Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dual Sector Gear + sorbo+v2 cnc


Recommended Posts

Witam czy jest możliwe dostanie w polsce takiej zębatki do tłoka

 

Kolejne pytanie to czy idzie dostać sorbo do dysz wyciszanych a jeżeli nie za bardzo to gdzie dostanę zwykłe sorbo i jaka grubość jest najlepsza?

 

I już ostatnie to jaki szkielet gb v2 cnc najbardziej polecacie (wiem jest wiele tematów ale wszystko co przeglądałem to jest satre i opinie mogły się zmienić )?

Link to post
Share on other sites

Zębatka najlepiej z całym zestawem, są takie dostępne w PL. Chociaż samą zębatkę chyba też dostaniesz.

Pytanie tylko po co, skoro to zestaw do robienia rofa 40+.

 

Rozumiem, że chodziło o wyciszane głowice. Jeśli w głowicy cylindra nie ma ogumowanego stożka, tylko guma jest po obwodzie dziury w którą chowa się grzybek, to nie będzie problemu.

 

Szkielet najlepszy będzie Retro Arms, bo w przeciwieństwie do chińczyków jest frezowany z bloku, a nie odlewany i tylko wykańczany skrawaniem. W przypadku chińczyków raczej nie ma znaczenia który konkretnie byś wybrał.

Link to post
Share on other sites

co do zębatek to wiem ze sa one do większego rofa bo mam zamiar je zamontować w swoim kurczaku wiesz morze gdzie idzie takowe dostac?

co do głowicy cylindra to mam podobną do tej http://gunfire.pl/product-pol-1152195188-Wyciszona-glowica-do-cylindra-Bore-Up.html

i czy wiesz gdzie idzie dostać całą mate żeby wyciąć sb osobiście ?

a co do szkieletu to ze szkieletami jest tak samo z shs jak z chińczykami?

Link to post
Share on other sites

nie wiecie może w jakich sklepach poza airsoftarmory można dostać szkielety retro armsa v.2 (zwykłego)? na orginalnej stronie niestety nie ma a rużnica cenowa to aż 80 ziko pomiedzy producentem a sklepem tak wiec wydaje mi sie ze wysoka marża dlatego pytam gdzie można jeszcze znaleść owe szkielety

Edited by kurant95
Link to post
Share on other sites

Mam wątpliwości, czy zrobisz to na tej głowicy.

 

Opcja nr.1

Odklejasz oryginalny zderzak z głowicy, naklejasz płaskie sorbo, a na to ponownie naklejasz oryginalny zderzak.

 

Opcja nr.2

Odklejasz oryginalny zderzak, a zamiast niego naklejasz grubsze sorbo (np.3/16"), w którym wycinasz kształt "grzybka".

 

Ale tak jak wspomniał Verb, przy tej konfiguracji nie ma potrzeby aż tak kombinować.

Link to post
Share on other sites

Tak ze 4 będzie... To niby też nie problem bo przecież ori najczęściej są mniejsze od średnicy cylindra...a w przypadku wyciszonych to nawet tylko w postaci kręgu,ale...

Oryginalna guma w zwykłej - nieborapowej i niewyciszonej głowicy cylindra ma właśnie równo 20mm. Specjalnie mierzyłem, bo też miałem wrażenie, że braknie. Jak będzie z tamtą wyciszoną, niestety nie wiem.

Opcja nr.2

Odklejasz oryginalny zderzak, a zamiast niego naklejasz grubsze sorbo (np.3/16"), w którym wycinasz kształt "grzybka".

No właśnie zastanawiam się, czy i jak można rzeczony grzybek wyciąć.

Link to post
Share on other sites

Ano rzeczywiście różne rozmiary... To już nie trzeba już kupować na ebay'u UK :-) !!!

Co do grzybka to po odklejeniu ori można taki sam kształt wyciąć i wkleić-grzybek się sam uformuje... tylko klej porządny a nie pierwsza lepsza kropelka-najlepiej jakiś loctite "elastyczny"...

O! i na ganfujare quantum wróciło

http://gunfire.pl/product-pol-1152202031-Zebatka-tlokowa-Modify-Quantum-Sector-Gear-dla-Gearboxow-V2-3-6.html

Link to post
Share on other sites

No właśnie zastanawiam się, czy i jak można rzeczony grzybek wyciąć.

 

Ja miałem okazję wycinać coś takiego z sorbo pod wyciszoną głowice tłoka.

 

Polecam zrobić to dremlerem, bardzo drobnym kamieniem nasączonym w olejku sylikonowym, na maksymalnych obrotach i maleńkim "posuwie". Sorbo się wtedy jakby nadtapia.

 

Nie ładnie z mojej strony tak się oferować nie pytanym, ale jeśli kolega wciąż szuka sorbopadów to zapraszam do mojego komisu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nas allegro znalazłem użytkownika co ma rużne srednice i grubości http://allegro.pl/li...?us_id=39904734 tak więc można sb dociąć jak się chce :icon_wink:

 

i jeszce jedno pytanko gb z jaki,i gniazdami lepiej wybrać 9mm czy 8mm (będe chciał robić tuning siłowy)?

Do tuningu mocowego najlepiej 6mm ślizgowe, a kosmicznego ROF-u kulkowe o jak największej średnicy. Z tego co pamiętam

Link to post
Share on other sites

Łożyska ślizgowe to padlina. Najlepsze co do tej pory wymyślono to łożyska kulkowe ceramiczne. Np. Kanzen i Modify robią takie łożyska 8mm. W przypadku Modify kuleczki są z azotku krzemu jak to kogoś ciekawi. Niestety takie łożyska kosztują 130-140 zł, ale stawiają też kilkukrotnie mniejszy opór:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...