Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki BBWarz


Recommended Posts

http://www.ampedairs...egory_s/208.htm

https://www.facebook.../bbwarzofficial

 

Firma z USA mocno związana z Polarstarem, producentem Fusion Engine, wypuszcza BIAŁE kulki 0,36/0,40/0,43.

Zależy im na jak najlepszej jakości bo chcą być odpowiedzią na zapotrzebowanie tłumu użytkowników Fusion Engine na cięższą amunicję.

Preordery za 22/24/26 USD za 2k - pierwsze partie mają wysyłać początkiem marca.

Wg ich facebooka pierwsze testy mega obiecujące i w końcu "to jest to".

Co do samego sklepu to świetna obsługa i szybka wysyłka do Polski - składałem u nich cały zestaw Fusion Engine.

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojej. zawstydzacie mnie :icon_biggrin:

mógłbym ogarnąć temat, nie ma problemu. Będę śledził rozwój sytuacji i jak kulki będą dostępne podliczymy się i zorganizujemy.

 

ok piszcie PW, skontaktuję się ze sklepem i będziemy kalkulować koszta jak ustalimy liczbę chętnych do marca (bo wcześniej i tak nie wyślą).

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

"unless you have $150 worth of pre-ordered BBs within your pre-order, then it would be considered free shipping."

toć to 7 paczek, a sam Wojdatuz chce 5 :icon_razz: ja 2, kilku chłopaków po 1. Jeśli tylko Visq będzie to chciał ogarnąć, skoro doświadczenie w zakupach u nich ma.

Pasuje tylko faktycznie ich zapytać, czy to free shipping na cały świat jest.

 

"If you would like to place an international order, please email us at sales@ampedairsoft.com with the items that you are interested in. We will then provide you with a quote and payment details. If you have any questions, please feel free to ask! Free shipping does not apply to international orders."

Link to post
Share on other sites

No myślę czy samemu nie zrobić zamówienia :icon_smile: Tylko żeby jakoś to cło nieszczęsne... :icon_smile:

 

Tzn. niby do 150E się nie płaci cła...

http://podatki.gazet...ro_bez_cla.html

 

A ile tego cła jest? Z 3 %? :icon_biggrin:

 

 

PS.

 

To o co pewnie ci chodziło szuka się pod wartością "VAT" i to on winduje ceny produktów (23% ceny razem z kosztami przesyłki) :icon_smile:

 

PS2.

 

Ciekawi mnie który sklep w Polsce je sprowadzi, sprowadzanie kulek na własną rękę zazwyczaj wychodzi drogo (ciężka paczka).

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Panowie

zainteresowanie tematem przerosło moje oczekiwania, do dzisiaj jest zapotrzebowanie na ponad 20 paczek.

Przyjmijmy 30 paczek x średnio 24 usd, co daje 720 USD.

Ja trochę więcej zapłaciłem za zestaw Polarstara, do tego 95usd za przesyłkę. Do tego zapłaciłem chyba z 700zł cła i vat.

 

Jest jednak jeden problem - koszt wysyłki...przy P* było to ok 3kg, tu mamy 30 paczek:D

zastanawiam się, czy nie będzie bardziej opłacało się zorganizować kilkunastu wysyłek,

by zminimalizować koszty wysyłki i uniknąć cła...

 

3 paczki - 75usd + wysyłka powiedzmy 20 usd - 100usd, nie ma cła, ale wychodzi ponad 100zł za paczkę...dużo, ale chyba nie da się mniej :(

Co myślicie?

 

 

ps. poprosiłem sklep o wycenę wysyłki 3 paczek na raz i 30 paczek na raz. Policzymy stosunek złotówka/paczka.

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

Kuk kuk, sam bym 2-3 paczki 0.43g brał.

 

Jakby wyszły średnio 90zł za paczkę... to by było mega chociaż te 100zł to też źle nie jest

 

Zwróćcie uwagę na jedno - w pl za słabej jakości kulki płaci się ok. 60-70zł. Ba, to co jest obecnie to przecież nawet się mianem kulki nie nazywa.

 

:icon_razz: Szkoda, że żaden polski sklep tego nie sprowadzi.... miałby stałego klienta.

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

EEE Mikadorus nowy avatar :icon_razz:

 

Czemu żaden sklep tego nie sprowadzi? Może by zapytał.

Ewentualnie można rozwiązać to inaczej - sklep jest w Hameryce, a stamtąd już za pośrednictwem jednego z forumowiczów brałem graty. Może by z nim zagadał (Kosmo http://wmasg.pl/pl/profil/show/2930), żeby zakupił tego ze 40 worków i wysyłał już indywidualne paczki po 2-4 woreczki. On by coś tam dla siebie uciułał, paczki byłyby mniejsze i tańsze no i tego podatku by pewnie nie dowalili.

 

Pomysł z wydzieleniem tematu nie jest głupi, aczkolwiek nie mam tu władz takiej. Seger, Wojtass i anek tu moderują, mogę szepnąć słówko.

 

Zrobione - Seger

Link to post
Share on other sites

Wszystko rozbija się o kwotę wysyłki. Bo jeśli on na miejscu kupiłby te 40 paczek (i miałby do siebie wysyłkę za darmo), a potem udałoby mu się tanio powysyłać prywatnie po kilka paczek (jako prezent :P), to odpada nam cło i vat, dochodzi tylko koszt wysyłki (który trzeba by zoptymalizować na linii dolarów/paczkę). Jeśli jest taka możliwość to najpewniej to będzie najtańsza opcja.

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

Dzięki seger za szybką reakcję, tyle że odsyłacz amba zjadła :P

 

Wysłałem zapytanie do chłopaków z gunfire, a nóż się pokuszą choćby na kilka worków.

 

Trzeba by zapytać tez Kosmo, czy by się tego podjął i jakąś prostą kalkulacje zrobić.

 

Ogólnie jest to jakieś światełko w tunelu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...