Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

Podziwiam cierpliwość oszukanych w użeraniu się z takim osobnikiem. Kolesia nie obchodzi regulamin komisu, ani portalu, bez skrupułów oszukał kilka osób. Tworzy coraz to więcej multikont i wystawia przedmioty, których równie dobrze może nie mieć. Nie mówiąc już o takich rzeczach jak kradzież danych osobowych. Zamiast szybko rekompensować swoje winy, leci w uja lepiej jak Zorro w ostatnim odcinku, utrudniając wszystko. Smark powinien już siedzieć na komendzie policji tłumacząc się z tego co zrobił, a nie pier*olić od rzeczy na forum.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie dlaczego, bo jesteście frajerami inaczej was nie można nazwać, sami hodujecie sobie airsoftextrem jak i takich właścicieli multikont.

Dupy się wam nie chce ruszyć aby wydrukować kilka papierów i posiedzieć na komendzie godzinę.

Gówniarzowi uszło to płazem, bo oddał kasę i jest ok. Jaka nauczka z tej lekcji

"użytkowników wmasga można okradać bo są leniwi, a jak sprawa się sypnie to się odda kasę ale tym co się zgłoszą to i tak zostanie kilka zł na koncie"

Link to post
Share on other sites

Wojtusiu chyba nie wiesz ze wysyłając przelew mam dostęp do danych adresowych oraz imienia i nazwiska nadawcy. Właśnie jeżdżę sobie street view przed twoim szeregowcem obok wysokiego wieżowca :icon_wink:

Edited by novy911
Link to post
Share on other sites

Chyba 2 osoby to ważne słowo.

 

Anek no a szczerze jak człowiek czyta taki temat to jak mam nazwać poszkodowanych?

/Anek: Zawsze znajdzie się inne słowo, chociaż o Ciebie mi nie chodziło. tylko wcześniejsze jeszcze, bez urazy

 

Miałem już przez całe 13 lat dwie sytuacje, gdy mnie oszukano, niewielkie kwoty ale jednak, drukuje się wszystko idzie się na policję składa zeznanie i osoba zostanie skazana, nigdzie nie trzeba jeździć nic robić, tylko raz w życiu iść na policję i odbierać co jakiś czas listy i tyle. To trwa wszystko razem max 3 godziny. Teraz gówniarz**** się upiekło a co więcej może nawet i tak zarobił bo pewnie nie wszyscy się zgłosili, a przyczyną jest tego, żeście dupy a nie ludzie.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie konta tego osobnika dostaną stałą blokadę dostępu do portalu, forum i komisu gdy uznamy, że kontakt z nim przez osoby poszkodowane już nie jest potrzebny - czyli zapewne niebawem.

No i nie będzie miał już możliwości założenia multi bo ban pójdzie na IP.

Link to post
Share on other sites

Panowie gadałem z Adrianem *link usunięty*.

cytuję

"Nie bede nic zglaszal

 

 

 

 

 

 

 

 

choc ciagle sie wacham

 

 

 

 

 

narobiliscie ni strasznego gowna, wiesz?

 

 

 

 

 

musze sie tlumaczyc moim znajomym, ze jestem niewinny, bo sie zasugerowaliscie moim kontem na fb Emotikon unsure

 

 

 

 

 

reputacje sie ciezko wyrabia, a tak szybko mozna ja zepsuc

 

 

 

 

 

10273980_881713018568153_4728648971590106456_n.jpg?oh=5adb1614a73bbbcb67f69f09e0ccb77f&oe=579AC140

 

 

 

 

poniewaz jestes jedyna osoba dzieki ktorej mam jakis kontakt do forum to prosze Cie bys napisal na forum by kazda, KAZDA osoba, ktora pisala do moich znajomych wiadomosci typu "Dzien dobry Pani. Z tego co widze jest Pani znajoma Adriana Kozubala. Na jednym z portali Adrian sprzedaje rzeczy, ktore nie istnieja. Tym samym lamie prawo. Prosze o kontakt do niego lub jego rodzicow jesli to mozliwe. Pozdrawiam" by to teraz odkrecily.. i napisaly ze bylem niewinny. a Senku podziekuj za grozby (ironia taka ze kazda zaczynal od "wiesz ja Ci nie groze") tak jak od poczatku mu mowilem BYLEM NIEWINNY.

