Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie strzelajcie do ludzi postronnych i zwierzyny. Nie celujcie też do nich. W razie przyjazdu policji repliki odłóżcie na ziemie i wyjaśnijcie o co chodzi. Policja teoretycznie może zabrać repliki do ekspertyzy, ale jeśli ładnie wyjaśnicie o co chodzi to raczej do tego nie dojdzie. Możecie też mieć kartki od rodziców, że pozwalają wam się tym bawić (nie zaszkodzi mieć).

Jeżeli policja zostanie wezwana przez kogoś to prawdopodobnie jeden (lub kilku) zostanie spisany, ale to nic złego. Chodzi o to, że policjant musi mieć dowód z interwncji - spisuje Twoje dane i jeśli potem ktoś mu zarzuci, że olał sprawę to może przyjść do Ciebie i Ty potwierdzisz, że rzeczywiście skontrolował Cie. Dodatkowo w razie gdyby w okolicy doszło do przestępstwa to już ma kwit kto był w okolicy.

Link to post
Share on other sites

Nie strzelajcie do ludzi postronnych i zwierzyny. Nie celujcie też do nich. W razie przyjazdu policji repliki odłóżcie na ziemie i wyjaśnijcie o co chodzi. Policja teoretycznie może zabrać repliki do ekspertyzy, ale jeśli ładnie wyjaśnicie o co chodzi to raczej do tego nie dojdzie. Możecie też mieć kartki od rodziców, że pozwalają wam się tym bawić (nie zaszkodzi mieć).

Jeżeli policja zostanie wezwana przez kogoś to prawdopodobnie jeden (lub kilku) zostanie spisany, ale to nic złego. Chodzi o to, że policjant musi mieć dowód z interwncji - spisuje Twoje dane i jeśli potem ktoś mu zarzuci, że olał sprawę to może przyjść do Ciebie i Ty potwierdzisz, że rzeczywiście skontrolował Cie. Dodatkowo w razie gdyby w okolicy doszło do przestępstwa to już ma kwit kto był w okolicy.

Dzięki wszystkim :)

Link to post
Share on other sites

Witam, ja i 6 moich kolegów mamy zamiar rozpocząć zabawę z asg.Chcę sobie kupić replikę SA-B07 od Specny i mam pytanie: Jaka bateria najlepiej by tu pasowała?

I drugie pytanie...Zastanawiam się, jak ludzie patrzą na zaczynających graczy, którzy kupuja replikę za 700 zł (jestem pewien, że ASG mnie wciągnie)? Czy mogę spotkać się z pogardą ze strony wyjadaczy\innych rozpoczynających z tańszym sprzętem?

Link to post
Share on other sites

Hmmmmm.........

Możesz na przykład liczyć, że ktoś z pompką za 60zł załatwi cię jak małe dziecko i przekonasz się, że cena to nie wszystko. Jakbyś się pojjawił z repliką z górnej półki i wyszpejowany za niewiadomą kasę to może ktoś by zazdrościł.

Link to post
Share on other sites

Hmmmmm.........

Możesz na przykład liczyć, że ktoś z pompką za 60zł załatwi cię jak małe dziecko i przekonasz się, że cena to nie wszystko. Jakbyś się pojjawił z repliką z górnej półki i wyszpejowany za niewiadomą kasę to może ktoś by zazdrościł.

Wyciągasz pochopne wnioski :P Czy ja powiedizałem, że kupuję replikę za 700 zł,bo uważam, że będę z nią grał lepiej, niż z MP5 od galaxy? Po prostu lubię M16a4, bardzo, bardzo i ta replika była najlepszą, jaką wyczaiłem za taką cenę :P Wiem, że żebym nie ginął jak idiota trzeba wprawy, dlatego zanim zaczniemy chodzić na zjazdy, będziemy strzelali się w 6 w jakimś lesie :)

 

700zł to nie jest "tańszy" sprzęt. Kiedyś zdecydowana większość graczy zaczynała z budżetem trzykrotnie mniejszym i nikt nie czuł się wykluczony.

