Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rreplika Colta 1911 od WELL'a czy STI


Recommended Posts

Witam,

 

Od pewnego czasu chcę kupić replikę Colta 1911, jednak nie dysponuję dużymi zasobami gotówki. W związku z tym na cel obrałem replikę WELL G191B (górny link) lub replikę od duńskiej ASG, STI Duty One (dolny link).

 

https://www.militaria.pl/well/pistolet_gbb_g191b_g191b_g_p68204.xml

https://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_co2_sti_duty_one_blow_back_16724_p5894.xml#product_info

 

Tutaj moje pytanie, czy ktoś z was posiada/ł lub miał styczność z którąś z tych replik? Jak są wykonane, z czego, jak dobrze (lub nie) działają?

 

Odnośnie drugiej repliki znalazłem na forum stary temat, z 2010 roku, jednak zamieszczone w nim informacje, m. in. waga, ilość fps są inne, niż te podane na Militariach, replika posiada również inny wygląd na zdjęciach. Poniżej link do tematu.

 

http://wmasg.pl/pl/armoury/show/86107

 

Tak więc, czy któraś z tych replik jest godna uwagi, czy lepiej od razu je odpuścić?

Link to post
Share on other sites

Celowałbym w ARMY (tanie, standard TM to się szybko wyklepie jak klęknie) lub kjw (po wymienieniu dolnych zaworków bardzo żywotne)

 

Zastanawiałem się również nad ARMY, jednak nie chcę repliki na GreenGas, tylko co2 i najlepiej wykonany z metalu - w cenie do 350zł niestety nic takiego nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Chcesz siłę to kup Dan Wessona w wersji z hpoup lub Rugera KJW.

Green gas nie koniecznie musi wychodzić drożej. Weź pod uwagę, że jeśli nie wystrzelasz całego CO2 to musisz opróżnić kapsułę. Magazynki na CO2 nie lubią leżeć nabite. Przy GG jest na odwrót. Powinno się przechowywać chociaż częściowo nabite. CO2 ma przewagę tylko w niskich temperaturach.

 

Colt od Army jest ok i jest metalowy.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Na Gunfire aktualnie ta replika jest w promocji za jakoś ~230pln - za różnicę w cenie możesz sobie np. nakupić gazu do niego :icon_wink:

 

Tak, widziałem go, jednak na czacie pracownik napisał mi, że ten sam model jest dostępny w kilku wersjach. Zależnie od wersji może mieć mniej lub więcej FPS. Ten z Gunfire ma teoretycznie 250, z Tanichmilitarii ma teoretycznie 350. Napisałem do nich zapytanie ile ma w rzeczywistości. Jeśli wyciągnie 350 to go wezmę, jeśli nie - gunfire

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj odpowiedź z Tanichmilitarii, replika ma 300 FPS, na stronie był błąd. Gość z Gunfire dzisiaj poprawił, że ich replika również ma 300 FPS. Dzisiaj zamówiłem tego z GF, jak działa w praktyce przekonam się w piątek - powinien już przyjechać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...