Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie jestem za bardzo techniczy, ale jeśli zdefiniujesz co dokładnie na temat gwintu chcesz wiedzieć to postaram się pomóc. Co do sensu twoja sprawa, ale on naprawde jest cichszy z tłumikiem. Tyle że jeśli zależy ci na wyglądzie to musisz go pomalować i polakierować samemu.

widziałem Cię z tym gunem na kilku strzelankach na sajgonie, mam pytanie czy podczepiając tłumik zwiększamy osiągi guna, zamierzam go w najbliższym czasie kupić i musze jak najwięcej o nim wiedzieć, jak bedziesz chciał pogadać to pisz na gg:4333333

Link to post
Share on other sites
  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Posiadam te bron od okolo dwoch miesiecy... Moje wrazenia sa jak najbardziej pozytywne - nie mam problemow z ulatniajacym sie gazem, z czystym sumieniem moge powiedziec ze pojemnik w magazynku jest szczelny. Spust na poczatku bardoz ciezko chodzil, ale chyba nareszcie sie troche rozruszal ;). Moc istotnie ma potezna, jak wynika to z opisow (uzywam kulek 0.25 g od Tajgun'a). Minusy : mimo usilnych prob moj znajomy, nota bene uzytkownik tegoz zacnego forum, nie byl w stanie odnalezc lokalizacji gumki hopup, a co za tym idzie - wyregulowac jej ;-(. Ostatni mankament to fakt ze ulamal sie drobny element gornej czesci z tylu broni (miejsce, na ktorym w zasadzie spiera sie czesc gorna gdy ciagniemy ja w naszym kierunku celem umieszczenia w komorze pierwszej kulki). Otoz prawa czesc tych "schodkow" (troszke ten element przypomina schody) jakims cudem sie odlamala... Nie przeszkadza to w uzytkowaniu broni, zwlaszcza ze nadmiar pzosotalego plastiku/ABS'u spilowalem, a celem uzyskania jeszcze lepszego efektu zamierzam pokryc go czarnym matem. Nie wiem w jakiej styuacji ulamala sie ta czesc, bron znalalzem w takim stanie w pokoju w ktorym dzien wczesniej odbywala sie mocno zakrapiana impreza - oczywiscie nikt sie do tego nie przyznal, jednak podejrzewam ze po jakosci wykonania i ciezkosci broni mogli sie poczuc zbyt pewnie i wyczyniac z nia cuda (rzucac nia itp.). Aha, uzywam Ultrair Gas'u i gun spokojnie strzela (choc oczywiscie slabiej) do 8-7 stopni celsjusza... Gdy temperatura zeszla do 4 odmowil wspolpracy. Gdyby byly jeszcze jakies problemy badz odkryte mozliwosci - napisze...

Link to post
Share on other sites
Przymierzam sie do SOCOM'a i mam nastepujace pytanie :

Jakich kulek używacie w swojej klamce ? 0.2 czy 0.25 ?

 

Okraglych :wink:

 

Z innej beczki, czy ktos probowal podczepic latarki do pistoletow sprzedawane na mg? w opisie jest tylko enigmatyczne pasuje do Glocków i innych modeli, a niestety niechcialbym aby po wywaleniu prawie 300 stow ta mala rzecz okazala sie niepridatna. I jak to jest wkoncu z tym hopsiupem jest czu go nie ma, jezeli go nie ma to co sprawia ze kulka leci na te 30m prostym lotem

Link to post
Share on other sites

Co sprawia - nie wiem... Nikt do tej pory (w tym ja) nie moze sie w tej giwerze doszukac hop-upu ;-(... Niemniej jednak, jak napisal Yunior_5, zasieg mimo tego jest niezmiernie satysfakcjonujacy. Co do latarek nie obiecuj sobie cudow - zadne z posiadanych przeze mnie akcesoriow (latarka taktyczna, celownik laserowy) nie pasowalo do SOCOMowej szyny - pistolet jest po prostu "za szeroki" ;-(... Z tego wlasnie powodu poszukuje do odkupienia samego systemu LAM jaki byl dolaczony do SOCOMa w wydaniu Tokyo Marui.

 

Max_E : Uzywam 0,25 g... 0,2 nie ma co, bo pod koniec lotu kulka zaczyna wariowac... Lepiej niech leci krocej, a pewnie i celnie ;-)!

Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa z tym hopsiupem ale przy takich osiagach jest to tzw szczygiel :) Maxavelli zainspirowany Twym postem wszczolem poszukiwania i tak:

latarek nie musisz sie pozbywac gdyz jest to mini_1134332637.jpg[/url]

dla osob chcacych zachowac klimat MK23 LAM w wersji prototypowej firmy TM 3_20030520152.jpg

Natomist dla osob majacych luzem 1400$ oryginalny LAM do MK23 Mod1 firmyStreamlight lam_only_300.jpg

 

Ja osoboscie napalilem sie na ostatnia pozycje

Link to post
Share on other sites

Yunior na jednym z larpow(bodajrze ostatnim jak Cie nie bylo :twisted: jeszcze) koles mial assasina. Probowalem mu podczepic standardowa 20mm montaz z latarka. okazalo sie ze szerokosc jest ok ale jest inny problem: czyna pod lufa jest OKRAGLa. zarys nie jest |__| ale na dole jest obly. przez co "zabki od montarzu" nie lapia rowkow w szynie. trzeba by sie troche pobawic malym okraglym pilniczkiem i zrobic naciecie na srubke laczaca okladki montarzu(te "zabki"). wtedyy masz mozliwosc montazu. w jednej pozycji ale po co komu wiecej......

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
A takie pytanie jak kurde używać tego dolnego ładowania kulek ? Bo na siłe to się niszczą , jest jakiś dobry sposób ?

 

az chce sie rzec rtfd :P przeczytaj opis w linku pare postow wyzej dowiesz sie jak.. rozwiazac ten problem

 

nic mi sie nie polamalo a skakalem z nim z ponad 3m [prawie siebie polamalem]

Link to post
Share on other sites

Teraz w taiwangun'nie jest SOCOM Mk23 Heavy Weight od STTi za 169zl.

Z tego co wiem jest to cena promocyjna do wyczerpania tej partii lub konca roku. Normalna cena to chyba 189zl.

 

Strzelalem z niego i musze przyznac ze bylo calkiem przyjemne. Kopa ma dobrego (po zalozeniu tlumika 420fps)

Link to post
Share on other sites

Wady :

- zaworek puszcza

- bardzo "gówniany" materiał z którego zrobili magazynek powoduje że blokują sie kulki

- ten materiał pęka w miejscu podawania kulek ... wygląda to mniej wiecej tak /o gdzie o to kulka. Ułamuje się /o to z prawej strony i kulki wylatują samoistnie.

Pozdro.

 

ps. w tym momencie kupno maga to wydatek bodajże 90 zł (około) czyli lekko nieciekawie. Zawsze jest gwarancja ale wiecznie ona nie trwa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...