Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

El-Alamein 1942 - 29 VIII 2015 r., Pałczew k. Łodzi (ASH)


Recommended Posts

Jest duże prawdopodobieństwo, że jednak 19 div się zjawi (w okrojonym składzie, ale jednak)

Wiem, psujemy system jak zwykle :icon_smile:

Psujecie, owszem ;) Ale fajnie, wpadajcie. Zawsze to miło zobaczyć znajome twarze, zresztą doświadczenie w walkach na pustyni już macie. Także milło mi obwieścić, że dzięki posiłkom z Europy to Niemcy będą stroną atakującą w sobotę.

 

Ewentualnie ktoś może jedzie z okolic Krakowa/ Katowic i ma wolne miejsce. Bardzo chętnie dorzucę się na pakę i do baku. :icon_wink:

Jeśli chodzi o Kraków to skontaktuj się z Thompsonem - http://wmasg.pl/pl/profil/show/88102

Jeśli chodzi o Katowice to z Gregoriusem - http://wmasg.pl/pl/profil/show/70383

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno ktoś ma zapasową, albo jakoś pomoże, względnie, coś nowoczesnego w szmaty i też ujdzie. Szkoda by kogoś ominęła fajna impreza, tylko dlatego że padła replika. :icon_smile:

 

Sam właśnie przerabiam/stylizuje AK na coś przypominającego giwerę herbatników. :icon_biggrin:

Edited by HunterKiller
Link to post
Share on other sites

No dobrze Robaczki,

 

Dzisiaj już wyjeżdżamy by przygotować teren pod jutrzejszą rozgrywkę, dlatego kontakt via forum może być mocno utrudniony. Postaramy się odpowiednio oznaczyć drogę na pole gry, w miejscowości Wola Rakowa (DW 714).

Zapasowy szpej i repliki (thompson i lee enfield) wzięte, także na spokojnie można wpadać, nawet jeżeli komuś padła zabawka.

Na zakończenie trochę telewizji:

https://www.youtube.com/watch?v=htb9C3jGaD8

 

Do zobaczenia jutro.

Link to post
Share on other sites

Było rewelacyjnie! Bawiliśmy się świetnie zwłaszcza, że klimat pustynny udało się odtworzyć :D

Olsen, Proboszcz uważam że możecie odhaczyć kolejną udaną imprezę.

Dziękujemy teamowi herbaciarzy oraz stronie przeciwnej za klimat imprezy.

Szczególne pozdrowienia dla płci pięknej która ozdobiła tą imprezę swoją obecnością ;)

Link to post
Share on other sites

Miałem nadzieję na rozpoczęcie "gównoburzy", o której wspominał proboszcz, ale z przykrością muszę dołączyć się do opinii daffi'ego. :icon_lol: Gra bardzo przyjemna i bezkonfliktowa, dało się odczuć, że mamy do czynienia z grupką pozytywnie nastawionych zajawkowiczów. Scenariusz klarowny i nieprzekombinowany. Miejscówka przyjemna - można się było na niej pozytywnie zmęczyć. Do tego na czele osoba Dominika... Wraz z chłopakami z Poznania wstępnie deklarujemy obecność na kolejnych odsłonach - mam nadzieję, że deklaracja znajdzie pokrycie w nawet większej liczbie graczy, niż dotarła dziś pod El Alamein.

 

Dzięki i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Było słabo i w ogóle, nie dość, że przeciwnicy strzelali, to jeszcze nigdzie nie było choćby jednej kozy, z czego ja mam te kebaby robić? :P

 

A na poważnie, kolejna świetna i udana impreza. Może kameralna, ale w sumie większość ASH to takie kameralne imprezy i jest przez to fajny klimat, bez sporów i problemów.

