Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna


Recommended Posts

Teraz coraz częściej na imprezach są wprowadzane ograniczenia, wykluczane są Hi-capy i dopuszczane są Mid- i Low-capy, więc nie dokupuj tego co będzie Ci zbędne. Zamiast 5 Hi-capów, kupiłbym na Twoim miejscu 6 Midów. Replika to nie "maszyna do szycia" a M4 raczej nie zda egzaminu jako broń wsparcia (rkm).

Link to post
Share on other sites

Ok to nie wiedziałem, że mają ten sam rozmiar :icon_smile: . W sumie to nie wiem czemu 5 mogą być 3 :icon_razz:

Ok to nie wiedziałem, że mają ten sam rozmiar :icon_smile: . W sumie to nie wiem czemu 5 mogą być 3 :icon_razz:

Czemu powtarzasz posty, dostałeś dwie odpowiedzi na Twój problem, przeczytałeś chociaż obie? :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

 

Zadeklarowałeś budżet 400.- PLN, więc w tych granicach była moja propozycja. :icon_confused:

No tak, ale wtedy która z nich ? I czy w kamizelce MEDYK 1 jest miejsce na magi czy trzeba ładownice jeszcze dokupić, bo z opisu wynika że nie ma :)

Edited by kubalot
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, tego nie kwestionuję :icon_wink:

 

Kubalot

na samą kamizelkę chcesz przeznaczyć 400 zł, czy może na kamizelkę z ładownicami?

 

Red River ma w swojej ofercie fajną lekką kamizelkę, która ma już kieszeń na 3 magi (z tego co pamiętam). Nie wiem jak teraz z cenami stoją, ale jeszcze niedawno była za 399 zł w olive/bottle green (ceny w wz.93 nie pamiętam).

 

Osobiście polecałbym kupić kamizelkę w olive, a nie wz.93. Jeśli za jakiś czas zmieniłbyś kamuflaż to nie musiałbyś brać nowej kamizelki lub ładownic (chociaż można mieszać kamuflaże).

 

No i jeszcze wypada dokupić wkłady/atrapy płyt do kamizelki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...