Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zalety:

 

-duża moc

 

Wady:

 

-syfon za syfonem, w Zimie sobie z tego nie postrzelacie.

-straszne wykonanie ( wygląda jak zabawka, nie próbuje nawet imitować metalu )

-kiepska farbka, zeszła kumlowi już po 3 dniach,a jeszcze nie brał go na strzelanke.

-kiepski plastik ( szybko się rysuje )

-blokowanie się kulek

-kiepski gwint w tłumiku ( szybko się wyrabia )

-trudna regulacja hop-up'a ( trzeba za każdym razem rozkładać zamek )

-trudne rozkładanie ( najlepiej pomagać sobie narzędziami np. śróbokrętem )

 

Wnioski:

-Dozbieraj kase i kup coś lepszego np. z KSC, KWA, TM , WA itp.

-nie kupuj w Zimie

-zbyt długo to ten pistolet nie będzie działał

 

Tyle :)

 

I takim optymistycznem akcentem chciałbym zakończyć .

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TAKI SAM TYLKO ŁADNIEJ OPISANY MK23 JEST NA:

 

 

http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=14

 

Jak sobie nie umiesz wyłączyć caps lock'a to poczytaj instrukcje komputera. Post zostawiam jedynie w celach edukacyjnych, pozostałe podobne będę wywalał.

Pozatym pierwsze zdanie "lepszego" opisu zawiera kłamstwo:

"Bezsprzecznie najmocniejszy obecnie produkowany pistolet na green gas!"

U Rugerze im sie zapomniało?

Chopin

Link to post
Share on other sites

Też tak myslałem że kulki bo od 20m zaczynają lecieć do góry.ASTO_Jabol nie wiem co ty masz do tego socoma.Jak dlamnie jest świetny.Jedyne co sie zgodze to że ma kiepską farbe i trudną regulację hop upa.A co do tych kulek które sie zacinają to wystarczy tylko nasmarować guna i tyle.

Link to post
Share on other sites

To nie jest zaleta. To po prostu kiepska farba, plastik z resztą też taki sobie. Nie powinien wycierać się aż tak łatwo. A obtarcia będą klimatyczne, jak z poszczególnymi śladami będą się łączyły jakieś poważne wspomnienia z bojów... :twisted:

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście posiadam tego socoma od dwóch tygodni (był na 2 strzelankach) i musze przyznać że jeszcze się nie rozczarowałem (jedynie to na początku ciężko się gas ładowało, tzn. trzeba było w idealnej pozycji trzymać), osiągi są jakie są czyli niezłe (na początku kulki 0,2 latały we wszystkie strony, ale to wina hop-up,a), musze przyznać że wykonaniem to on nie zachwyca, ale jak ktoś go kupywał to musiał odrazu nastawiać się na "plastikowość", jedna rzecz, która do tej pory mnie rozczarowała to zdejmowanie i zakłdanie zamka:/, jest tak kombinacyjne, przyczym trzeba mieć jakiś śrubokręt, ale mmi aż tak to nie przeszkadza, moja ocena (jak narazie) jest dobra, zobaczymy jak bedzie strzelał dalej.

 

[ Dodano: 11 Sty 2006 08:47 ]

Mam takie pytanie odnośnie hop-up'a: w jaki sposób następuje regulacja hop-upa ?? wiem że jest jakie pokrętełko, ale jak je przekręcam to gumka nie idzie e dół ani w góre, co to oznacza??

Link to post
Share on other sites

Mi nie przeszkadza podczas strzelania, że czuje plastik, moc jest naprawde duża, wyregulowałem wkońcu ten hop-up albo inaczej, bardzo zmniejszyłem i teraz osiągi są zdumiewające, kulka leci tak prostym lotem, zaczyna spadać jak traci prędkość. Ostatnio spadł mi (przez nie uwage) ten gun i nic, jakoś się trzyma, nic nie lata w środku, oby tak dalej

Link to post
Share on other sites

Pistolet jest wart swojej ceny... niestety magazynek nie. Juz po 3 strzelaninie odpadla ta slawna czesc potrzymujaca ostatnia kulke co uniemozliwia dalsze zaladowanie magazynku. Gdyby chociaz magi byly tansze... ale nie sa, wiec ja namawiam do zakupu czegos lepszego.

Link to post
Share on other sites

zakupilem 2 modele 1 dla siebie i jeden dla kumpla w sumie jak dlamnie jestem zdegustowany system spustowy chodzi tez nieciekawie jak na giwere bez bb osobiscie polecam cos innego szkoda w to topic kase moja ocena 2+ ... zawsze lepsze od sprezyny

NAUCZ SIE PISAĆ!!! JAKAŚ ORTOGRAFIA? INTERPUNCJA???

Chopin

Link to post
Share on other sites

niewiem co ty za model dostałeś, że napisane jest "made in china" już jak coś to made in taiwan, niewiem co dla Ciebie jest niewypałem, chyba nie miałeś tańszych replik stti (np. beretta - tam to byś się złapał za głowe), ten przynajmniej ma jako taki zasięg i moc, upadł mi z 2 razy i nic się nie popsuło, dlamnie może być! (za taką kase się opłaca!)

Link to post
Share on other sites

Witam. Niedawno zakupiłem w/w giwere i już na 3 strzelance zaczoł szwankować sam z siebie. Oto problemy które się z nim dzieją:

 

- spust się zacina często

- kulki wylatują nawet 4 na raz

- gaz nie idzie prawidłowo do komory z kulką tylko do środka pistoletu przez co widać w środku [po naciągnięciu zamka] biały nalot po gazie

- gdy strzelam pistolet jakby 'piszczy'.... slychac taki charakterystyczny pisk przy wystrzale ktorego wczesniej nie bylo

 

Jeśli coś se jeszcze przypomne to dopisze. Mam 2 magi i w obydwu są problemy więc to raczej wina pistoletu a nie magazynków. Pozdrawiam i prosze o pomoc. :)

Link to post
Share on other sites

Witam w gronie sympatyków socoma. Mam go od kilku tygodni i jestem z niego nawet zadowolony. Uważam, że jego wykonanie w wersji KJW jest znośne. Nie przeszkadza mi brak oznaczeń i numeru seryjnego. Obawiam się jedynie o żywotność plastikowych elementów odpowiedzialnych za transmisję kulki. Po dodaniu celownika laserowego (adaptacja z elektryka) miło się nim ostrzeliwuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...