Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam dwa pytania na temat RK 08s:

 

-Czy wnętrzarze wytrzyma jakiś standardowy tuning (tak do 430-450)?

-Jeśli nie czy można wymienić gearbox na v.3 CYMY?

- Czy kolba nie odpadnie po roku dwóch?

 

Dziękuje za odpowiedzi

Edited by Wojownik22
Link to post
Share on other sites

Witam mam dwa pytania na temat RK 08s:

 

-Czy wnętrzarze wytrzyma jakiś standardowy tuning (tak do 430-450)?

Nie wnętrzarze nie wytrzyma.

-Jeśli nie czy można wymienić gearbox na v.3 CYMY?

Można ale nie jest polecane bo będą nieszczelności na dysza-komora HU.

- Czy kolba nie odpadnie po roku dwóch?

Nie powinna o ile nie będziesz nią rozwalał wrogich łbów.

 

Dziękuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Ew. tuning nie będzie jakiś mega skomplikowany. Stockowy silnik na lipo 7,4 daje radę sp135, tłok będzie do wymiany szybko, głowica daje radę, zębatki również, łożyska po dłuższym czasie będą do wymiany.

 

Kup lufę precyzyjną- ona w dużym stopniu ma wpływ na zasięg i celność ( a tym samym bezpośrednią satysfakcję z posiadanej repliki). Na stockowej lufie powinieneś mieć cos w granicach 50m max.skutecznego.

Edited by uli23
Link to post
Share on other sites

Nieszczelności GB / komora?

A jaki problem wymienić dyszę lub kupić komorę od cymy za grosze?

 

Rumak, przedstawiłeś gościowi sprawę jako niewykonalną. Piszesz A, dopisz B. Jeśli nie, nie pisz w ogóle.

 

 

Jest taka magiczna opcja: szukajka. Swoje już pomogłem.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Gearbox spokojnie da rade nawet i z 550FPS'ami na pokładzie. Komorę wymień na Cymoską metalową. Kup dysze 19,7-19,8mm do komory Cymy dla poprawy szczelności. Wymień gumkę na zielona G&G, Systeme, Madbula etc. Wrzuć sprężynę 130 (Guarder, Core, Modify, Systema)

Link to post
Share on other sites

Bo jest metalowa, i przy mocniejszym tuningu ja osobiście mocno komorę metalowa dociskam do czoła GB. Z plasticzaną tak bym nie robił :teeth: Ale to tylko moja osobista uwaga.

 

W sumie racja :icon_biggrin: Bo tylko taki sens montowania metalowej, aby to było dobrze zaparte o GB. Innego sensu nie ma. Ale plastikowa wcale zła nie jest tylko właśnie bardzo mocny docisk jest średnim pomysłem, ale moim zdaniem i to by wytrzymała :icon_smile:

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Używałem customowych drukowanych klocków do docisku i uważam, że nie ma sensu zmieniać komory na metalową Cymę. Przy innej okazji udało mi się kiedyś ukruszyć metalową komorę, z plastikiem nigdy problemów nie było. Słowem, metalowa komora Cymy to moim zdaniem niepotrzebny wydatek.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...