Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konto zmienione bo na.tamte dostalem wiadomość że zostanie zablokowane. Napisałem Ci że pieniądze najpóźniej wyśle w pt bo jutro mam mature i nie wiem jak z czasem.

Co do wymiany to nie sciemniaj bo na każdą oferte odpowiedziałem z różnym skutkiem.

Link to post
Share on other sites

Pieniądze poszły. Foto dostałeś.

Co do propozycji wymiany. Dzwoniłeś do mnie mówiąc że skołowałeś 200zł do wymiany,prosiłem Cie żebyś podesłał mi wiadomość na pw jak chcesz dokończyć transakcję. Do tej pory nic nie ma. Tak więc chyba coś nam nie wyszło ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam.

 

Srr. że odświeże....

Szkoda, że nie wpadłem wcześniej na ten temat....

Bo znowu problem z tym Panem....

 

5 sierpnia wpłata na konto, wysłane potwierdzenie, na co dostałem odpowiedź, że w poniedziałek (6sierpień) paczka została wysłana, do tej pory paczki nie mam, a od tamtej pory kontakt się urwał...

 

Kase przelewałem na konto bankowe partnerki sprzedającego...(skąd wiem, "niech żyje google")

 

Po dłuższym czasie oczekiwania, stwierdziłem, że czas ustalić coś o sprzedającym... Wujek google dał rade... Znalazłem konto na facebook'u. Jego jak i jego partnerki...

Nawet znalazłem numer tel.

 

Pisałem do Mr... i do jego partnerki, dzwoniłem i nic(na wmasg jest systematycznie).....

 

Czy nie da się na stałe do profilu dodać jakiejś "nalepki" co by było wiadomo, że człowiek miał już problemy w komisie ;(..

 

Narazie tyle, liczę że sprawa się rozwiąże, jak nie będę musiał podskoczyć do Chorzowa na adres podany z danych do wpłaty...

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Dostałem, odp.(w sumie dwie)

 

Niby paczka już została wysłana, ale czekam kolejne dni i paczki nie ma z Chorzowa paczke mam na drugi dzień, tak więc chyba ją nadał przez Chiny i dalej....

 

Napisałem, że już kolbę(CTR, kopia magpula) nabyłem, bo mi się śpieszyło, i chce odzyskać pieniądze, zgodził się ale że było święto w środę, to miał mega problem, żeby zrobić przelew przez internet(domniemam, że teraz większość młodzieży ma internetowe konta) i zrobi to w nast. dzień

Pieniądze z racji dzisiejszego święta pójdą jutro.

Miałem pisać jak pójdą.

Niestety pieniędzy się nie doczekałem, i w tym momencie robią się już prawie 2 tygodnie od zakupu, a paczka miała być nadana tydzień temu w pon.

W dalszym ciągu Mr sobie wchodzi, forum ogląda, ale czasu odpisać nie ma....

 

Bronił się, że wcześniej nie odpisywał bo ma "zapierdziel" na PW, no a walić głupie posty w tym terminie(kiedy ja oczekiwałem na odp.) miał czas....

 

Między czasie miałem jeszcze dostać nr nadania paczki, również go nie dostałem...

 

Jak widać sprzedawca ostro leci w "kulki" Pisałem z innymi jego klientami, jeden mi odpisał, że problemu nie miał, ale załatwiał osobiście....

 

Pech trafił na mnie... Pewnie będę musiał poczekać tyle co Ty, albo i dłużej i może dostanę pieniądze, albo i nie ....

Będę prosił kolegów ze środowiska z Chorzowa, co by mi ustalili adres sprzedającego, bo aktualnie to mam tylko jego partnerki, on do tej pory tel. odebrać nie potrafi...

 

No i nie wiem czemu nie mogę wejść w jego profil, tak jak wyżej pisałem wszystko ustaliłem przez google...

 

Na razie tyle, resztę będę ustalał na "Śląskim", bo tutaj raczej nikt mi nie pomoże ;(

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o pieniądze to weź pod uwage to, że koleś może nic na koncie nie miał i nie robił przelewu (z konta swojego na Twoje konto) tylko robił wpłate (np. na poczcie). Wtedy możesz poczekać do poniedziałku lub wtorku na kase.

 

Jeśli nawet jest tak jak mówisz, pewnie poinformował by mnie o tym, a nie teraz wchodzi sobie na forum, i ma głębokim "poważaniu" moje PW i tutejsze posty ;)

Przekręt i tyle...

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Na pewno nie omieszkał bym tutaj napisać, jak sprawa się zakończy ;)

 

Aktualnie transakcja "trwa", kontakt z tym użytkownikiem jest ciężki.

 

Niby w piątek ruszył do mnie zwrot pieniędzy, miałem dostać potwierdzenie, ale jakoś znowu zostało to olane, czyli pewnie kasy też nie wysłał...

To już kolejny użytkowniki co mnie robi w konia, trzeba by zacząć robić porządek w tym komisie :icon_evil:

 

 

Będę starał się żęby każdy na tym forum omijał ten nick, i tego Pana, imie i nazwisko już znam, miejscowość brak tylko adresu :icon_confused3:

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

W roli wyjaśnienia postaram się teraz podsumować moją transakcje z niejakim Panem Jakubem W.

