Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z GB V3 -nieprawidłowa praca tłoka


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

G&G przereklamowane i coraz częściej pojawiają się informacje że nowe serie/wydania tych gumek już nie kręcą kuleczek tak jak kiedyś. Często są problemy z regulacja hopa. Miałem dwie takie u siebie i się ich pozbyłem. Dla mnie alternatywa dla zielonego gumiaka G&G to niebieski Madbull, Systema Energy, niebieski i czarny King Arms.

Link to post
Share on other sites

W ogóle produkty G&G spadają z jakościa. Z ich kulkami też jest podobno coraz gorzej (tną się w magach). Jak masz systeme to ją zostaw bo to według mnie niezniszczalna gumka (raz ją prawie na drugą stronę przełożyłem i nic jej nie było).

Link to post
Share on other sites

Witam, mam taki problem, jak założyciel tego tematu ale w V2.

M4 PJ (A&K):

- zębatki shs 16:1

- tłok shs 14 stalowych zębów

- ciche głowice ultimate

- cylinder SHS

- dysza SHS

- sprężyna M125 czarny element

- popychacz SHS

- prowadnica, łożyska, szkielet STOCK.

 

Replika na SEMI strze jak na Full Auto.

 

Używana na stockowym okablowaniu, stockowym silniku i stockowej baterii 9,6V.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

 

P.S obecne łożyskowania na prowadnicy jak i głowicy.

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

części doszły , mogę polecić ten sklep ,,azdeko'' szybko bezproblemowo i w dodatku dostałem gratis w formie latareczki-bryloka , zamontowałem dysze, tłok narazie stary i podczas testów strzeleckich jestem pod wrażeniem ...z 40-50 m za 3 strzałem trafiłem w słup wysokiego napięcia , jak bede miał wiecej czasu sprawdzę jak kulka sobie z puszką po piwie poradzi....

Link to post
Share on other sites

No bez chrono to tak naprawdę nic nie przetestujesz. Bo puszka nie jest wyznacznikiem fpsu. A po drugie jaką masz lufę i czy mierzyłeś zasięg miarką czy na oko? Wymień jeszcze dystanser bo możesz mieć go słabej jakości. Polecam wkład od długopisu.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

szczeże ? nierozumie .... sam cylinder to ,,zwykly walec''; gdzie są duze dziury po obu stronach, z jednej z nich wkłada sie na uszczelnieniu głowice cylindra w którym jest miedziana nasada dyszy .....na która nakłąda sie juz dysze właściwa (ta co podaje kulki do komory) tam na pierwszej str tego tematu zamieściłem zdj ...a jak nie to mogę dodać ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...