Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skąd ten wcześniejszy post to nie ogarniam -.- uroki telefonu sorki niech moderator usunie .

 

Jak chcesz z tej repliki budować dobrą szturmanke zainteresuj się promykiem 6.03 Dobrą gumką Hu

Tu może być systema . Polecę R-Hopa bo widziałem W takiej samej mp5 i były bardzo dobre zasięgowo rezultaty .

Silnik przy sprężynie M135 Element daje rade także silnikiem się nie przejmuj .

Edited by Driver2503
Link to post
Share on other sites

Sprężyna M120 SHSa, dobre doszczelnienie i na lufie 363mm jest w okolicach 440 fps (było powyżej 450 ale wiedziałem, że się lekko ubije). Zmieniona uszczelka tłoka, uszczelnienie głowicy w cymowej 027 (tak, 027) tło pozostały, oczywiście guma HU i uszczelniona dysza- wszystko. Silnik zmieniłem na neodymowy dla lepszej reakcji ale to nie ma wpływu na szczelność.

Link to post
Share on other sites

A w r-hopa raczej się nie będe bawić tylko zainstaluje flat hop najwyżej I będzie prawie to samo. A w sumie to na pewno bo to ma być replika do wszystkiego jako że raczej jestem bardziej na budżecie a r hop podobno średnio działa w zime. A tak btw. to jak widze cene, tego prometeusa to raczej wątpie w zakup tego. A co do następnego komentarza - jaki masz zasięg? I czy m135 zrobi różnice?

 

Edit: Tylko właśnie fajnie by było zachować taką szybkostrzelność jak tam jest czyli praktycznie minimalnie wiecej niż oryginał... Wtedy już chyba trzeba silnik wymieniać?

A wie ktoś może jaka tamjest jest sprężyna w stocku? Bo stawiałbym właśnie na 120 ale ja się tam nie znam :D

Edited by Matrixar
Link to post
Share on other sites

Kwaczka cqr lufa 455 z Cylinderem Ultimate HU:Systema energy 3 letnia m135 element po ogromnym przebiegu

Mierzone miarą na działce z 74m jestem w stanie trafić z Full auto w człowieka . donośność 80metrów . G&G 0.28

Przy bezwietrznej pogodzie .

 

M135 na mp5 i ten Gb to spore obciążenie będzie .

Edited by Driver2503
Link to post
Share on other sites

Kwaczka to producent- KWA.

Blowback zmienia. Zużycie akumulatora. Plusem jest to, że od razu widać czy sprężyna jest zrzucona (czyt. nienaprężona), jeśli nie to trzeba przełączyć się na tryb semi i oddać jeden strzał. W przeciwnym wypadku sprężyna się trochę ubije, mniej lub więcej w zależności od jakości wykonania.

Zostań przy sprężynie 120, dla GB v.2 to w miarę bezpieczne rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem lufy Kwa I cqr Kwa I nic nie było... A semi to mi się dosyć prędko popsuło (oddawać na reklamacje?) A coco do gearboxu to I tak zamówiłem m 130 od Tornado a najwyżej jak się popsuje to wymienie gearbox na wzmocniony od Specny. I właśnie, jak to jest w końcu z tym gearboxem? Bo podobno wcale nie jest taki wytrzymały I niby pęka na m120 I 130... Tylko to by było bez sensu bo by był słabszy niż zwykły v2. To jak to w końcu z nim jest?

Edited by Matrixar
Link to post
Share on other sites

KWA CQR z lufą 455mm. A wytrzymałość GB zależy również od jakości materiału, z którego został wykonany. Dlatego jedne wytrzymają pewne sprężyny a inne nie. Ale mam zbyt małe doświadczenie aby się wypowiadać w kwestii tego, którego producenta GB są wytrzymalsze, a którego nie. Powinno być na forum, pogrzeb w odpowiednim dziale.

Link to post
Share on other sites

 

Witam, replika już złożona, na auto pestki lecą jak sznureczek jedna za drugą. Hi cap nie wystarcza na długo. Jestem bardzo zadowolony. Zasięg skuteczny to około 60 m, nie mam miarki tylko tak na kroki zmierzyłem. Nie mam chrono więc nie wiem ile fps. Mam tylko dwa problemy. Pierwszy to taki że dysza nie zawsze wraca na swoje miejsce, czasami zostaje w tylnym położeniu wciśnięta do środka. Próbowałem na rożne sposoby i nic z tego, dalej tak samo. Czy powodem tego może być tłok z 14 zębami zamiast 15 tak jak było fabrycznie? siłą bezwładności zębatki zamiast się zatrzymać cofają jeszcze kawałek popychacz? to jest moja teoria. Druga rzecz, mam wg porady lipo 11.1 i nawet na singlu silnik zaczyna się grzać i dzięki temu mam podgrzewaną rękojeść :icon_smile: Czy to po prostu taki urok stokowego silnika na lipo 11 czy jednak przygotować się na wymianę w bliskiej przyszłości silnika na mocniejszy? Na przykład taki:

https://gunfire.pl/product-pol-1152202837-Silnik-Titan-Infinite-High-Speed-Revolution-dlugi.html

Edited by maciek9000
Link to post
Share on other sites

Nie posiadam jeszcze repliki, ale zdecydowałem się na CYMĘ 041PDW.

Nie znam i nie mogę znaleźć rozmiarów baterii oryginalnej. Chcę kupić Li-po.

W Gunfire raz proponują jedną, później mówią że za duża, następnie że nie mają 7,4V i proponują 11,1V kupić.

Czy taka pasowałaby do mp5pdw Cymy?

https://gunfire.pl/p...Ah-25-50C.html

Jakieś inne propozycje baterii?

Edited by jaron
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...