Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kolimator najlepiej pasuje do Ak ?


Recommended Posts

Aimpoint.

 

 

Do autora: jeśli 30 użytkowników wypowie się w temacie i każdy z nich pod inny model kolimatora, to co wybierzesz? Czy dzisiejsza młodzież nie potrafi już podjąć jakiejkolwiek decyzji bez pytania się innych o zdanie? To nie jest wybór ścieżki zawodowej na całe życie, tylko celownika do pistoletu na kulki. Nie spodoba Ci się jeden, to zmienisz na inny. Ułatwię Ci zadanie: wyszukaj sobie w przeglądarce obrazów Google'a AK z kolimatorem (red dot z angielska) i już pierwsze wyniki przedstawią Ci zdjęcia AK z różnymi kolimatorami.

Niezaradność ludzi czasem mnie przeraża...

Link to post
Share on other sites

Pietracha ... mi nie chodzi o to żebyście za mnie wybrali celownik tylko po prostu naprowadzić mnie jaki celownik fajnie wygląda na Ak ... bo mało AK widziałem z kolimatorami. Nawet jakby napisało mi 30 osób to pewnie z tych 30 wybrałbym ten który najbardziej mi się podoba ;) ale cóż już wyżej mi wypisali pare propozycji za co dzięki ;)

Link to post
Share on other sites

Repliki celowników: Kobry, ewentualnie EoTech 552 i XPS na jaskółce. - Tak używają Rosjanie

Aimpoint micro T1 na przedniej szynie na rurze gazowej, - tak sie fajnie używa w realiach strzelectwa sportowego, komercyjnego i OMG M4GPUL

Edited by FanatykAK
Link to post
Share on other sites

Rety. Chłopie. Weź się ogarnij. Odrobina inwencji jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Masz mózgownicę to nią rusz. Wiesz co to wyszukiwarka ? Jeśli nie to idź do biblioteki i poczytaj.

Kurczę. A ja się później dziwię ze przytępawi zakładają tematy w stylu "jak biegać z ...".

Moderatorzy. Może któryś w końcu zamknie ten temat ? Autor spokojnie moze znaleźć odpowiedzi na swoje pytania wertując forum.

Link to post
Share on other sites

Zamykam z opóźnieniem bo sesja egzaminacyjna.. Dyskusja jest na niskim poziomie mimo starań niektórych użytkowników.

 

 

Tematów o kolimatorach jest pełno, wystarczy PO-SZU-KAĆ.

Ortodoks powie że do AK pasuje tylko PKAS albo coś archaicznego, fani nowszej optyki doradzą eotechy aimpointy lub cholera wie co.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...