Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki BBWarz


Recommended Posts

 

Podejrzewam że kulki, ale mogę się mylić.

 

;]

 

Jeśli 0.43 faktycznie nie będą miały pęcherzy i będą trzymać kulistość to mogą się okazać tak dobre jak stare białe DS, które były jeszcze bardziej zachwalane od siwych bo były mniej plastyczne a trzymały pozostałe parametry/właściwości.

Co prawda białe DS były gładkie/polerowane ale też matowe/chropowate i te drugie ponoć bardzo ładnie latały tylko pożerały gumki w zastraszającym tempie, może bbwarz trzeba będzie potraktować jakimś szuwaksem żeby nabrały matu.

Zastanawiam się tylko jak długo utrzymają odpowiedni poziom jakości, jeden wypust, może dwa... brak pęcherzy nie oznacza że w środku nie pojawią się niedomielone drobiny o większej gęstości od reszty wypełniacza kulki i efekt będzie podobny jak w przypadku pęcherzy...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skupmy się może na opcjach wysyłki - dostępności w Polsce, a nie szukaniu dziury w całym.

 

Są jeszcze firmy, które z USA wysyłają paczki do Polski - wg ich taryfikatora duża paczka 30 kg samolotem to ok 130usd...

Tylko nie wiem, czy taka paczka "prywatna" objęta byłaby cłem i vat'em.

 

Czekam na odpowiedź sklepu o koszt wysłki 3-4 paczek - do testów.

Link to post
Share on other sites

Mam odpowiedź od Amped Airsoft...niestety:

 

wysyłka 4 paczek do Polski do 79 dolarów...dużo za dużo.

Pytałem też o jedną dużą paczkę na ok. 30 paczek - będą kalkulować tak z fedexem, by było jak najtaniej w zależności od dostępnych pudeł i opcji wysyłki...

 

Do nich kulki mają dotrzeć 1-2 tygodnia marca, wtedy mają liczyć ile może kosztować wysyłka większej ilości.

 

Nie za fajnie...

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

A no zachcialo sie nam byc sniperami to teraz "placz i plac". Ale za to to pozniej przeciwnik placze jak dostanie z daleka i nie wie skad, a my mamy ogromna satysfakcje. Tak wiec jak ci pisalem na pw ja chetny na kulki i nawet za dosc wygorowana cene, mysle ze wielu tez bedzie w stanie przeplacic. Napewno wyjdzie taniej i tak niz ceramiki :]

Link to post
Share on other sites

140 za paczkę 0.43 to jeszcze znośnie jeśli mają być tak idealne jak reklamują...

Jak będzie tylko kilka odrzutów w trakcie przebierania to jeszcze zmieścimy się poniżej magicznych 10gr/szt.

 

Visq... a nie zapytał byś bezpośrednio bbwarz gdzie im to tłuką, którędy idzie, za ile i w jakich ilościach . Może jak by pogadać z naszymi dealerami to by na chwilę zapomnieli o "urazach" i wzięli na spółę kontenerek...

Link to post
Share on other sites

Jak sobie policzyłem za 4 tysiące kulek 0.43 zapłacę 260- 300zł (licząc, że zrobimy to tak, że paczka będzie wspólna i nie płacimy za wysyłkę w stanach). Wg cennka Kosmo.

 

Liczyłem 26x 2 + 36 (najgorsza opcja za wagę paczki, ale raczej 20$) x 1,1 + 20zł kurier krajowy. Chyba dość tanio.... 130-50zł za paczkę z nastawieniem na 130zł.

Link to post
Share on other sites

Kolejna odpowiedź od Amped:

 

"Large Flat Rate box via Priority" - 80usd + ubezpieczenie - do tego wchodzi 9 paczek (kwestia wagi - do 20lb).

Jeśli zmieszczą się do paczki typu Medium, to koszt wysyłki spada do 62usd+ubezp - będą to sprawdzać jak tylko dojdzie do nich pierwsza dostawa kulek.

 

Więc licząc na teraz:

9x24usd + powiedzmy 90usd = 306usd/ok. 223 euro + cło i vat= ok. 280 euro=1158 zł =130 zł paczka, przy Medium Flat Rate pewnie ze 120 zł...

 

Są bardzo zainteresowani współpracą z większymi dystrybutorami, więc np. Gunfire mogłoby być dla nasz wszystkich na przyszłość dobrym wyborem. Jakby ktoś miał znajomości w sklepach to niech piszą na

wholesale@ampedairsoft.com , może dogadają się z korzyścią dla wszystkich (poza urzędem celnym).

 

 

No i jest jeszcze Kosmo i jego http://zakupyusa.tdcg.pl/?page_id=6 - 12 usd za 1 kg, co porównując daje 108usd za 9 paczek, tylko co z cłem i vat (skoro paczka "prywatna")?

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

Eee tam, luzem je i wyścig szczurów zrobić, dlatego napisałem że część... słabsze/gorsze osobniki/sztuki nie dotrą do celu, a te które dopłyną będą mieć tak rozwiniętą SI, że lepiej od operatora będą wiedziały w co trafiać ;]

 

Chociaż pomysł z cienkim sznureczkiem nie był by taki zły ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...