Co fajne, dziś można było ładnie zobaczyć jak wiatr potrafi znosić kulki, a przeciwnik który teoretycznie powinien dostać, stał spokojnie, bo nawet nie dolatywały kulki do niego. Na kolejną edycję jeszcze podrasuję AKBrena i wtedy nie będzie takiej przewagi. :)

Zresztą już z Dominikiem montujemy Brytyjską 25-cio funtówkę na odłamkowo-grochowe. :)

 

Zatem raz jeszcze podziękuję stronie Alianckiej za wspólną zabawę; stronie przeciwnej za chęć obrywania i wymiany plastikiem. Cortesowi za wspólne bieganie jako duet KMa. Oraz przede wszystkim organizatorom za trud i chęci na zrobienie kolejnej pustynnej edycji.

Link to post
Share on other sites

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich a w szczególności dla płci pięknej;-) impreza świetna, nie chcę powielać tekstów kolegów więc krótko, zawsze możecie liczyć na mnie i Antosia oczywiście. Jesteście ludźmi na mega poziomie i tyle.

Dominiku, Marcinie- więcej proszę;-) wykonujące kawał dobrej roboty.

Link to post
Share on other sites

Kolejny udany event ASH za nami oby więcej tego typu imprez. Przede wszystkim wyrazy uznania dla orgów za wasze chęci i poświęcony czas, wyrazy uznania. Wszyscy wiemy jak było rewelacyjnie wiec nie ma sie co rozpisywać. Osobiście chce podziękować jako dowódca Deutsche Africa Korps wszystkim uczestnikom jedynej i słusznej, naszej strony konfliku, pomimo trudnych warunków terenowych i wszech ogarniającego iście afrykańskiego upału, wszyscy udowodniliście swe zaangażowanie i pokazaliście ducha walki. Również wyrazy uznania dla naszych przeciwników, była to dobra i wyrównana walka. Na pewno jako przedstawiciele GSA i regionu śląskiego będziemy na kolejnych imprezach w klimatach afrykańskich i innych.

Link to post
Share on other sites

Było super! Zdecydowanie zapiszę się na kolejną tego typu imprezę :) Dziękuję za miłe pierwsze spotkanie z ASG i ASH. Podziękowania również wszystkim, którzy tak chętnie pożyczyli mi swoje rzeczy - ładownice były idealne i bardzo się przydały, a furażerka leżała znakomicie :) Dziękuję także za pomoc przy zaciętej kulce i przy maskowaniu broni.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za jak zwykle świetną zabawę .Przede wszystkim towarzyszom broni ,ale też i szanownym wrogom za to ,że jak zwykle byli świetnym wrogiem.Więcej się rozpisywał nie będę bo ileż można pisać że super że zajebiście że och i ach.

Dominik ,Proboszcz trzymajcie się tak dalej a na kolejne spotkanie walę jak w dym i chętnie dorzucę jakieś trzy grosze od siebie.

Mam cichą nadzieje że Panzerwaffle coś jeszcze w tym roku zrobią co by jeszcze mieć okazję się spotkać w tak szacownym gronie.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Link to post
Share on other sites

W imieniu 19Division dziękujemy za świetną grę! Była piasek, były kamienie, Włosi i Arabowie... zabrakło jeno wielbłądów.

 

Jako zabójca wszystkich Aliantów, chcę podziękować za wspólną grę :D

 

Może to zabrzmi dziwnie, ale ta odsłona gry widniała pod znakiem Corteza (znaczy dużo, często, z premedytacją :)). Zdecydowanie wszyscy Cię lubimy :)

Link to post
Share on other sites

Mogę tylko dołączyć się do Szanownych Przedmówców - było świetnie, walka wyrównana a klimat pustyni po raz drugi udało się odtworzyć.

Organizatorzy jak zwykle się spisali, należą im się jednak dodatkowe brawa za nie zamówienie w tym roku chmary gryzących much i różnego innego latającego paskudztwa ;) Jednym słowem - impreza super. Tak trzymajcie chłopaki :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej "Pustyni"...

Link to post
Share on other sites

No właśnie, nie wiem, dlaczego się na mnie uwzięli? Chyba byłem dobrze rozpoznawalny, przez kapelusz :-) .

 

A tak w ogóle, to zabawa była jak zwykle przednia, w doborowym towarzystwie. Jeszcze raz okazało się, że liczy się jakość, a nie ilość.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...