prostu. Chociaż też kwestia tego czy grasz w zwykłe bitwy, czy np. w historyczne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...