Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elementy takie jak: lower i upper receiver (dolna oraz górna część korpusu), lower receiver extension (prowadnica kolby), szyny RIS, lufa zewnętrzna, przełącznik selektora ognia, bolt catch, zaczep magazynka, przyrządy celownicze wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie wyżej wymienione części obrabiane są na precyzyjnych maszynach numerycznych CNC.

 

Że niby lower i upper na CNC?

Link to post
Share on other sites

Że niby lower i upper na CNC?

 

Chyba szybko zmienili opis, u mnie jest teraz:

CM.005 RASII CQB Full Metal [CM] to bardzo dobrze wykonana replika popularnej emki, chińskiego producenta CM, posiadającego wieloletnie doświadczenie w produkcji replik ASG. Elementy takie jak: lower i upper receiver (dolna oraz górna część korpusu), lower receiver extension (prowadnica kolby), szyny RIS, lufa zewnętrzna, przełącznik selektora ognia, bolt catch, zaczep magazynka, przyrządy celownicze wykonane zostały z metalu.
Link to post
Share on other sites

Porównując tą replikę z tą sama repliką tylko od boyi (info ze strony) to tak cymka cięższa powinna być. Cymka posiada ślizgowe 8mm, a boyi kulowe 7mm łożyska oczywiście obydwa stalowe. W boyi jest inne napięcie akumulatora w zestawie dają 9.6 a cyma 8.4. Cyma krótsza o 8cm. W opisie inne materiały podane w cymie ABS, aluminium i stal, a w boyi tylko aluminum, ale czytając opis to też polimer. Cyma na zdjęciach wydaję się bardziej szara niż czarna boyi.

Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaje, czy lufa w M4 ( 14,5 cala ) jest dłuższa niż powinna?

 

No i ta kolba... Czyli nie tylko ja mam takie dziwne wrażenie, ze są niewymiarowe. Dodatkowo, porównując informacje z Taiwanguna dot. długośći CM005, można dojść wniosku, że Cyma jest o 8 cm krótsza od tego samego modelu Boyi. Ciekawe skąd ta różnica?

Link to post
Share on other sites

W poniedziałek będę ją miał dopiero no albo jak całkiem całkiem pójdzie to w pon ale wątpię zęby zamówienie 4 repliki 30 paczek kulek przyszło tak szybko

 

Zacznij pisać jak należy, bo czyta się to tragicznie.

Edited by Marrtinez
Pisownia!
Link to post
Share on other sites

A liczyłem na to, że pokuszą się na chińską kopię gearboxa 2GX (podobnie jak JG w swojej M16A1).

Swoją drogą - pomimo wersji full metal - silnik wygląda na zwykły, szary...

Edited by Kola
Link to post
Share on other sites

JG w swojej najnowszej M16 (wersja Wietnam) ma coś na kształt 2gx.

Możesz jakieś fotki wrzucić?

 

Jak z wytrzymałościę gearboxów w Cymie, sa tak dobre jak w ich mp5? czy silnik maję ten czarny z niebieską dupą?

Edited by traktor2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...