 

"

Proszę w jego imieniu osoby które pisały do jego znajomych, o wysłanie jego znajomym wiadomości wyjaśniających lub jeszcze lepiej żeby każda z osób napisała na jego TABLICY NA FB post w którym przeprasza za zamieszanie.

 

Chłopak jest niewinny, więc należą mu się przeprosiny i wyjaśnienie sprawy.

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Panowie gadałem z Adrianem*link usunięty*.

cytuję

"Nie bede nic zglaszal

 

 

 

 

 

 

 

 

choc ciagle sie wacham

 

 

 

 

 

narobiliscie ni strasznego gowna, wiesz?

 

 

 

 

 

musze sie tlumaczyc moim znajomym, ze jestem niewinny, bo sie zasugerowaliscie moim kontem na fb Emotikon unsure

 

 

 

 

 

reputacje sie ciezko wyrabia, a tak szybko mozna ja zepsuc

 

 

10273980_881713018568153_4728648971590106456_n.jpg?oh=5adb1614a73bbbcb67f69f09e0ccb77f&oe=579AC140

 

 

 

 

 

 

 

poniewaz jestes jedyna osoba dzieki ktorej mam jakis kontakt do forum to prosze Cie bys napisal na forum by kazda, KAZDA osoba, ktora pisala do moich znajomych wiadomosci typu "Dzien dobry Pani. Z tego co widze jest Pani znajoma Adriana Kozubala. Na jednym z portali Adrian sprzedaje rzeczy, ktore nie istnieja. Tym samym lamie prawo. Prosze o kontakt do niego lub jego rodzicow jesli to mozliwe. Pozdrawiam" by to teraz odkrecily.. i napisaly ze bylem niewinny. a Senku podziekuj za grozby (ironia taka ze kazda zaczynal od "wiesz ja Ci nie groze") tak jak od poczatku mu mowilem BYLEM NIEWINNY.

 

"

Proszę w jego imieniu osoby które pisały do jego znajomych, o wysłanie jego znajomym wiadomości wyjaśniających lub jeszcze lepiej żeby każda z osób napisała na jego TABLICY NA FB post w którym przeprasza za zamieszanie.

 

Chłopak jest niewinny, więc należą mu się przeprosiny i wyjaśnienie sprawy.

Potwierdzam to wszystko prawda że jest niewinny.

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Ja bym się wstrzymał z tymi całymi przeprosinami dla pana Adriana. Może jestem za bardzo nie ufny lub czytam za dużo kryminałów, ale coś tu nie pasuje. Jestem osobą która nie wierzy w takie rzeczy jak przypadki, horoskopy czy daty przydatności do spożycia.

1. Nasz Krzyśiu wymyśla sobie osobę Adriana K z Rzeszowa i bum trafia. Jaka jest szansa na taki strzał?

-- Otóż, pewnie bardzo mała, rozumiem gdyby to był jakiś Jan Kowalski, lub jakiś Nowak bo takich jest w polsce pełno.

2. Nasz "przyjaciel" ma na tyle odwagi i złej woli, żeby oszukać X osób na Y gotówki, co więcej zmyślone dane z sukcesem mylą trop wszystkich na inną osobę, co działa na jego korzyść. "Wow sukces, jestem bezpieczny"

-- Co robi Krzyśio? Przyznaje się do winy, żeby pan Adrian nie miał kłopotów (what?). Coś tu śmierdzi?

3. Starsze konta Krzyśia (63amg z 2013 roku) również zarejestrowane na Rzeszów, tak jak pan Adrian, a wcześniej chyba nie planował oszustw. Konto Krzyśio natomiast zarejestrowane w kwietniu tego roku, więc pewnie stworzone na potrzeby przekrętów. Stawiam dychę, że najstarsze konto ma prawdziwe miasto (czyt. Rzeszów).

 

Według mnie sytuacja przedstawia się tak.

