Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jedno pytanie, od nowego użytkownika.


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem mam jeszcze małe pytanie, bardziej od znajomego. Jako że nei ma on za dużo pieniedzy, szukał jakieś taniej ochrony na oczy.

Powiedziałem mu że tanie okulary nie mają sensu i już lepiej dozbierać. Pomyślałem że można by było kupić taki zestaw:

Taka maska: http://blacksword.pl/product-pol-6352-Maska-Ventus-Eco.html

I oczywiście mamy tutaj od razu ochronę na dolne partie twarzy, lecz problem polega na tym że na oczach jest siatka.

 

Więc czy pod tą maske nie można by było założyć jakieś tanie okulary które miały by zatrzymywać jedynie odłamki kulek które się roztrzaskały?

Link to post
Share on other sites

Okulary z atestem można wyrwać już w cenie takiej maski. Idź do sklepu BHP, budowlanego czy innego podobnego i tam zapytaj sprzedawcę o okulary ochronne spełniające klasę F normy PN-EN 168:2005 lub PN-EN 166:2005. Swego czasu kumpel używał okularów za 5zł, które są stosowane przez ludzi koszących rowy przy drogach - tam można dostać kamieniem wystrzelonym spod kosy.

Link to post
Share on other sites

Znajomy będzie je kupywał to raczej od niego sprawdzę czy się będą u mnie zacinać czy nie :icon_smile:

A póki co do swojego koszyka dodam kulki G&G. 3000 Sztuk 0.25g za 32zł.

Wyszedłem za mój limit pieniężny jedynie o 7 złotych więc nie ma problemu, W koszyku mam:

- Maskę typu Stalker -ATC FG

- Okulary I-vo Bezbarwne

- Replikę srt-13

- Kulki Perfect BB 0.25g 3000 sztuk.

 

Chciałbym się jeszcze spytać w sprawię akumulatora. Ile taki akumulator (Który mam w zestawie) wytrzyma, mam na myśli to, kiedy się rozładuję, po ilu kulkach :)

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

 

Chciałbym się jeszcze spytać w sprawię akumulatora. Ile taki akumulator (Który mam w zestawie) wytrzyma, mam na myśli to, kiedy się rozładuję, po ilu kulkach :icon_smile:

 

W dużej mierze zależy to od szczęścia, ogólnie akumulatory dołączany do chińskich replik nie są najwyższych lotów, aczkolwiek u nas gość też ma SPARTACA od kilku miesięcy i jak narazie bateria mu tylko raz padła pod koniec 4-godzinnej strzelanki, przy -8 stopniach celsjusza, więc najgorzej nie jest.

Link to post
Share on other sites

Od 60zł Nimhy i LiPo, im więcej mAh tym droższe, ale jeżeli chcesz nowy akumulator to musiałbyś kupić nową ładowarkę ok.120zł, bo ta z zestawu go może zepsuć po czasie.

Kolegi mi mówił, że rocketsy mu się rozwalały o karton :D nie wiem czy to prawda. W Hi-capie możesz używać byle jakich kulek, oprócz bazarowych, ja używam PJ z Taiwangunu i sie nigdy nie tną, ale korzystam tylko z hi-capów.

Jak chcesz to sobi jakiś magazynek dokup, choć to nie konieczne.

Link to post
Share on other sites

Przy obecnej porze roku lepiej od razu zainwestować w baterie Li-Po, które znacznie lepiej znoszą niskie temperatury, jednak wymagają one specjalnych ładowarek. Zwykłe 7.4 Li-Po to koszt ok 60zł + ładowarka do tego drugie tyle, chociaż za chwile będzie 238902819 postów gdzie będą Ci wciskać iMaxa B6 za 120zł.

 

EDIT// kolega już mnie uprzedził :P

Edited by Piledriver
Link to post
Share on other sites

No cóż. Zostanę póki co przy tym akumulatorze co dostaję w zestawie :icon_smile: Po dodaniu kulek do koszyka spotkałem się z czymś takim jak

"Bio" kulki. Co to jest?

Poza tym kupywał ktoś, coś na stronie BlackSword.pl ?

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...