Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podsumowując:

obowiązkowo trzeba wymienić gumke silikonową

 

jak ktoś chce około 400fps oraz przyzwoity zasięg to powinien wymienić:

-lufe

-cylinder bor-up typ 0

 

jak ktoś chce więcej to powinien wymienić dodatkowo:

-sprężyne m110

-głowice tłoka

-łożyska ślizgowe metal

-oraz tłok

 

dobrze rozumiem?

a co z dyszą? warto ją wymienić czy też nie?

Link to post
Share on other sites

a jakie jest wasze zdanie na temat wymiany na preclufe o długości 640mm przy średnicy 6,03mm w stockowym augu? czy do tak długiej lufy trzeba wymienić springa na m110?

słyszałem że jak da się za długą lufe przy stockowym springu to można pogorszyć niż polepszyć zasięg i celność

Link to post
Share on other sites

400 na pewno nie. Myślę, że fps-y zwiększą się o 10-15, za to bardzo poprawi się skupienie. Gumkę z resztą powinno się wymienić na starcie. Baterii nie musisz kupować bo na stockowej szybkostrzelność jest już za duża (w stosunku do oryginału).

Link to post
Share on other sites

@batonszalony - nie ma potrzeby, nim mocniejsza sprężyna, tym w mniejszym stopniu wykorzystamy dłuższą lufę. Wykorzystanie w pełni lufy wygląda tak, że przy wylocie lufy na kulkę działa taka sama siła oporu, jak i ją wypychająca, dlatego też przy mocniejszych sprężynach dzieje się to "wcześniej". Ale to nie są duże różnice, a sprężyna m110 (jeżeli nie mówisz o madonionie czy hurricane) jest dość miękką jeszcze sprężyną.

Link to post
Share on other sites

Alias83 - raczej wszystko w normie. Wstaw sobie bore-up'a to dojdzie "trochę sporo" mocy. Lufę trzeba było wziąć 6.04.

 

W moim przypadku, a jest to CA, to mogę powiedzieć, że po wstawieniu lufy i gumki systemy mogę powiedzieć, że widać różnicę. Lufa takiej samej długości co stock, 509 mm.

Link to post
Share on other sites

kupiłem sobie lufe 640mm, gumke silikonową i łożyska ślizgowe,

teraz leci dalej i celniej:D

zastanawiałem się jaki tłumik dokupić, żaden mi się nie spodobał więc zrobiłem własy, a oto efekt

http://beastbaton.republika.pl/steryl_aug_...mik_dzwieku.JPG

http://beastbaton.republika.pl/steryl_aug_...ing/tlumik1.JPG

nie wiem jak wam ale mi się podoba, jeszcze tylko troche wzmocnie konstrukcjie i będzie znacznie lepiej

Edited by batonszalony
Link to post
Share on other sites

nie mogłem odkręcić tłumika płomienia więc go zostawiłem i dlatego jest taki mały

 

Hmmm... trzeba od spodu odkręcić mała śrubeczkę ampulową a potem odkręcić tłumik płomienia W PRAWĄ STRONĘ bo gwint jest lewoskrętny ;-)

Edited by siemionman
Link to post
Share on other sites

Co dokładnie daje cylinder typu 0 ? wiem że przeznaczony do replik z długimi lufami .. ale czy zwieksza on szybkośc kulki? (FPSy) ?

 

Jeżeli tak to po zastosowaniu tego cylindra ile mniej wiecej fps powinien posiadać AUG z JG ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

w augu standardowo jest cylinder typ 1 czyli taki cylinder z dziurą, przez co troche powietrza ucieka i dzięki czemu nie ma tylu fps-ów co cylinder typ 0 czyli pełny (bez dziury). Najlepiej w augu od razu wymienić cylinder na pełny, zwiększy się prędkość wylotowa kulki, czyli fps-y. Dokładnie nie wiem o ile się zwiększą fps-y, nigdy nie mierzyłem.

 

melon, ja mam w augu prowadnice z tworzywa.

 

 

siemionman, gdzie dokładnie moge kupić taki śrubokręt żeby odkręcić tą śrube ampulową? w moim mieście nie moge znaleść. Pytałem się w motoryzacyjnym ale tam nie mają. Może jakiś link albo ... .

Edited by batonszalony
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...