Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką M4/M16 wziąć?


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o AK, to już jak chcesz. Cyma to legenda skolei boyi ma lepsse wykonanie.

 

Nie tak naprawdę to masz takie polecane wg mnie:

G36c JG

AK47Cyma

G36c boyi

Ak74 boyi

M4 specna arms

M4 g&g

G36c ares

 

Matko... Ja wiem, że był wieczór, wiem, że weekend mógł być trudny, ale bez przesady.

W.

Link to post
Share on other sites

Po paczyłem na emki na necie i znalazłem dwie które mi się spodobały:

SA-B04 http://www.asg.warszawa.pl/p,specna-arms-replika-karabinka-sa-b04,8104.html\

SA-A04 http://www.asg.warszawa.pl/p,specna-arms-replika-karabinka-sa-a04-half-tan,10443.html

Co sądzicie o moim wyborze przy okazji chciałbym się trochę dowiedzieć na temat tych emek odnośnie bebechów broni i co jak najszybciej w tych modelach zmienić.

Link to post
Share on other sites

Gromku, przedział cenowy zależy tylko od tego ile kasy jesteś w stanie wydać. Inną sprawą jest to że lepiej samemu trochę posiedzieć i poszukać niż sugerować się podpowiedziami osób które w temacie mają równie nikłe pojęcie.

 

 

A czy ja cię nie prosiłem o poprawę pisowni. Trzeci raz nie poproszę.

Link to post
Share on other sites

Matko i Córko.....

Zastanówcie się czasem ludzie co wy robicie...

Kotopies - założyłeś temat w dziale dla zielonych wczoraj (przedwczoraj) a już próbujesz "doradzać".

Zielony - już różne kwiatki widziałem które piszesz.

Gromek - Poczytaj temat podesłany przez Venisa.

W tym budżecie ja bym się zastanowił nad Emką Evolution Airsoft

Nie zapomnij też , że potrzebna jest Atestowana ochrona oczu , na którą nie warto żałować , bo oczy ma się jedne.

Link to post
Share on other sites

Gnomek w tej cenie nie opłaca się brać praktycznie żadnej emki. Wiem co mówię bo sam mam w swojej kolekcji aż 4 emki(w tym jedna uszkodzona). Nie pakuj się w emki od Specna Arms bo do ceny repliki czyli np 700 zł musisz dołożyć dobrą gumkę hop Up od G&G lub Systemy oraz przesmarować i wypodkladkowac replikę. Zaleca się też wymianę głowicy tłoka i zębatek więc na tuning możesz wywalić 150 zeta jak nie więcej i nadal to będzie dobrze strzelający chińczyk a nie replika pierwszej klasy. Sorry ale sam miałem Specna Arms SA-B03 w której wymieniłem nawet lufę na PDI a nadal emka G&P miała lepszy zasięg. Dlatego też jako znawca emek polecam Ci inwestycję w P90 KA bo jest to jedna z dobrych opcji przy twoim budżecie(wystarczy że wymienisz głowicę tłoka, kable na niskooporowe oraz zamontujesz mosfet i za 800 złotych będziesz mieć dobrze strzelającą replikę). Ewentualnie pakuj się w Giety od Aresa które też są równie dobrymi replikami ale mi jakoś nie podchodzą pod moje gusta.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Gnomek w tej cenie nie opłaca się brać praktycznie żadnej emki. . Nie pakuj się w emki od Specna Arms bo do ceny repliki czyli np 700 zł musisz dołożyć dobrą gumkę hop Up od G&G lub Systemy oraz przesmarować i wypodkladkowac replikę. Zaleca się też wymianę głowicy tłoka i zębatek więc na tuning możesz wywalić 150 zeta jak nie więcej i nadal to będzie dobrze strzelający chińczyk a nie replika pierwszej klasy.

 

Dołoże do tego swoją opinie. Specny są tak marne, że przy próbie rozkręcenia GB śrubki w nim się wyrabiają za pierwszym razem. Replika ma jakieś 4 miesiące i już się posypała na ostatniej strzelance. Na pierwszą replike emka nie jest dobrym wyborem. Chyba, że masz dużo kasy na serwis i serwisanta, a oprócz tego nerwy ze stali to bierz specne.

Edited by suharex
Link to post
Share on other sites

No dobra, to jaka masz inną replikę, z którą porównujesz ? Która nie miała awarii w ciągu, powiedzmy pół roku, przy średnio intensywnym użytkowaniu. Oczywiście także taka, w której nie trzeba było nic grzebać.

Pytanie nie jest, broń boże, złośliwe.

Jestem ciekaw opinii, osoby, posiadającej SA i repliki tzw. I klasy.

Link to post
Share on other sites

Ale o czym mowa? Przecież nawet repliki II klasy z zasady niszczą Specne w przedbiegach. Ludzie kupują SA bo chcą koniecznie coś z rodziny M4 i zabrakło im chęci na weryfikację danych podawanych przez dystrybutorów. Choć z drugiej strony SA nie jest najgorsze, gorsze są emki Cymy.

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś chciał kałasza, G36 czy inną replikę, to by nie kupował Specny( a nie,Specna chyba produkuje/produkowała kałasza). Rozmawiamy chyba w temacie dotyczącym M4, prawda.

Druga sprawa, że więcej postów dotyczących II klasy M4, poleca Specnę jako w miarę przyzwoity model.

....W tym budżecie ja bym się zastanowił nad Emką Evolution Airsoft

Oglądałem, tylko większość ma tą wysoką muszkę, która trochę przeszkadza przy kolimatorze. Sensowny model z RIS zaczyna się od 1000 zł.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...