Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla początkującego


Recommended Posts

Za taką kasę kupisz dowolnego aega na rynku, stuningujesz go w potwora. Do tego kupisz boczniaka i też go stuningujesz. I dodatkowo zarówno siebie i repliki obwiesisz sprzętem. Chyba, że pomyliłeś się o jeden rząd wielkości. Wtedy to Rk -01w i tuning Wewnętrzny.

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli się nie pomylił, to już prędzej za taką kwotę kupił bym karabin GBB i kilka magazynków do niego (około 2000+5x200), boczniaka GBB (około 700-1000) I zostałoby 1000zł na mundur i osprzęt, co raczej by wystarczyło a może jeszcze by coś zostało. A jeśli 500 no to rzeczywiście najlepszy będzie Rk-01

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że większość replik wystarczy oddawać do serwisu raz na rok (chyba że ktoś się strzela trzy razy w tygodniu ale wątpię). Poza tym serwis nie jest aż tak drogi i nawet jak ktoś zarabia średnią krajową to go będzie stać.

 

A może by się sam autor tematu wypowiedział? Bo tak jakoś cicho z jego strony ;)

Link to post
Share on other sites

Przypominam że średnia pensja to coś około 3500 zł, "nawet jakby"?

 

Na początek, podobnie jak poprzednicy, polecić mogę droższe AK od Cymy czy Boyi'a, te wersje full stell- ma się te świadomość że uskakując nie trzeba huhać i dmuchać na replikę żeby się czasem coś nie odłamało- to na prawdę wielki komfort.

Myslę że stockowe osiągi w pełni zadowolą początkującego gracza, można ew wstawić lufę precyzyjną i jakiś celownik kolimatorowy.

 

A same "kałachy", no. Muszę powiedzieć żę są odzwierciedleniem tego czym cechują się pierwowzory; proste jak budowa cepa w serwisie, bezawaryjne [tyczy się to na pewno replik CM, z bojcami nie miałem tak długiej styczności].

Link to post
Share on other sites

Tja Cymy są gówniane w porównaniu do bojca z serii s i sw.

 

Elektryczny siedź cicho jak nie masz pojęcia o replikach. Długi gaziak i raz na rok serwis Cię chyba pogięło w tych replikach ciągle się coś pieprzy niezależnie czy to chińczyk za tysiąc czy inokatsu za kilka tysięcy. xD

Link to post
Share on other sites

Poradźcie mi jakiś sprzęt do 5000 dla początkującego.Szukam czegoś na czym mógłbym się poduczyć przed zakupem porządnej repliki.

:icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: Pomyliłeś modele RC z ASG. Za 5000zł możesz kupić praktycznie niezniszczalną replikę.

Edited by Mordecai
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...