Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

Krzysio, czy z Tobą coś jest nie tak? Nie możesz oddać wszystkim okradzionym pieniędzy, po prostu robiąc przelewy zwrotne? Liczysz, że kilka osób się nie zgłosi i stówka czy dwie Ci zostaną?

przecież nie znam tych numerów kont..
Link to post
Share on other sites

Jak nie znasz, jak przelewaliśmy ci na konto bankowe pieniądze. Domniemam że masz do niego dostęp internetowy (albo twój rodzic), i jest tam coś takiego jak historia rachunku. Są tam wszystkie przelewy przychodzące jak i wychodzące, wystarczy wykonać przelew zwrotny... Uczyć złodzieja jak posługiwać się kontem bankowym...

Link to post
Share on other sites

Nie wiem od kiedy potrzebne jest konto internetowe, by oddać ludziom to, co się im ukradło.

 

ogółem cała ta sytuacja wygląda komicznie i nie wiem dlaczego temat jest ciągnięty... Gdybyś chciał oddać wszystkim ludziom pieniądze, to byś to zrobił, nie stawiał zaś warunków itp itd.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem, bo kręcisz.

Podałeś ludziom numer konta, na który mają przesłać pieniądze.

Ludzie przesłali pieniądze.

 

Więc teraz idziesz do banku, i mówisz "proszę o wyciąg z konta od tego do tego dnia", Pani w banku go drukuje, a ty następnie mówisz "proszę o cofnięcie tego, tego i tego przelewu". A Pani w banku je cofa.

 

Chyba, że liczysz na to, że ktoś się nie zgłosi i kasa ci zostanie, albo, co jeszcze zabawniejsze, konto nie było twoje, tylko osoby trzeciej i cykasz się, że sprawa wyjdzie na jaw.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Więc teraz idziesz do banku, i mówisz "proszę o wyciąg z konta od tego do tego dnia", Pani w banku go drukuje, a ty następnie mówisz "proszę o cofnięcie tego, tego i tego przelewu". A Pani w banku je cofa.

 

No chyba ze nie ma juz czego cofnąć,

Link to post
Share on other sites

Weźcie zmieńcie mu nazwy tych kont na krzysio 1, krzysio 2 itd. bo to już się ciężkie w czytaniu robi.

 

Konto mamy albo cioci, od której pewnie wyłudził pieniądze na zwrot.

Swojego konta nie ma i nieświadomie w proceder miesza ludzi bo mimo iż zwróciłeś pieniądze to w toku postępowania zostanie to sprawdzone.

 

Przy okazji jeżeli znajdzie się na fb osobę, która zrobiła przelew należałoby zapytać ją czy faktycznie dokonała takiego przelewu i z jakiej to okazji skoro z nią nie robiło się interesów.

Przy okazji wrzucić link do tego wątku czy chodzi o tą sprawę.

Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego?mam konto z karta ale nie mam wyrobionego pekao24

 

Przestań już lecieć w uja Wojtuś, mój znajomy miał konto młodzieżowe w pekao, dwa lata temu i jakoś przy zakładaniu miał już dostęp do konta przez internet. Chyba że banki zamiast iść z technologią idą w odwrotną stronę :icon_smile:

 

Edit. Druga sprawa Wojtuś to taka że przelewy były robione z konta Twojej mamy (potwierdzone info u brata). Na kłamstwach jak widać daleko nie zajedziesz :)

Edited by kamilslupski
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...