Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Ares SWDS (SVDS)


Recommended Posts

W grę wchodzi TYLKO swd-s, wiec prosze o nie proponowanie A&K czy cos

 

 

Bierz od a&k, bo:

 

Jezu, wstaw sam sobie warna, sam sobie wyedytuj posta (na czerwono) i idź się biczować.

 

Chyba, że to taki żart miał być... Ale to strasznie nieśmieszny.

 

Aresowy SWDS jest dostępny w promocji na wgcshopie. Czy przy obecnym kursie dolara warto zakupić- tego już Ci nie powiem, sam musisz zdecydować. Na RWA dużo droższy.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jezu, wstaw sam sobie warna, sam sobie wyedytuj posta (na czerwono) i idź się biczować.

 

Chyba, że to taki żart miał być... Ale to strasznie nieśmieszny.

 

Aresowy SWDS jest dostępny w promocji na wgcshopie. Czy przy obecnym kursie dolara warto zakupić- tego już Ci nie powiem, sam musisz zdecydować. Na RWA dużo droższy.

Nie Jezu... jak już to pisz: O boski ;D

 

Widzisz, umiem czytać ze zrozumieniem i widziałem ten wpis o a&k kilka linijek wyżej. Jest tak, że serwisowałem kilka tych swds z różnych firm, zakładałem konwersje itd. i otwarcie chłopakowi napisałem czym replika od gfc, koera czy tego nieszczęsnego a&k przewyższa aresową (przy okazji, widziałem 2 aresy złamane nad magazynkiem).

 

Możliwe że kolega uległ ogólnej dobrej opinii o aresie i pochodnych, a to niedobrze. To źle wyprowadzać ludzi z błędu? Jeśli nie odpowiada ci wytłuszczenie zalet swds od konkurenci, to może lepiej wypisać wady aresa?

 

Nie ma sprawy. Wady swds ares:

- egzotyczna stabilizacja lufy (wymiana gumki hu wymaga rozebrania większej części repliki w mak),

- komora hu dostosowana pod gumki typu vsr (dla wielu nie jest to wada, ale jest częsty ból przy zakupie precki, na szczęście można komorę przerobić),

- nie ma zamiennika komory,

- stockowy hicap jest biedny i trzeszczy, a przez ponad rok od premiery repliki brak było gotowych magazynków mid (od a&k, koera czy gfc nie pasują), są teraz co prawda dostępne midy 78bb, a jakże - kompozytowe, ale cena jest nieadekwatna do jakości,

- suwadło ma bardzo mały uchwyt do naciągania, a w połączeniu z dłuższa kolbą niż w klasycznym swd, naciąganie mocniejszej sprężyny jest mocno niewygodne,

- body, wbrew ogólnemu wrażeniu masywności, jest kruche i potrafi się złamać nad magazynkiem,

- kolba miewa na prawdę spore luzy,

- mosiężna głowica cylindra jest sklejona z cylindrem, wymiana głowicy wymaga wymiany cylindra.

 

Lepiej?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...