Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te 2 czerwone punkty to chyba diody, bo się na lufie odbijają :wink: . Ale dla klimatu można by zamontować. Mnie tylko martwi to, że ten wyrób LAMopodbny :lol: jest montowany do szyny RIS. Jeszcze poczytam o samym karabinie - jak strzela celnie tak 15 metrów to kupię i przymierzę.

Link to post
Share on other sites

TAK, TAK, TAK!!! Przeciez tu chodzi tylko i wylacznie o klimat - lamka z KSC tez nei nadaje sie do niczego... Glupi pomysl z zamotnowaniem jej tutaj ale po wstepnych ogledzinach wnioskuje (wyciecia niemal idealne jak pod SOCOMA) ze to cos bedzie pasowalo... Ale nei dam 50 zl po to zeby miec chinski syf w domu - pisze do nich czy nie maja na stanie samych lamow albo czy nie moga srpowadzic! No chyba ze ktos z okolic slaska chce ten karabin a ja za polowe jego ceny odkupie sam LAM, jesli bedize pasowal ;-)

Link to post
Share on other sites
Ta kabura na 100% bedzie za mała ...

 

Raczej nie jest za mało bo mi się Socom w niej mieści. Inna sprawa że przy tak rozwiązanym zwalnianiu magazynka juz dwa razy mi wypadł.

 

Niestety po początkowych pozytywnych wrażeniach entuzjazm mi opadł.

Ułamał się taki mały poziomy kawałek plastiku plastiku u wylotu magazynka, za to kulki zaczęły się zacinać (GoldFire'y ale i Excele też).

Pozytywne jest że po wyregulowniu HU celność wzrosła znakomicie, a szczelność magazynka jest bardzo dobra. Co jednak z tego jak nie wiem kiedy wystrzeli a kiedy nie bo się kulki zakleszczyły w magu. Teraz to nawet sprzedać za bardzo nie ma jak, adrugiego magazynka nie kupię bo i tak się peewnie zepsuje.

 

Chyba jednak żałuję że kupiłem.

Link to post
Share on other sites
Ułamał się taki mały poziomy kawałek plastiku plastiku u wylotu magazynka, za to kulki zaczęły się zacinać (GoldFire'y ale i Excele też).

 

A jest to wina wkladania magazynkow "na chucka norrisa" (czyt: efektownie, szybko, z charakterystycznym walnieciem w niego nadgarstkiem... no jak na filmach :) ) ? Czy te elementy sie lamia przy normalnym wkladaniu magazynka, ale np z powodu jakichs "przeciazen" podczas strzelania ?

 

zamowilem dzisiaj tego socoma.. Jak dojdzie to popelnie jakas krotka recke..

Link to post
Share on other sites

Może problem nie tkwi w trwałości tego elementu a w tym, iż puszczana była w samopas sprężyna w magazynku, która dobijając kulki mogła to uszkodzić.

Czy ktoś z was nie musiał rozpiłowywać magazynka do ładowania kulek? Mam wrażenie, iż to niedoróbka fabryczna. I jeszcze jedno czy ktoś ma dobrze spasowany magazynek? (Chodzi mi o to czy po umiejscowieniu go w gunie nie ma luzu bocznego)

Link to post
Share on other sites

post polecial.. coz.

 

ok zrefrazuje pytanie.

 

wczesniej ktos pisal ze krecenie samym pokretelkiem od regulacji hop upa nic nie daje i trzeba podkladac jakies ustrojstwa typu klisza, karta telefoniczna itd, pod jakis mechanizm. Pytanie brzmi jaki mechanizm ? Gdzie konkretnie ? Moge prosic o zdjecie tego miejsca ?

Link to post
Share on other sites

@Labik

No wlasnie ja nie wiem czy to krecenie u mnie cos daje. Bo czasami kulka leci prosto (po "wyregulowaniu"), a czasami bije niemilosiernie do gory po 15metrach (na tym samym ustawieniu). Bede Ci mogl napisac cos wiecej dopiero w momencie gdy kupie sobie kulki 0.3, ktorym wiatr niestraszny :)

 

Badzmy jednak dobrej mysli :)

Link to post
Share on other sites

przepraszam za termin z angielska. T taka choroba zawodowa, ze juz bez mala po polsku mowic nie umiem ;)

fine-tuning - dokladne dostrajanie

 

>>strzelam z krakmanów 0,25

I jak tor lotu ? Bije ci w gore ? Jak u Ciebie wyglada sprawa strzelania z tlumikiem ? (u mnie bije w prawo mocno)

Link to post
Share on other sites

no wiec masz taka sama sytuacje jak ja.

u mnie jest tak ze jak wyregulowalem hopsiupa do pozycji skrajnej (maks w strone w ktora pokazuje strzaleczka) to kulki lataly juz roznie, tzn niektore walily prosto przez jakies x metrow, az znikaly z widoku, a niektore apiać walily w gore. Wniosek ? Jakis efekt regulacji jest, postaram sie jeszcze rozwinac temat pozniej, bo poki co mam duzo nauki i nie mam kiedy strzelac. Wydaje mi sie jednak, ze kwestia jest jak najbardziej do przeskoczenia, bez uzywania wszelakich podkladek pod gumke itd..

 

Niemniej, zdecydowalem ze kupie sobie jakas tania, dluga sprezynke np FAMASa i ona bedzie sluzyc do "kampienia" (o ile w tej kategorii cenowej mozna w ogole o kampieniu mowic ;) ), a socom bedzie do CQB i sredniego dystansu.

 

pozdrawiam i do przeczytania.

Link to post
Share on other sites

zakladajac ze nikomu nie bede celowal w glowe, chyba nie bedzie az tak zle. Okulary z Ciastoramy za 10zl wytrzymuja serie z 4 metrow (zostal 1 maly slad, na 5 wystrzelonych kulek), a CQB to w moim malutkim rozumieniu cos okolo 4m wlasnie ;) Owszem, bedzie bolec, ale krzywdy nie zrobi.

 

A przeciez zawsze, jesli ktos wyrazi glos sprzeciwu, moge go uzywac na dystansach 10-15-20m, a na 4m biegac z lopata or something ;) (Badz ze sprezynka, o ktorej mowa wyzej :P )

 

serd pozdrawiam.

 

~m

Link to post
Share on other sites

no i po letorze tego tematu mam mieszane uczucia. po przeczytaniu recenzji z taiwanguna juz chcialem go zamawiac ale im dalej w las tym wiecej drzew (znaczy sie wiecej niedorobek w nim wylazi na wiezch) i teraz szczeze mowiac zaczynam sie zastanawiac nad rugerem. na szczescie przez najblizsze 2 miesiace nie bede mial kasy/czasu na swoja 1 replike (maturka i te sprawy) wiec pozostanie mi zbieranie informacji a samego zakupu dokonam dopiero gdy bede pewien na 100% puki co bede sie bawil wiatrowka za 50 zl z celownikiem optycznym za 25zl z ktorej jakis 30 metrow spokojnie trafiam w kapsel od piwa tylko ze wiatrowka ma 1 wade :/ mianowicie ciezko showac w kieszen cos co ma 120cm dlogosci i wazy prawie 4kg poza tym ladowanie po kazdym strzale tez nie jest zbyt przyjemne (sroki ze sie rozpisalem offtopic mam nadziejeze nikt mnie za to nie zabije ;] )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...