Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z GB V3 -nieprawidłowa praca tłoka


Recommended Posts

założona i przyznaje trzyma bezzarzutowo ....wolno ściskam tłok w cylindrze i nic nie ucieka ,lecz w całościowym teście ,,strzelanie do puszki'' kulkami 0.28g z dystansu 4 cm karabin jednostrzałowo nie jest w stanie przebić puszki (pożadnie ja wgniata) za 2gim strzałem przebija

Link to post
Share on other sites
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

możecie mi polecić jakiś tłok i dyszę do mojej cm.042 ? gdyż chciałem zamówić zestaw mały składający się z kulek dyszy i tłoka (pasującego do stockowego GB cm042 i by głowica tłoka pasowała) ....prosze o pomoc gdyż sie nie znam na tym ,oczywiście by był było wmiare tanie (studencki budżet) ;)

Edited by luzak128
Link to post
Share on other sites

Dyszę bym polecił tą gdyż daje naprawdę genialną szczelność:

http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Core-dysza-AK-podwojnie-uszczelniona/78

 

z kolei tłok poleciłbym ten, gdyż działa spokojnie ze sprężyną u mnie m155 elementa na full auto (po dodatkowym odciążeniu przy rofie 21rps), a dodatkowo ma już fabrycznie usunięty przedostatni ząb, także będzie idealny:

http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Core-tlok-z-14-stalowymi-zebami-CNC/82

Link to post
Share on other sites

Na stronie Airsoftarmory.pl są bardzo dobre ceny, sklep jest sprawdzony fachowa obsługa, dobre produkty, wydałem już tam spore sumy pieniędzy (ascu, komora ascu, tłok modify, zębatki DSG, chrono xcortecha i wiele innych rzeczy) także z czystym sumieniem polecam sklep moim zdaniem zasługuje na ocene 10/10pkt, a poza tym jest teraz promocja dla nowych klientów 5% zniżki także tym bardziej warto. Z kulek poleciłbym ci G&G i Blaster Devile (kupuje je także w tym sklepie), są bardzo dobrej jakości ale raczej powiedziałbym, że najwyższej bo używam ich z lufami PDI 6.01 oraz prometheus 6.03 (nigdy na nich nie miałem zacinki, a na innych czyli guarderach, madbullach i wielu firmowych zacinki się zdarzały).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...