 

A no i macie świetną miejscówkę w Ostrowi.

A jaką kolego? :D Bo problematyczne by było 100 kilosów do warszawy szurać, a jakbyśmy mieli na miejscu, to byłoby świetnie :)

Link to post
Share on other sites

Ogólnie do większości M16 wejdą niemal wszystkie baterie ze względu na dużą kolbe chyba że chińczyk do specny jakiś inny dziwny patent wymyślił. Pytanie jakie wejście na bateria ma ta replika i dwa pamiętaj że jak chcesz mieć lipo to musisz też kupić od tych bateri odpowiednią ładowarkę i bardzo uważać na te baterie są dosyć delikatne. Druga sprawa zastanów się czy nie lepiej poczekać do końca zimy i dozbierać kasy na lepszą markową replikę. I ostatnia sprawa dlaczego akurat M16 ?? Musisz liczyć się z tym że te repliki mają metr długości i nie należą do najwygodniejszych w ASG więc zastanów się czy nie wolisz jakiejść M4.

Edited by BASYLON332
Link to post
Share on other sites

Ogólnie do większości M16 wejdą niemal wszystkie baterie ze względu na dużą kolbe chyba że chińczyk do specny jakiś inny dziwny patent wymyślił. Pytanie jakie wejście na bateria ma ta replika i dwa pamiętaj że jak chcesz mieć lipo to musisz też kupić od tych bateri odpowiednią ładowarkę i bardzo uważać na te baterie są dosyć delikatne. Druga sprawa zastanów się czy nie lepiej poczekać do końca zimy i dozbierać kasy na lepszą markową replikę. I ostatnia sprawa dlaczego akurat M16 ?? Musisz liczyć się z tym że te repliki mają metr długości i nie należą do najwygodniejszych w ASG więc zastanów się czy nie wolisz jakiejść M4.

Lubię M16 :D Wiem, że jest długa, według mnie to dobrze, pewniej się czuję, jak trzymam coś dłuższego, niż takiego pierdka jak M4 :D Lubię M16 za wygląd i jest dla mnie bardzo wygodny :) A kupuję chińczyka, bo to tak jakby ``na raty`` :D Kupuję chińczyka za 700 zł a w przyszłości będę go tuningował porzadnie, ten mi się po prostu bardzo podoba jako baza, świetnie spasowany i wyważony podobno :D

a jaką ładowarkę mi polecasz do takiego Lipo i jak za pomocą tego ładować? :D

Link to post
Share on other sites

Co do piekna M16 się z tobą zgodze sam swoje M16 mam już 3 lata ale jeżeli chodzi ci o wykonanie zewnętrzne tym bardziej radze żebyś poczekał do końca zimy i zobaczył czy nie dozbierasz na markową i tak o tej porze roku używanie repliki z gb V2 to średni pomysł więc nie musisz się śpieszyć. Co od ładowarek ci nie powiem bo ja w swojej M16 nie używam Lipo tylko takiej bateri http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_248&products_id=7611&name=VB_Power_-_Bateria_AEG_-_8,4V_-_3300mAh_-_Large i jestem z niej mega zadowolny, mam ją od samego początku.

Link to post
Share on other sites

@kubiszok - ale kup baterię w jakiś sklepie modelarskim (mini samoloty/samochody). Tam baterie są dużo, dużo tańsze niż w sklepach ASG.

tak, wiem o tym :icon_razz: Dosłownie 20-50 metrów od mojego domu mam sklep elektryczny, tam popytam, może coś mają, jeśli nie, to wybiorę się do modelarskiego rowerem :icon_biggrin:

 

Co do piekna M16 się z tobą zgodze sam swoje M16 mam już 3 lata ale jeżeli chodzi ci o wykonanie zewnętrzne tym bardziej radze żebyś poczekał do końca zimy i zobaczył czy nie dozbierasz na markową i tak o tej porze roku używanie repliki z gb V2 to średni pomysł więc nie musisz się śpieszyć. Co od ładowarek ci nie powiem bo ja w swojej M16 nie używam Lipo tylko takiej bateri http://www.specshop....3300mAh_-_Large i jestem z niej mega zadowolny, mam ją od samego początku.

