Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Cuś" dla początkującej dziewczyny


Recommended Posts

No i przez to, że nie ma odstających elementów jak mag czy chwyt pistoletowy (tak jak w AK czy MP5) P90 jakoś tak optycznie bardziej pasuje dla kobiety. Ja wiem, że airsoft to nie rewia mody, ale jednak kobieta z P90 jakoś bardziej pasuje niż kobieta z AK (nawet AKSU).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale w sumie pisała, że podoba jej się klimat Metro 2033 i pochodne, więc AK lub Wintorez albo WAŁ by najbardziej pasował.

Pisała, że wolała by nie dźwigać kałacha, a nie, że nie chce replik z rodziny AK.

Tylko wymienić sprężynę na m90 albo m100 co by było te 350fps i tyle.

 

 

A po za tym nie wiem czemu macie jakąś "wizję", że jak dziewczyna to tylko P90 albo MP5...

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

Polecane są wszelakie repliki pokroju tego co może dostać pilot lub pomieszczą małe łapki - to widać na oczy. Jak dla mnie powinno ograniczyć się do do rodziny MP5'ek z K na czele (wybór wg gustu) i P90 jako alternatywa.

 

Repliki bardziej i mniej kobiece? Fak..."Heniu, masz paznokcie nie pod kolor kamo na swojej kobiecej replice"...

Czizas...i czy na prawdę słowo "kobieta" w połączeniu z ASG z automatu spuszcza spodnie i włącza tryb "dominującego samca"? Koleżanka jeśli nie ma nowo założonych tipsów to mam nadzieję, że wpadnie na pomysł wpisania konkretnej repliki w wyszukiwarkę i poczytania dokładnie o sprzęcie...bo gueas what - po to są właśnie całe tematy dedykowane poszczególnym replikom.

Anne nie miej mi za złe, bo nie mam nic do Ciebie ale śmieszy mnie i z kolei żenuje jakie bezsensowne starania się tu odbywają. Żebyście tak chętnie reszcie zielonych tyłek podcierali...

Link to post
Share on other sites

Zaraz będę rozdawał klapsy dla tych panów kałaszosceptycznych :icon_mrgreen: :icon_evil:

AKSUN też moim zdaniem (i paru koleżanek) się nada. jednak P90tka bije ergonomią i wagą. AKSUN mimo kompaktowych wymiarów swoje waży (szczególnie SW z powieszanymi gadzetami)

Link to post
Share on other sites

Żebyście tak chętnie reszcie zielonych tyłek podcierali...

No to mnie nie możesz mieć nic do zarzucenia... :icon_biggrin:

No bo się pogniewam :icon_lol:

Może i duży wpływ na pozytywne nastawienie ma tu płeć aleeee z drugiej strony koleżanka napisała wyraźnie, że zapoznała się z poradnikami i określiła budżet oraz do czego replika ma być używana.

W większości przypadków niema żadnej z ww informacji :icon_wink:

Tak przy okazji pomoc w dobraniu repliki nie jest zajęciem ekstremalnie trudnym i można się tego podjąć bez problemu.

 

 

P.S Mimo wszystko niezmiennie zgadzam się z kolegą CerberBP.

 

Edit#1/2/3 Dysortografia atakuje...

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

No bo się pogniewam :icon_lol:(...)

Oj nieee... :icon_cry:

 

Wracając do meritum.

Z doświadczenia wiem jak to wygląda z kobietami. Św. P. Aris najpierw używała MP5PDW, później SIG-a, później G36K, później MP5SD6, w końcu "zakochała" się w MP5K. Ta replika najbardzieij Jej "przypasowała". Fakt, że była "krasnoludkiem" (152 cm i 50 kg) ale nie była przy tym "słabeuszem", jednak kompaktowa, lekka replika najlepiej komponuje się z kobiecymi rękami i filigranową postacią.

Dla mnie P90 jest paskudny, mężczyzna z nim wygląda śmiesznie, ale do kobiety pasuje idealnie. Używany przez kobietę zyskuje na urodzie i już nie razi moich odczuć estetycznych.

 

(...).

W większości przypadków niema żadnej z ww informacji :icon_wink: (...)

Tutaj nie masz racji, przeczytaj mój post #4. Przynajmniej starałem się. :icon_wink:

 

Ps

Z mojego punktu widzenia i biorąc pod uwagę preferencje Koleżanki i określone potrzeby, najbardziej polecałbym jednak MP5SD6 lub MP5J.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Tutaj nie masz racji, przeczytaj mój post #4. Przynajmniej starałem się. :icon_wink:

Powała, wg mnie to Sniperowi chodziło o pytających, nie odpowiadających. Dziewczyna podała konkretne wymagania i sensowne informacje, większość pytających robi 'chce kupic M'ke za 200 zł, może być ten kałach ?' i zanim w ogóle można pomóc trzeba zadać 50 pytań.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, nie będę się spierał. Pewnie źle zrozumiałem kontekst. :bialaflaga:

 

Jeszcze uzasadnienie moich wskazań na obe MP5-tki:

- dla czego te repliki, bo są kompaktowe, nie są nadmiernie ciężkie, dość przyzwoita jakość (lepsze od JG), przyzwoite parametry, łatwy ewentualny tuning, niewygórowana cena;

- dla czego z tego sklepu, repliki faktycznie przechodzą przegląd "zerowy", przyzwoity serwis, dobry kontakt, niezły asortyment części, szkoda tylko, że nie mają kulek G&G, 5,95 i MadBull, ale w ostateczności Guarder 0,25 też spełni oczekiwania.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

http://gunfire.pl/pr...GFG31-Para.html + słabsza sprężyna, a wymieni sobie nawet sama :icon_wink:.

 

GBv3, 37cm lufa w takim maleństwie, 3kg, niewygórowana cena.. w sumie takie coś bym brał jakbym chciał sobie postrzelać za tanie pieniądze, mieć szansę w CQB jak i w terenie...

 

Jedyne co to batkę i ładowarkę - I DOBRZE, ŻE ICH NIE MA W ZESTAWIE, BO WE WSZYSTKICH INNYCH I TAK DAJĄ SYF - i my to przeca wiemy, wymieniamy na lipo, a potem zostają stosy batek i aku.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

O Matusiu, jeszcze większe paskudztwo niż P90, Mikadorus dla czego chcesz Dziewczynę "oszpecić", co Ci zawiniła :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_eek2: :icon_eek2: :icon_eek2:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Powała, wg mnie to Sniperowi chodziło o pytających, nie odpowiadających. Dziewczyna podała konkretne wymagania i sensowne informacje, większość pytających robi 'chce kupic M'ke za 200 zł, może być ten kałach ?' i zanim w ogóle można pomóc trzeba zadać 50 pytań.

Dokładnie :maniak_OK:

Spokojnie, nie będę się spierał. Pewnie źle zrozumiałem kontekst. :bialaflaga:

Mój post przeszedł wiele przeróbek bo logika z niego uciekła już na samym początku :wink:

Poza tym i tak jestem z siebie dumny bo zrobiłem tylko 3 błędy językowe :icon_mrgreen:

 

 

^Może i paskudztwo ale ma środek ciężkości wyraźnie z tyłu i nie powinno być problemów z trzymaniem go,

Paskudztwo? http://www.taniemili...ml#.U9txQvl_v9I

Miałem ale raczej nikomu nie polecam, chociaż wiele ciekawych patentów ta replika miała.

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...