Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GomesLDZ i pismo od Gunfire


Recommended Posts

jednakże działające " coś " może i tak nie spełniać moich oczekiwań więc wciąż uważam ,że taką opinie mogę wyrazić nawet jeśli nie podoba się to setce innych ludzi :icon_smile:

 

Owszem, możesz wyrazić taką opinię. Jednakże wyrażając ją, automatycznie godzisz się na ewentualne konsekwencje swojego czynu.

W tym wypadku konsekwencją było pisemne upomnienie od Gunfire spowodowane nie tyle złą opinią o produkcie, a sposobem jej wyrażania oraz godzenie w dobre imię firmy.

 

Uzasadnienie zresztą jest w piśmie, które zostało do Ciebie wysłane.

Edited by TomusRKP
Link to post
Share on other sites
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[...]. javelin a kto coś chce wyłudzić bo nie widziałem jeszcze nigdzie ,że czegoś od nich oczekuje chociażby materialnego ;P :icon_biggrin:?

SALUT .

 

Eeeee... Sorry, ale gdzie Ty w moim poście widzisz cokolwiek na temat wyłudzenia :icon_eek2:

 

Po części to skrótowo opisałeś jednakże działające " coś " może i tak nie spełniać moich oczekiwań więc wciąż uważam ,że taką opinie mogę wyrazić nawet jeśli nie podoba się to setce innych ludzi :icon_smile: Założenie ,że negatywna opinia była powodem niesprawnego ASCU jest mylne :icon_smile:

 

Czyli wracamy do tego, co drążyłem w całym moim poprzednim poście. MYLISZ SIĘ, jeśli uważasz że masz prawo pisać takie opinie. To nie jest kebab (którego przykład podałeś wcześniej), że może Ci nie smakować, mimo że jest wykonany z najlepszych składników. Smak to odczucie czysto subiektywne. W rzypadku towaru takiego jak ASCU - jeśli działa tak jak w opisie i wygląda tak jak na zdjęciach, to walenie negatywnej opinii "bo taki mam kaprys" jest bezzasadnym oczernianiem i sklep ma pełne prawo dochodzenia swoich praw. Przyjmij to w końcu do wiadomości, bo widać masz z tym straszny problem.

I tak jak wyżej pisał kolega UberSoldier - coraz bardziej się pogrążasz.

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Owszem, możesz wyrazić taką opinię. Jednakże wyrażając ją, automatycznie godzisz się na ewentualne konsekwencje swojego czynu.

W tym wypadku konsekwencją było pisemne upomnienie od Gunfire spowodowane nie tyle złą opinią o produkcie, a sposobem jej wyrażania oraz godzenie w dobre imię firmy.

 

Uzasadnienie zresztą jest w piśmie, które zostało do Ciebie wysłane.

Dochodzimy do sedna sprawy , wyraziłem opinie - tak negatywną, następnie została wykasowana , pisałem na fanpagu :icon_smile: i to nie był moj jedyny bo pisałem wcześniej z podobnym zapytaniem czemu nie ma moich komentarzy na ŻADNE nie dostałem odpowiedzi , jeśli człowiek jest lekceważony przez jakiś czas musi sięgnąć po mniej wyrafinowany język. Jak już każdy jest taki " czepialski " to post jest w formie pytającej nie stwierdzającej , mógłbym dostać również odpowiedź " nie napiszemy tak bo nie posiadamy takich produktów "bach wy widzicie sprawę tak inni tak chciałem pokazać sytuacje i to zrobiłem umieszczając to w sieci miałem do tego prawo ? Miałem czy oni mieli takie prawo wysyłać do mnie list - nie mam pojęcia w przeciwieństwie do 1542452 userów tego forum nie jestem prawnikiem , czy takie zdanie pytające godzi negatywnie w firmę śmiem wątpić :icon_smile: Czy sprawa będzie przekazana dalej w postaci fizycznego sądu czas pokaże , postów starych nie byłem w stanie odszukać ani nie jestem teraz w stanie przytoczyć słowo w słowo poprzednich komentarzy na stronie .

Cenie sobie sensowne argumenty i normalny sposób dyskusji jaki prowadzisz z pośród niewielu :icon_smile:

 

@ javelin przepraszam miałem na myśli post jarekfn , źle skopiowałem :icon_razz:

co do dalszej części Twojego posta być może nie podobała mi się jakość wykonania , bądź też zastosowane sztywne kable których nie jestem np zwolennikiem :) Chociażby szereg dostępnych ustawień fizycznie i może mnie nie zadowalać itd Odbierając auto od mechanika dostajesz je sprawę to czy jesteś zadowolony z wykonanych prac już inna kwestia bądź tez użytych do tego podzespołów :) , rozumiesz co mam na myśli ?

Edited by GomesLDZ
Link to post
Share on other sites

Rozumiesz, że wolność wypowiedzi to fikcja? Pisząc gdziekolwiek indziej niż na ścianie swojego domu (i to też nie zawsze), każdy może narzucić swoje widzimisię...

Samael16 już o tym wspominał.

Natomiast, gdy ktoś Cię ignoruje to zrozum, że nie jesteś najważniejszym pępkiem świata i po prostu ktoś ma prawo Cię ignorować. Ty natomiast nie masz prawa unosić się w sposób wulgarny, czy kłamliwy na czyjś temat z tego powodu.

Link to post
Share on other sites

Rozumiesz, że wolność wypowiedzi to fikcja? Pisząc gdziekolwiek indziej niż na ścianie swojego domu (i to też nie zawsze), każdy może narzucić swoje widzimisię...

Samael16 już o tym wspominał.

Natomiast, gdy ktoś Cię ignoruje to zrozum, że nie jesteś najważniejszym pępkiem świata i po prostu ktoś ma prawo Cię ignorować. Ty natomiast nie masz prawa unosić się w sposób wulgarny, czy kłamliwy na czyjś temat z tego powodu.

Wulgaryzm to pojecie względne jeśli zapytanie / porównanie czegoś do wyposażenia kota jest czymś nagannym no to fakt nie mam więcej pytań :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym prosił aby temat sobie wisiał, jestem ciekaw co wyjdzie z tego za jakiś czas, czy faktycznie będzie rozprawa no i oczywiście jaki będzie jej przebieg. Miejmy nadzieję, że Gomes lub Gunfire po wszystkim opiszą finał.

Jedynie niech reszta nie drąży już tematu bo zrobiło się strasznie mdło.

Tymczasem lecę po popcorn i z niecierpliwością czekam na wieści z zakończenia tej sprawy :icon_wink:

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Szmerglu zamknij to i otwórz dopiero jak Gunfire lub GomesLDZ rozważą sprawę na drodze sądowej.

Krótko i zwięźle nie ma wolności wypowiedzi i tego nie gwarantuje nawet konstytucja koniec kropka.

Nie podoba się to trza było opisać sytuację w miejscu gdzie teoretycznie gunfire nie ma władzy jak wmasg itp.

Gunfire na swoim podwórku może robić co chce koniec kropka i możesz naskoczyć.

Link to post
Share on other sites

I nawet przy publikacji swoich wypowiedzi "w wolnych mediach" radzę uważać na słowa - pamiętajcie, że "moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka". Naruszenie dóbr osobistych zawsze może zostać "ścignięte", niezależnie od tego gdzie miało to miejsce. Taka dobra rada z mojej strony :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...