Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doszła do mnie właśnie emeczka z tej nowajnowszej dostawy specny do gf. Jeżeli ma ktoś jakieś pytania to walcie na Pw albo w temacie.

P.S. Prawdopodobnie rozgrzebię Gb na dniach i zobaczę jak jakościowo stoi.

 

Prośba o zamieszczenie fotek ze środka.

Link to post
Share on other sites

Emeczka juz pol roku u mnie siedzi wiec znowu pare uwag: lakier jest lepszy niz myslalem: 0 typowych rys, oznaczenia sie elegancko trzymaja. Bolt catch dalej dziala wzorowo. Jedyny problem to delikatnie luzujaca sie prowadnica kolby. Dysza faktycznie jest do kitu, mam rozrzut ~20fps na sprezynie m100 i gumce przezroczystej guardera.

 

 

PS. Sorki za brak polskich znakow :maniak_jezyk:

Link to post
Share on other sites

Jak to u chińczyków - marna powtarzalność produktu.

 

Jak ci się kolba luzuje (jeśli to kolba SF) to odkręć ten szary pierścień aby odszedł od body, dokręć śrubę wewnętrzną i z powrotem dokręć pierścień przylegle do body, nie powinna się już rozregulowywać.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie B03. To jest M4 czy może M416? Może jakaś modyfikacja M4? A może coś jeszcze innego? Wypadłem z "formy" trochę jeśli o te rzeczy chodzi :(

Mi ona przypomina M416 z długą lufą. Bo przy ewentualnym zakupie nie chciałbym myśleć, że to M416, a ktoś potem by mnie uświadomił, że jestem w błędzie :D

Link to post
Share on other sites

W Moim egzemplarzu specny było tak dużo smaru, że można by przesmarować 3 inne repliki. Cała lufa i komora hopup były w smarze...jak ktos wspominał w tym temacie, na początku trzeba wymienić gumkę hop up bo stockowa jest strasznie lipna. No i oczywiście wyczyścić komorę i lufę ze smaru.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zakupilem SA-B05 replika zrobiła na mnie wrażenie po wyjęciu z pudełka zero jakichkolwiek luzów jedynie standardowo to kolba ma minimalne luzy i magazynek. Zaraz naładowałem magazynek i poszedłem zobaczyć jak strzela pierwsze kilka strzałów kulki leca w dół podkreciłem hop up-a dalej leca w dół to podkrecilem go na maksa dalej w dół już pomyslałem że będę odsyłał do reklamacji ale gdy przeczytałem post Dymitra stwierdziłem że zobaczy czy u mnie czasami nie ma za dużo smaru okazało sie że było w niej pełno smaru a dzisiaj rozebrałem ją i wyczyściłem komore i lufe i teraz wszystko ładnie kreci jak należy:)

Link to post
Share on other sites

Cześć chłopcy, dzisiaj pomacałem emkę SA kumpla i bardzo mi się spodobała.

 

Szukam produktu niezawodnego, solidnego i celnego. Nie zależy mi na razie na efpeesach, te 400 na razie mnie zadowoli, o ile będzie dobra celność.

NIE zależy mi na ŁADNYM wykonaniu ani realistycznym czy koszernym, ma być tylko solidne.

Czy emka SA spełni moje oczekiwania?

Co w niej bym musiał wymienić, by spełniała te oczekiwania? Dużo kasy trzeba wybulić?

Czy lufa 260-290 zapewni wystarczający do lasu zasięg i celność? Bo jestem człowiek kompaktowych rozmiarów i wolę coś krótszego.

 

 

Te emki są podejrzanie tanie. Gdzie tkwi haczyk?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

10 stron temu miałem podobne pytania, kupiłem, a przy okazji wzięło je jeszcze moich 3 kolegów z drużyny. spasowanie bdb, zasięg na pełnym stocku był naprawdę zadowalający. na dniach wymieniłem gumkę hu i zrobiłem teflon fixa, wystrzeliłem z 50 kulek i zauważyłem że celność i odległość się poprawiła, jutro na strzelance zobaczę o ile. Nie wiem gdzie ta replika ma haczyk, wydaje mi się że właśnie go nie ma. Chińskie produkty z roku na rok stają się coraz bardziej przyzwoite, w sumie większość rzeczy jest teraz robiona w chinach, także markowych. Jedyne co planuje w niej jeszcze zrobić to założyć węższą lufę, zmienić kable, dobrze przesmarować, spodkładkować, doszczelnić. Reszte dowiesz się czytając temat, ja osobiście szczerze ją polecam :)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj miałem okazję sprawdzić w boju replikę SA-G02, czyli M16 z granatnikiem.

+ spasowanie

+ praca GB bez zastrzeżeń

 

- zespół lufy do wymiany(tzn. precka, komora, gumka)

- trochę za mały zasięg jak na te 410-420 fps, czyli jakieś 40 m

- hop-up kręci we wszystkie strony

- okablowanie = druty z bezpiecznikiem

 

Ogólnie jestem zadowolony, mimo zasięgu i komory hop-up.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...