Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elekryk do 400zł


Recommended Posts

Mam AGM003 i powli zaczynam zbierać kase, za 1miesiąc uzbieram kase i w oko wpadły mi

-Kałach cm 0.28

-G36C od JG

-Mp5 galaxy

- lub jakiś inny w podobnej cenie

 

zależy mi na jak najlepszym wykonaniu, niezawodności i zasięg przynajmniej 50m

na począktu nie będe tuningował, AGM będzie to broń awaryjna.

Link to post
Share on other sites

Piszesz o tych wszystkich argumentach nowej repliki, a w oko wpadły Ci chińskie repliki II klasy... Gratuluje gustu.

Proponuje jeszcze pozbierać i kupić replikę markową. G&G, G&P, KWA, ASG, EA/KA itp.

 

Nie zjadaj nowych :D

 

co do tematu:

RK-12

Link to post
Share on other sites

W sumie lepiej poczekać odłożyć i kupić konkretnie Koledzy dobrze ci polecają dołożyć i nie żałować

Kupując tańszą replike na szybko w pewnym momencie dojdziesz do wniosku

hmm mogłem dozbierać do czegoś innego lepszego wspomniałeś o " porządnym wykonaniu "

a czekając dłużej i kupując konkretniej wiesz iż już nie dałbyś rady dłużej czekać i masz konkretny sprzęt

Jak zaczniesz kulki kupować nagle zauważysz jak szybko stówka znika ;D

Link to post
Share on other sites

Pewnie myślisz o JG/GFC. Też ok :icon_wink: Z GFC są tańsze (jeśli chodzi o wersję C) i mają 2-letnią gwarancję, więc trochę bardziej się opłacają. Tylko nie zapomnij o dobrych okularach/goglach (żadnego chińskiego szajsu).

Link to post
Share on other sites

Pewnie myślisz o JG/GFC. Też ok :icon_wink: Z GFC są tańsze (jeśli chodzi o wersję C) i mają 2-letnią gwarancję, więc trochę bardziej się opłacają. Tylko nie zapomnij o dobrych okularach/goglach (żadnego chińskiego szajsu).

Jak wyżej, lub MP5K PDW, chwilowo niedostępny ale wart poszukać w innych sklepach albo poczekać na dostawę.

Link to post
Share on other sites

Mogę ci szczerze polecić G36C od JG. Jest bardzo wytrzymały, raz nim przypiepszyłem w tory kolejowe ( nie specjalnie) i nie było śladu :P. Strzela też nie najgorzej. Po pewnym czasie zaczęły się problemy z batką, ale nie wiem czy to kwestia niskiej temperatury, czy trefnego egzemplarza :)

Link to post
Share on other sites

Nie pchaj się w stare cymy. Nowe repliki tez w zasadzie możesz sobie darować - w przypadku tanich replik, gwarancja i serwis, niezależnie od sklepu, jest mocno penisowa. Fakt, uznają ci jeśli replika prosto z pudła nie strzela, ale nic ponadto - każda inna wada będzie rozpatrywana jako naturalne zużycie...

 

Spraw sobie konkretna replikę używaną, np coś z serii stalowych boyi rk-0x:

http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/534616

http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/534745

body jest nie do zarypania, a konstrukcja zwarta i idzie ją dobrze usztywnić. Pasują też bez większych przeróbek drewna i okładziny z ak74 czy z beryla. Razem z dobrym lipo zmieścisz się w 400zet, a w razie awarii części są tanie (kompletny gb ok. 100zł)

 

W razie bardziej amerykanistycznych gustów można się pokusić na coś z rodziny m4, np:

http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/534742

są wygodne, ale ewentualny tuning jest sporo droższy i bardziej upierdliwy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...