Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja proponuje wrzucic to tutaj - to wkoncu instrukcja a nie prezetnacja wygladu... Ja w kazdym razie jestem chetny!

 

Tia, ale skoro tamten jest przypiety to pozniej nie umknie w tlumie innych tematow, a wartosc dydaktyczna zdjecia vaderskiego maja troche wieksza ;)

 

zreszta linki do imidższaka mozna dac tez tutaj :)

Link to post
Share on other sites
a wartosc dydaktyczna zdjecia vaderskiego maja troche wieksza  

Dzięki :)

Mod chyba stwierdził iż moje fotki sa kiepskie.............

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki: czy spotkaliście się z repliką Tokio Marui? A konkretnie chodzi mi o to czy ma on więcej metalowych bebechów od KJW?(bo zakładam że zewnętrzny wkład abs jest podobny) oczywiście pisze tu o mk23 bez bb

Link to post
Share on other sites

>>Mod chyba stwierdził iż moje fotki sa kiepskie.............

 

to wrzuc je tutaj moze. sami ocenimy :)

 

Generalnie to od marui widzialem wylko z LAMem za cene jakos 2,5 raza wieksza niz ten stti (or KJ jak kto woli) ;) nei wiem czy implikuje to lepsza jakosc bebechow, czy placisz poprostu za latareczke i laserek.

 

 

 

a tu jest sprezynka (w opisie masz co jest metalowe)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...6353e72156fee58

Link to post
Share on other sites

rzeczywiscie, niektore zdjecia sa lekko rozmazane.. Ale Imo im wiecej, tym lepiej. Kilka pytan:

 

czy obecnosc takiego laserka przeszkadza w jakis sposob w chowaniu broni do kabury udowej ? (haczy cos ?)

 

I nastepne: jaka kabure kupic do tego socoma ? Z tego co widac (i mozna wyczytac), pistolet jest dosc duzy.. W ktoryms z tematow bylo napisane, ze nie pasuje do "standartowych" kabur, a ze nie mialem stycznosci z zadna, dosc ciezko mi ocenic co jest standartem, co zas nie.

 

W miare mozliwosci prosze o kilka opinii i ew linkow do konkretnych produktow...

 

pzdrr

Link to post
Share on other sites

Laser na pewno nie umila zycia w zwiazku z kabura. Ja nie uzywam lasera, ale uzywam kabury do Desert Eagle lekko docietej, zeby zmiescila sie olbrzymia oslona spustu - za calosc (ciecie skory + maskowanie) zaplacilem 2 ,5 zl u rymarza - sprawdzcie kto u Was w miescie swiadczy takie uslugi. Kabura z szelkami do DE to wydatek rzedu 40 zl!

 

EDIT : W porownaniu do mojego AEG'a (WELL R-6) regulacja HU wydaje mi sie jakas taka mizerna - ta zebatka wykonuje moze 15 stopni obrotu i tyle (wedlug podzialki powinna okolo 160). Co nei zmienia faktu ze przy pierwszym lepszym sutawieniu przerobilem go na armate ;-). Teraz nie bede kombinowal, wybiore sie na wiosne w teren i tam spedze godzine-dwie na regulacji i testach. Dzieki za instrukjce, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...