Nasz młody kolega wpada na pomysł dorobienia sobie u nas w komisie. Nie posiadając własnego konta bankowego, kolega Adrian udostępnia mu swoje (mógł wiedzieć lub nie o przekrętach Krzyśia), razem z danymi. Gdy przyszło do tego, że Adrian został namierzony na Facebook'u, a jego znajomi zaczęli otrzymywać wiadomości o całej sprawie, zmusza Krzyśia do przyznania się, nie chcąc mieć kłopotów z jego winy lub równie dobrze Krzyśio i Adrian to ta sama osoba, a cała ta szopka, to dziwna próba odwrócenia uwagi od prawdziwych personali (chociaż bardziej mi pasuje pierwsza opcja).

 

Mogło to tak wyglądać, mógł to być też niesamowity zbieg okoliczności, być może nigdy się tego nie dowiemy. Według mnie, jeśli pan Adrian faktycznie nie ma nic wspólnego z całą tą sprawą, powinien bez chwili zastanowienia to zgłosić na policje. Nie rozumiem czemu ma jakieś dziwne wątpliwości, he? Przecież ktoś dokonał przestępstwa podszywając się pod jego osobę !!!

 

<Koniec Dedukcji>

Edited by Jubux
Link to post
Share on other sites
Ja bym się wstrzymał z tymi całymi przeprosinami dla pana Adriana. Może jestem za bardzo nie ufny lub czytam za dużo kryminałów, ale coś tu nie pasuje. Jestem osobą która nie wierzy w takie rzeczy jak przypadki, horoskopy czy daty przydatności do spożycia.

1. Nasz Krzyśiu wymyśla sobie osobę Adriana K z Rzeszowa i bum trafia. Jaka jest szansa na taki strzał?

-- Otóż, pewnie bardzo mała, rozumiem gdyby to był jakiś Jan Kowalski, lub jakiś Nowak bo takich jest w polsce pełno.

2. Nasz "przyjaciel" ma na tyle odwagi i złej woli, żeby oszukać X osób na Y gotówki, co więcej zmyślone dane z sukcesem mylą trop wszystkich na inną osobę, co działa na jego korzyść. "Wow sukces, jestem bezpieczny"

-- Co robi Krzyśio? Przyznaje się do winy, żeby pan Adrian nie miał kłopotów (what?). Coś tu śmierdzi?

3. Starsze konta Krzyśia (63amg z 2013 roku) również zarejestrowane na Rzeszów, tak jak pan Adrian, a wcześniej chyba nie planował oszustw. Konto Krzyśio natomiast zarejestrowane w kwietniu tego roku, więc pewnie stworzone na potrzeby przekrętów. Stawiam dychę, że najstarsze konto ma prawdziwe miasto (czyt. Rzeszów).

 

Według mnie sytuacja przedstawia się tak.

Nasz młody kolega wpada na pomysł dorobienia sobie u nas w komisie. Nie posiadając własnego konta, kolega Adrian udostępnia mu swoje (mógł wiedzieć lub nie o przekrętach Krzyśia), razem z danymi. Gdy przyszło do tego, że Adrian został namierzony na Facebook'u a jego znajomi zaczęli otrzymywać wiadomości o całej sprawie, zmusza Krzyśia do przyznania się, nie chcąc mieć kłopotów z jego winy lub równie dobrze Krzyśio i Adrian to ta sama osoba, a cała ta szopka, to dziwna próba odwrócenia uwagi od prawdziwych personali (chociaż bardziej mi pasuje pierwsza opcja).

 

Mogło to tak wyglądać, mógł to być też niesamowity zbieg okoliczności, być może nigdy się tego nie dowiemy. Według mnie, jeśli pan Adrian faktycznie nie ma nic wspólnego z całą tą sprawą, powinien bez chwili zastanowienia to zgłosić na policje. Nie rozumiem czemu ma jakieś dziwne wątpliwości, he? Przecież ktoś dokonał przestępstwa podszywając się pod jego osobę !!!

