Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rafik

A dokładnie jakie wersje do Ciebie lecą bo interesuje mnie cm007 czy tam również RIS trzyma się sztywno. Jak porównujesz z cm 048 powtarzam się z pytaniem bo nie dostałem odpowiedzi. Widzę że jesteś z Łodzi i tu jest pytanie czy należysz do grupy ODWET. Jak nagrasz ten film na YT to wrzuć linka.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :) Jestem zainteresowany zakupem cm.007(Wersja RIS z kolbą SF), jestem już uświadomiony że to chińczyk, interesuję mnie jednak, co trzeba by w środku wymienić.

 

Wyczytałem że komora HUp jest metalowa, więc jej szczelność powinna być chyba lepsza niż w innych chińskich wynalazkach. Wiem też że na starcie należy wymienić baterię (kupię zwykłą Nimh u Krakmanów, gdyż zabawy i opieka nad lipo to za duże wyzwanie dla kogoś takiego jak ja) oraz gumkę, myslałem nad guarderem (także w taiwangun). Czy lufa wymaga niezwłocznej wymiany? Osobiście zawsze w swoich replikach chińskich trzymałem stockowe lufy, nie przeszkadzało mi to w użytkowaniu- ale wiadomo, z czasem jak już człowiek wie co i jak w AirSofcie,to chce mieć wszytsko cacy.

Większy problem pojawia się w przypadku gearboxa itd. Okablowanie mosfet dostępne u Krakmanów będzied odpowiednie? ( http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci/okablowanie_laczniki_styku/okablowanie_mosfet_na_tyl_replik_serii_m4_mp5_acm_duza_wtyczka.html ) (baterię kupię z dużym wejściem albo skorzystam z przejściówki od rozładowywarki).

Na stronie przedmiotu, napisane jest że tłok wykonany jest z tworzywa, czy coś w tym złego? Ewentualna zmiana przy zakupie była by dobrą opcją?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi na moje banalne pytania, powiem szczerze że jest to pierwsza eMka z którą planuje mieć do czynienia dłużej niż "potrzymanie żeby zobaczyć" i chciałbym żeby wybór był trafny.

Link to post
Share on other sites
Mała uwaga - lufka wymieniona na preckę, zamaskowana tłuimkiem, a cylinder w geabroxie typ 2? Niech zgadnę - efekt - ciulowe fpsy, mniesze niż stock...

 

 

Części zastosowane w mechanizmie repliki to:

  • cylinder typ 1
  • kierunkowa głowica tłoka
  • tłok z tworzywa
  • wzmocnione łożyska kulowe 7 mm
  • sprężyna M120
  • stalowe zębatki
  • wzmocniona prowadnica sprężyny z łożyskowaniem, która powoduje łatwiejszą pracę sprężyny i daje kilka fps-ów więcej


     

Link to post
Share on other sites

Mała uwaga - lufka wymieniona na preckę, zamaskowana tłuimkiem, a cylinder w geabroxie typ 2? Niech zgadnę - efekt - ciulowe fpsy, mniesze niż stock...

 

Lufka to madbull 455mm w porównaniu do stockowej lufy znaczna poprawa Celności

Jeśli chodzi temat luf i typu cylindra to polecam http://forum.wmasg.pl/topic/65864-cylinder-typ-ma-znaczenie/

 

Hymm dla mnie już dawno skończyła się era parcia na fps ;) co mi z tego jak dam cylinder typ pełny najlepiej jeszcze zestaw Bu m140 i lufe 300 mm i bd miał srylion pincet sto dziewincet fps jak nie będę mógł trafi w stodołę z 50 metrów :icon_confused3: :icon_confused3:

Link to post
Share on other sites

Lufka to madbull 455mm w porównaniu do stockowej lufy znaczna poprawa Celności

Jeśli chodzi temat luf i typu cylindra to polecam http://forum.wmasg.p...p-ma-znaczenie/

 

Hymm dla mnie już dawno skończyła się era parcia na fps :icon_wink: co mi z tego jak dam cylinder typ pełny najlepiej jeszcze zestaw Bu m140 i lufe 300 mm i bd miał srylion pincet sto dziewincet fps jak nie będę mógł trafi w stodołę z 50 metrów :icon_confused3: :icon_confused3:

 

Ważne, że Kolega zadowolony. Celność to podstawa. Cymowska lufa aż tak tragiczna? Moja ex cyma42 s w full stocku, tragiczna nie była, a powiedział bym nawet, że była rewelacyjna w stosunku do stockowego Pj25 z 500 fpsami na stodołę....

Mimo wszystko, w precyzji podawą jest:

a) gumka

b) kulki,

c) dopiero tutaj - lufa...

 

Co do stosunku typu cylindra i długości lufy, mam odmienne zdanie. Ale to moja sprawa i na siłę nikogo nie zamierzam nawracać.

 

Postępowanie rozumiem, w końcu gearbox na gwarancji ..

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Marmaj - a co to za problem przeczytać temat o RK i recenzję Cymy, po czym rozpatrzyć wszystkie za i przeciw - zanim się wybierze?? Ten temat jest o M4 Cymy, więc nie zadawaj pytań o porównanie do innej repliki (co najwyżej innej wersji tej samej mechanicznie i od tego samego producenta), czy wrażenia z używania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...