Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam głowicę tłoka z tego zestawu i jest to straszna kupa, jakościowo wypada tragicznie, w porównaniu z markowymi głowicami wygląda raczej jak część do zabawki. Testowałem szczelność na wszystkich oringach jakie miałem i z żadnym nie chciała działać prawidłowo, wyjąłem ten syf z repliki zaraz po tym jak go do niej wsadziłem i od tej pory gdzieś się wala w szufladzie. Zdecydowanie odradzam.

Link to post
Share on other sites

. Testowałem szczelność na wszystkich oringach jakie miałem i z żadnym nie chciała działać prawidłowo, wyjąłem ten syf z repliki zaraz po tym jak go do niej wsadziłem i od tej pory gdzieś się wala w szufladzie. Zdecydowanie odradzam.

 

Kupiłem to ze 3 lata temu i zrobiłem to samo.

Nie wiem czy coś sie od tego czasu zmienilem ale ja już sie ich nie tykam.

Link to post
Share on other sites

Polecam ten sposób. Działa bardzo dobrze.

Tak czy siak po jakimś czasie wróci on do swojego orginalnego rozmiaru bo podgrzewanie i rozciąganie go nie przekroczy temperatury jego plastyczności na tyle aby zapamiętał nowy rozmiar.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamontowałem ten zestaw w ICSie na m130 guardera jest 506 fpsów na 0.20. 80m zasiegu (korpus człowieka kulki 0.28) z erhopem* całkowitego troche jeszcze, preca systemy.

 

Komora ICS przerabiana na szerszy dystanser

Gumka dociskowa Systema E

Gumka zewnętrzna zielona G&G

Dustanser custom

 

o dziwo szczelność znakomta mimo nie uszczelnionej dyszy ale bardzo dopasowanej będę szukał doszczelnionego zamiennika ;]

Edited by TheOne
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...