Pseudonim na forum Mr MegaMan

 

Dnia 03 sierpień 2012 - 19:32 dostałem PW w odpowiedzi na moje ogłoszenie w komisie

 

Cze. Mam CTR produkcji PJ w kolorze Dark Earth. Cena 40zł + 7zł na przesyłkę i 2zł na paczkę bąblowaną.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego do 20km od Katowic.

Fotki. Przepraszam za jakość ale robione telefonem.

http://imageshack.us...yaWVo6TNmuPU3JI

Pozdrawiam

Mr MegaMan

 

Wkońcu 05 sierpień 2012 stargowałem na tyle ile chciałem, i przekazałem, że robie przelew i wyśle potwierdzenie na maila aby 6 sierpnia mógł ją nadać, tak też zrobiłem.

 

06 sierpień 2012 rano wysłałem potwierdzenie na maila, w odpowiedzi dostałem

 

 

„W takim razię za chwile pójdzie i paczka.

Pozdrawiam

Mr MegaMan”

Dnia 06 sierpień 2012 - 09:25

 

No i równocześnie zamówiłem paczki z dalszej części Polski, paczki dotarły do mnie we wtorek i środę, a kolby nie było ….

 

Zacząłem się martwić i pisać PW od dnia 09 sierpień 2012

Równocześnie sprzedający wchodził na forum, ale już nie potrafił odpisać na moje PW(wg niego był zajęty i nie miał czasu odpisać bo miał dużo na głowie, tylko jakoś w okresie mojego oczekiwania potrafił odpisywać w innych działach wg mnie „durne” posty...

 

Dnia 15 sierpień 2012

W odp. dostałem „ […] Co do paczki. Została ona wysłana. [...]”

 

Na to ja odpisałem, że już nie jestem zainteresowany bo kolbę nabyłem... i Chcę zwrotu pieniędzy

 

Dostałem w odp. że pieniądze zostaną zwrócone na konto...

I znowu od dnia 15 sierpień 2012 - 21:23 kontakt się urwał...

 

20 sierpień 2012

Dostałem PW, że kasa została wysłana w piątek 17 sierpnia 2012, do godziny od tego PW miałem dostać potwierdzenie...

I tego się nie doczekałem....

 

Dnia 23 sierpnia wchodzę na konto, patrze mam kase i „data operacji” - 23-08-2012

 

Jestem młodym użytkownikiem, i może dlatego zżerały mnie nerwy, wg mnie podejście do klienta przez tego sprzedającego było beznadziejne, nie miał czasu, odpisać na facebook'u, (SPAMowałem do tam, bo takie znalazłem rady na forum ^^), dzwoniłem na kom. i pisałem PW....

Zero zainteresowania. Był 2 osobą która próbowała mnie wykiwać....

Oszukiwał mnie do tego, że paczka została wysłana, do dnia dzisiejszego nie ujawnił potwierdzenia nadania, to samo z przelewem, jeśli mówiłby prawdę bronił by się...

 

Było to jego drugie zagranie, tak więc SZCZERZE ODRADZAM INTERESÓW z tym użytkownikiem.

 

Jeżeli czegoś nie powinienem ujawniać co jest w tym poście, proszę moda o usunięcie...

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites

Ja mam prośbę do administracji o zmianę nazwy tematu. Jako, że nazwa tematu sugeruje rozmowy o użytkowniku gOmezz a jak widać teraz dyskutuje się tu o Mr MegaMan (co, jeśli mnie pamięć nie myli, wynika z zablokowania konta dla gOmezza i utworzeniu przez tego samego osobnika drugiego konta - Mr MegaMan). Dlatego proponuje na zmianę nazwy na gOmezz/Mr MegaMan.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam i też przepraszam iż odświerzam lecz osobnik ten oferował mi również cos na zamiane:

Mam dopieszczoną replikę do CQB. 320FPS i ROF 25k/s na batce 9,6. Czyli potwór. Podstawa m15a4 od CA.

W środku

tłok cyma, głowica też(z nowej generacji cym)

Zębatki.Środkowa CA, tłokowa XYT, silnikowa CA

silnik classic army, kable modelarskie 1,5mm^2/1mm^2

szkielet CA

łożyska shs

prowadnica sprężyny shs

pół precka SHS

Komora hopka od CA +gumka SHS biała

Z zewnątrz metal body z oznaczeniami Armalite

Risy SHS,kolba typu SF od G&P

Lufa wewnętrzna typu CQBR

Osłona spustu magpula

 

 

Nie wiem ile w tym prawdy ale dzieki temu tematowi wstrzymałem się z zamianą i przestroga działa jak na mnie przynajmnie

panowie dobra robota tępić robactwo nim się na dobre zalęgnie!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeśli pozwolicie to dodam swoją opinię. Mr'stera znam/znałem osobiście. Przez krótki czas/okres był moim podwładnym i kumplem. Ze słownością jest u niego cięzko. Raz się trafi, że jest w 100% solidnie i profesjonalnie, a raz ze ręce opadają. Sam raz zostałem przez niego wystawiony z kupnem i odbiorem osobistym w Katowicach, ale jeszcze wtedy go nie znałem i na forum istniał jako Gomezz, ale cóż, różnie to bywa. Co do stanu jego replik to wiem z doświadczenia, że sa na przyzwoitym poziomie, w tej kwiesti Mr MegaMan jest nieco pedantyczny ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...