Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Potrzebna mi wiedza:

 

Jak wielkie i jak poukładane ogniwa baterii 9,6V zmieszczą się w AUG'u? Najbardziej mnie interesuje rozmiar pojedynczego ogniwa, oraz to czy większe/inne od 2/3C (jak intellecty 1400) się zmieszczą.

 

AUG CA i JG chyba mają identycznie wiele miejsca w "kolbie"?

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRSW_Szreder

 

przy wymianie batki do stocka,9.6v odrazu polecam wymiane

łożysk, popychacza ,prowadnicy spręzyny,tłoka i głowicy tłoka -a szczegolnie popychacza i prowadnicy - wyglądaja najgorzej z częsci GB

 

Bezpiecznik chowasz za pokrywą,chowa sie bez problemu

tylko jest mały chaczyk - od krakmana robia niezle bydlo,zamiast przykleić papierka na GB przyklejili go do Gb i pokrywy - takze odkrecają pokrywe stracisz gwarancje - w moim przypadku tak było

Polecam tez przesmarować zebatki,u mnie byl prawie "suche"

 

Najwieksze ogniwa jakie wchodza to te średnie 2/3 c ,czy jakos tak,intelect wchodzi bez problemu,ostatnio sprawdzalem batke 9,6v RC 1400mah,wystarczy tylko przyciac tą "pułke"

w pokrywie,żeby zrobic miejsce na kable

Edited by NFZ Miro
Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, mam problem z moim AUG'iem. Jest to wersja military, która ma już fabrycznie lunetę. Lecz przy regulowaniu lunety zjechałem gwint na śrubie. Wiecie gdzie można dostać taką śrubę? Lub może jakiś zamiennik z innego karabinka?Albo jakiś link do sklepu co zajmuje się optyką i tym podobnym. Proszę o pomoc! pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie, w mim augu po strzelance zaczęła wypadać zaślepka, która w instrukcji jest opisana jako gas regulator (taka mała, okrągła, kończąca tulejkę po prawej stronie lufy). Czy to do czegoś służy czy wystarczy przykleić?

 

Służy do masy rzeczy - to najważniejszy element w całej replice. :twisted:

A tak na serio to przyklej to na stałe i tyle - to ma tylko wyglądać i nic poza tym. ;-)

Link to post
Share on other sites

Potrzebuje kupić mocniejszy silnik - i tutaj pytanie - jest długi czy krótki ?

...nie chce mi się sprzętu rozkręcać zanim nie będe miał nowego silnika ;)

 

A i ciekawostka: mój stockowy silnik nie pociągnął m120 na intellect-cie 8,4V :(

 

Każdy krótki silnik będzie się nadawać, ale jak już wydawać kasę to przynajmniej na coś lepszego niż gorszego...

 

Uważaj na zębatki, bo przy takiej sprężynie posypią Ci się w zawrotnym tempie.

 

Na dobrą sprawę mi stock'owy silnik JG bez problemu jedzie na SP110 Guarder'a i to na zwykłej bateryjce Shong-Bao 8,4V 1100 ;-)

Link to post
Share on other sites

Każdy krótki silnik będzie się nadawać, ale jak już wydawać kasę to przynajmniej na coś lepszego niż gorszego...

 

Uważaj na zębatki, bo przy takiej sprężynie posypią Ci się w zawrotnym tempie.

 

Na dobrą sprawę mi stock'owy silnik JG bez problemu jedzie na SP110 Guarder'a i to na zwykłej bateryjce Shong-Bao 8,4V 1100 ;-)

Widzę, że jesteś bardzo doświadczony :!: . Brawo, za dobrą radę, zważywszy na to, ze w stocku JG jest m120 i działa. :wink:

A co do nie uciągnięcia - weź inną baterię, intellect to chłam.

Link to post
Share on other sites

Po ostatniej wycieczce do krakmana założyłem następujący upgrade:

-precka systemy

-hopup systemy sylikonowy

-łożyskowana metalowa prowadnica sprężyny src

-łożyska kulkowe ca

 

Po założeniu łożysk, prowadnicy i odpowiednim zpodkładkowaniu zębatek i dodania odpowiedniej (chinole mają chyba nadwyżki produkcyjne, ze tyle tego pakują) ilości smaru o wiele polepszyła się kultura pracy gearboxa. Teraz odgłos strzału jest cichszy, bardziej stłumiony. Precka i hopek systemy są po prostu cudowne, strzelam na excelach 0.25 i skupienie jest idealne :)

 

Mam zamiar jeszcze włożyć boreup df o powierzonej średnicy cylindra high-class

 

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1622

 

Co myślicie o tym zestawie?

Edited by rdk
Link to post
Share on other sites

Widzę, że jesteś bardzo doświadczony :!: . Brawo, za dobrą radę, zważywszy na to, ze w stocku JG jest m120 i działa. :wink:

A co do nie uciągnięcia - weź inną baterię, intellect to chłam.

 

Może ekspertem nie jestem, ale porównałem sprężynę stockową do Guarderowskiej i ta druga jest:

- po 1: o 4 cm dłuższa,

- po 2: posiada nieregularne zwoje

- po 3: jest o wiele wydajniejsza od stockowej - po zmianie stockowej na SP110 moc guna mi podskoczyła o dobre kilkadziesiąt fps'ów.

 

Poza tym, to jest publiczne forum a nie centrum serwisowe AU-1G! Jeżeli ktoś ma coś ciekawszego lub mądrzejszego do napisania - jego wola. Sam chętnie poczytam. Jakby co, służę pomocą. Aha - myli się tylko ten, co nic nie robi... :twisted:

 

 

Po ostatniej wycieczce do krakmana założyłem następujący upgrade:

-precka systemy

-hopup systemy sylikonowy

-łożyskowana metalowa prowadnica sprężyny src

-łożyska kulkowe ca

 

Po założeniu łożysk, prowadnicy i odpowiednim zpodkładkowaniu zębatek i dodania odpowiedniej (chinole mają chyba nadwyżki produkcyjne, ze tyle tego pakują) ilości smaru o wiele polepszyła się kultura pracy gearboxa. Teraz odgłos strzału jest cichszy, bardziej stłumiony. Precka i hopek systemy są po prostu cudowne, strzelam na excelach 0.25 i skupienie jest idealne :)

 

Mam zamiar jeszcze włożyć boreup df o powierzonej średnicy cylindra high-class

 

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1622

 

Co myślicie o tym zestawie?

 

Przetestowałem ten zestaw i z całego serca polecę Ci taki zestaw. ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...