 

<Koniec Dedukcji>

 

Pozwól że obalę Twoją teorie :

1. Wojtek szuka osób z Rzeszowa których nie zna na fb, pada na Adriana Kozubal (możesz napisać że mogło by na innego czorta, Ale przy innym tez by to "nie mógł być przypadek")

2. Pan Krzyśio to Wojtek M. Link do jego FB jest, znam go osobiście, przyznał sie na Rzeszowskim forum, jego Mama wie, Brat potwierdził mi wszelakie informacje.

3. Konto 63AMG jest Olka, brata Wojtka. Olek o niczym nie wiedział, a Wojtek wykorzystał jego konto.

 

4. Wojtek posiada własne konto w banku. Możesz wysłać przelew na rachunek znajomego wpisujac dane zupełnie innej osoby i przelew przejdzie (testowałem)

 

Adrian powiedział że tego nie zgłosi, ale obiecał że jeśli będzie potrzeba będzie zeznawać. Może ma miękkie serce?

Link to post
Share on other sites

Pozwól że obalę Twoją teorie :

1. Wojtek szuka osób z Rzeszowa których nie zna na fb, pada na Adriana Kozubal (możesz napisać że mogło by na innego czorta, Ale przy innym tez by to "nie mógł być przypadek")

2. Pan Krzyśio to Wojtek M. Link do jego FB jest, znam go osobiście, przyznał sie na Rzeszowskim forum, jego Mama wie, Brat potwierdził mi wszelakie informacje.

3. Konto 63AMG jest Olka, brata Wojtka. Olek o niczym nie wiedział, a Wojtek wykorzystał jego konto.

 

4. Wojtek posiada własne konto w banku. Możesz wysłać przelew na rachunek znajomego wpisujac dane zupełnie innej osoby i przelew przejdzie (testowałem)

 

Adrian powiedział że tego nie zgłosi, ale obiecał że jeśli będzie potrzeba będzie zeznawać. Może ma miękkie serce?

Punkt 1 sie nie zgadza,gdybym tak chciał postępować to w danych nie dawał bym zupełnie innego miasta z drugiego konta z Polski.
Link to post
Share on other sites

1. Skąd pewność, że szukał właśnie w ten sposób?

2. Czemu Wojtuś przyznaje się w momencie kiedy wszyscy wskazują na trefną osobę, którą sobie znalazł?

3. Przynajmniej wyjaśnia się sprawa 1 konta, dziwi mnie, że prawowity właściciel konta 63AMG, nie wypowiadał się w temacie, w tytule którym występuje. Potwierdza się, że delikwent jest z Rzeszowa, choć wcześniej zapierał się, że mieszka gdzieś indziej. Jedno kłamstwo napędza drugie, więc nie wykluczam, że jest możliwość, że jednak Wojtus i Adrian się znają.

4. Ta, też to testowałem. Tylko jak dojdziesz, czy konto faktycznie należy do konkretnej osoby?

5. Miękkie serce przy takim ciosie na reputacje wśród znajomych? Podejrzane, że ludzie nie chcą się oczyścić w najprostszy, możliwy sposób.

Link to post
Share on other sites

1. Skąd pewność, że szukał właśnie w ten sposób?

2. Czemu Wojtuś przyznaje się w momencie kiedy wszyscy wskazują na trefną osobę, którą sobie znalazł?

3. Przynajmniej wyjaśnia się sprawa 1 konta, dziwi mnie, że prawowity właściciel konta 63AMG, nie wypowiadał się w temacie, w tytule którym występuje. Potwierdza się, że delikwent jest z Rzeszowa, choć wcześniej zapierał się, że mieszka gdzieś indziej. Jedno kłamstwo napędza drugie, więc nie wykluczam, że jest możliwość, że jednak Wojtus i Adrian się znają.

4. Ta, też to testowałem. Tylko jak dojdziesz, czy konto faktycznie należy do konkretnej osoby?

5. Miękkie serce przy takim ciosie na reputacje wśród znajomych? Podejrzane, że ludzie nie chcą się oczyścić w najprostszy, możliwy sposób.

Wyjaśniłem to w sposób taki jak ja potrafię.A każdy twój post to nowa teoria spiskowa.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...