A ta wtyczka pasuje do tej, co jest w moim karabinie, czy trza wymieniać?Jeśli tak, to wystarczy, że zrobi to jakiś elektryk (mam w rodzinie) czy trzeba dać specjaliście? :icon_razz: I łądowarka Imax B6 da rade ją załadować?

A co do używania tego GB v2 w tej replice, czemu nie w zimę? :icon_biggrin: Z resztą u mnie sroga zima była ostatnio z 5 lat temu, teraz mam po 5-10 stopni :-; Śnieg spadł 2 dni po świetach i roztopił się tydzień potem-od tego czasu ani widu ani słychu po nim :icon_razz:

PS: Czemu polecasz tę baterię, a nie lipo? :icon_biggrin:

Sorry za zasypanie pytaniami :icon_razz:

PS2: Raczej będę zadowolony z wykonania tej repliki, w każdej recenzji mówiono, że spasowanie części na poziome markowych replik, nic nie trzeszczy, nie lata, świetnie wyważona :P Wolę chyba kupić replikę za 700 zł+ wymiana hop up za 50 zł, jakieś uwygodnienia (rączka taktyczna na przykład) +5 magazynków+ ta bateria, ładowarka (200 zł :C) i potem martwić się o to, jakimi częściami zastępować te, które się rozwaliły :P

Edited by matiszook
Link to post
Share on other sites

Widzę, że kolega na bakier z regulaminami:

1. Multikonta grożą banem

2. W "Jak zacząć?" panuje zasada jeden użytkownik - jeden temat

A kto powiedział, że to ja? :icon_biggrin: To konto mojego kolegi i jemu też podobają sie M16, to pyta, bo ja odpowiedzi na baterię nie dostałem, to postanowił że sam się zapyta

 

I kolega ma takie samo IP i założył kilka tematów za Ciebie? Nie rozśmieszaj mnie. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Dobra więc tak nie wiem jaka jest wtyczka w specnach z tym musiałbyś zadac pytanie do GF. Jak kupujesz M16 to pamietaj że GB V2 nie lubi się z niskimi temperaturami. Magazynki jakie mogę ja polecić to low capy od boy a ładowarka jakaś super pro do tej bateri do której dałem ci link nie jest potrzebna ja swpje aku od paru już lat ładuje prostą ładowarką która kosztowała mnie UWAGA 30 zł.

Link to post
Share on other sites

Dobra więc tak nie wiem jaka jest wtyczka w specnach z tym musiałbyś zadac pytanie do GF. Jak kupujesz M16 to pamietaj że GB V2 nie lubi się z niskimi temperaturami. Magazynki jakie mogę ja polecić to low capy od boy a ładowarka jakaś super pro do tej bateri do której dałem ci link nie jest potrzebna ja swpje aku od paru już lat ładuje prostą ładowarką która kosztowała mnie UWAGA 30 zł.

UU, to świetnie.Bateria droższa, ale ładowarka taniutka :D Dałbyś do niej linka, albo jakieś namiary? I dlaczego Gb v2 nie lubi się z zimnem? Konstrukcja, materiał czy jak? Niby coś tam powzmacniane w tej specnie jest, ale nie wiem czy pomoze to na zimno :P

Link to post
Share on other sites
http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_196&products_id=12846&name=ASG_-_Ladowarka_do_baterii_Auto-stop_-_NiCd,_NiMH_-_17620 Coś podobnego do tej kupiłem. Szkielety GB V2 lubią pękać w niskich temperaturach nie jest to tyle wina materiału co jego kontrukcji ale dlaczego dokładnie tak się dzieje ci nie powiem bo nie jestem specem ale przez jeden pęknięty szkielet GB w mojej szesnastce już przechodziłem i od tamtego czasu mam zamontowanego m blocka od modify i tobie też to zalecam.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...