Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Classic Army] M4 A4 R.I.S


Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć , czy warto ją wziąść w tej cenie czy dobre jest wykonanie celność , zasięg i czy są lepsze w tej cenie ( zależy mi na 4 risach ) . Link do repliki : http://www.militaria...6527)_p7338.xml

Znalazłem jeszcze jedną bardzo miłą replikę :

http://zbrojownia.li...roducts_id=1919

Osobiście nie znalazłem repliki od KWA z 4 Risami ani ICS , jeśli takowe istnieją proszę o linka .

 

Mój budżet to maksymalnie 1100 zł na M4 :icon_smile:

 

PS. Jeśli jest już temat tego typu proszę o link ( nie mogłem znajść ) , i przepraszam za ewentualne robienie zamieszania .

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

Cytuje, z linku który wysłałeś

Karabinek LMT Defender 4 RIS produkcji ASG/KWA.

Swoja drogą wybór tej repliki był by dobrym pomysłem, posiada ona wzmocniony gb v2 od KWA, wiec jeżeli dysponujesz taka kwotą to ja bym się nie zastanawiał :icon_smile:

Edited by bartsonn
Link to post
Share on other sites

Classic Army jest "spoko".Po przetarciu w kilku miejscach wygląda po prostu miodnie.Trzeba by jedynie GB podkręcić do 400-420 fps,żeby to sensownie strzelało.

 

KWA od ASG nie będzie już dostępne.Na chwile obecną jedynymi emkami od kwa,to seria cqr,z plastikowym lower reciever.

 

Do ok 800zł dostaniesz emkę m4a1 king armsa(broń Boże ultra grade),evolution airsoft,kwa usa cqr,i właśnie tego CA.

 

Powyżej to jedynie bierz g&p.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Czyli tak LMT defender RIS , który jest piękny nie jest dostępny i nie będzie , co do repliki M4 od CA jest chwalona i ładna leczy czy to dobra podstawa do tuningu i jak strzela w stocku . Jeśli są w cenie powyżej 1000 zł do 1500 zł dobre Emki RIS to prosiłbym o nazwe ewentualnie link ;)

Link to post
Share on other sites

Repliki ClassicArmy zaliczane są do tych lepszych ale można spotkać i nieudane ich projekty.

Posiadałem MP5 CA nie jest to to samo lecz bebechy są podobne. Pomimo małej mocy (330FPS - M100) GB miał wysoką kulturę pracy i kulkę daleko nosiło.

Jak już ktoś wyżej zauważył jest to replika SportLine i cechuje się tym że body jest z ABS'u i upadek może skończyć się jego pęknięciem.

Link to post
Share on other sites

Powiedzmy że mam 3000 zł na ASG jeśli miał bym kupić najlepszą EMke to dajcie jakąś dobrą na podstawe do tuningu wszystko z metalu dobre body i oczywiście najważniejsze 4 RISy . Jeśli w ogóle jest coś takiego proszę o link :icon_wink:

PS. Co do broni pobocznej co sądzicie o tej ( słyszałem że WE ma słabe body ale ładny wygląd zewnętrzny tkz. WE - Wygląd i Elegancja :icon_smile: )

http://www.youtube.com/watch?v=SV2ET6V-WE0

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

Fakt tylko moja sytuacja jest taka ze za rok kupuje M4 bo będe miał aż na to ponad. 5 tyś lecz teraz chciałbym kupić gaziaka za maks 600-500 zł aby se postrzelać jak nie ten to co byś radził . Gustuję w Coltach , USP , M9 Beretta , i pistolety które ładnie wyglądają z tłumikiem :)

PS. Wiem nie zawracaj głowy jak kupujesz za rok . Fakt lecz chciałem już wiedzieć co kupie i na co mam zbierać :)

Link to post
Share on other sites

Fakt widziałem li nie za bardzo chce to sprowadzać bo wyjdzie z 800 zł , widzialem od UMAREXa lecz bez BlowBacka a co to za lans bez BlowBacka w gaziaku :(

 

Chyba znalazłem faworyta :)

http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/kp-05-kjw.html

Tylko jak z wykonaniem Alminium ??!! Bardzo zaimponowało mi zastosowanie magazynków Co2 i GreenGasu a jako że będzie to przez krótki czas moja broń podstawowa , z potem po zakupie M4 przejde na GreenGas .

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...