Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

Osoby, które otrzymały zwrot mają dane właściciela konta więc pewnie jest to mamusia lub ciocia czy inna siostra - niech zainteresowani napiszą na fb dlaczego dostali pieniądze od tej osoby i część sprawy się wyjaśni.

Kolejny Macierewicz.... powtarzam po raz kolejny że konto z którego były dokonywane zwroty to inne konto.2 zupełnie inne numery konta.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tym bardziej trzeba to wyjaśnić bo jak na razie to ludzie dostali zwrot kasy od obcej osoby - nie wiadomo czy każdy od tej samej.

W tym momencie na innym forum, portalu etc. mogłeś oszukać ludzi sprzedając jakieś graty i podać numery kont dłużników jako swoje, który sprzedaje.

 

Tak oto ktoś nieświadomie może stać się podejrzanym o oszustwo.

Nie ma to jak ufać oszustowi, który ma tutaj wiele kont, sprzedaje kolejny raz te same przedmioty, a jak zostanie zdemaskowany to mówi, że chce coś uczciwie sprzedać podając jednocześnie przy nowym koncie i ogłoszeniu fałszywe informacje.

 

Powodzenia życzę tym, którzy nie wyjaśnili skąd mają na koncie przelew od zupełnie obcej osoby, której dane nie zgadzają się w żaden sposób z danymi osoby, która nie wywiązała się z umowy k-s.

Link to post
Share on other sites

To jak to z,Tobą jest?

Z jednej strony piszesz

Bzdura,po prostu wysłałem Ci z innego konta które należy do innej osoby,sprawdź numery.

 

A teraz?

 

Hahahahah a wiesz ze konto z którego były robione zwroty jest na to samo nazwisko jakie ja mam?

 

Gubisz sie...

Link to post
Share on other sites

Hahahahah a wiesz ze konto z którego były robione zwroty jest na to samo nazwisko jakie ja mam?

 

To znaczy czyje?

Bo cholera wie kto tutaj jest kim skoro jedna osoba odpisuje na forum albo i więcej ich - różne nicki, na kogo innego konto poszło, kogoś innego dane do przelewu były podane, a jeszcze inna osoba zrobiła zwrot pieniędzy (o ile był to zwrot, a nie kolejny przekręt).

 

Tutaj w kontakt niech lepiej wejdą osoby, które otrzymały zwrot, aby się nie okazało, że jeden dostał od Kowalskiego, a drugi od Nowaka kasę a jeszcze inny od Iksińskiego.

 

Raz ludzi w bambuko zrobiłeś to dlaczego nie miałbyś ich zrobić kolejny raz cwaniaczku?!

 

@samael16: sprawa jest mocno śmierdząca i jak raz ujdzie mu płazem to i kolejny raz zrobi kogoś w ciula więc przyda się gówniarzowi wyrok, a nie ban na forum.

 

Za chwilę się okaże, że FB podany do niego to też nie jest on...

Link to post
Share on other sites

 

 

To znaczy czyje?

Bo cholera wie kto tutaj jest kim skoro jedna osoba odpisuje na forum albo i więcej ich - różne nicki, na kogo innego konto poszło, kogoś innego dane do przelewu były podane, a jeszcze inna osoba zrobiła zwrot pieniędzy (o ile był to zwrot, a nie kolejny przekręt).

 

Tutaj w kontakt niech lepiej wejdą osoby, które otrzymały zwrot, aby się nie okazało, że jeden dostał od Kowalskiego, a drugi od Nowaka kasę a jeszcze inny od Iksińskiego.

 

Raz ludzi w bambuko zrobiłeś to dlaczego nie miałbyś ich zrobić kolejny raz cwaniaczku?!

 

@samael16: sprawa jest mocno śmierdząca i jak raz ujdzie mu płazem to i kolejny raz zrobi kogoś w ciula więc przyda się gówniarzowi wyrok, a nie ban na forum.

 

Za chwilę się okaże, że FB podany do niego to też nie jest on...

uwazam tak samo jak ty niech osoby ktore otrzymaly zwrot sie wypowiedza.
Link to post
Share on other sites

Ja się będę śmiać jak oszust i złodziej, zrobił kupujących podwójnie w bambuko i dostają kasę za coś w stylu na ich dane coś jest kupowane/sprzedawane.

 

Pamiętajcie drogie dzieci, które jakimś cudem dorosły do obsługi komputera i strzelania plastikowymi kulkami "jak ktoś na was leje to nie mówi się, że deszcz pada"

Link to post
Share on other sites

I potwierdzi się, że konto z którego zrobiłeś zwroty, należy do kogoś z twojej rodziny. Wow

Ja jestem ciekaw tego 1 konta i jego właściciela oraz tego dlaczego nie chciałeś używać tego pierwszego konta do zwrotów. Jakbyś zrobił zwroty z 1 konta to nie ukryłbyś danych nadawcy/właściciela konta, bo te uzupełniają się automatycznie przez bank. Wysyłając pieniądze możesz wpisać cokolwiek jako odbiorce, a kupujący i tak nie zweryfikuje czy płaci Wojtusiowi, Adrianowi, Olkowi czy Mamusi.

 

P.S Mały smaczek

https://zapodaj.net/...aa11ab.jpg.html

Link to post
Share on other sites

Ja się będę śmiać jak oszust i złodziej, zrobił kupujących podwójnie w bambuko i dostają kasę za coś w stylu na ich dane coś jest kupowane/sprzedawane.

 

Napisałem o tym wcześniej.

Więc niech się ktoś nie zdziwi jak za chwilę on sam wyląduje w tym dziale albo na policji!

Link to post
Share on other sites

I potwierdzi się, że konto z którego zrobiłeś zwroty, należy do kogoś z twojej rodziny. Wow

Ja jestem ciekaw tego 1 konta i jego właściciela oraz tego dlaczego nie chciałeś używać tego pierwszego konta do zwrotów. Jakbyś zrobił zwroty z 1 konta to nie ukryłbyś danych nadawcy/właściciela konta, bo te uzupełniają się automatycznie przez bank. Wysyłając pieniądze możesz wpisać cokolwiek jako odbiorce, a kupujący i tak nie zweryfikuje czy płaci Wojtusiowi, Adrianowi, Olkowi czy Mamusi.

 

P.S Mały smaczek

https://zapodaj.net/...aa11ab.jpg.html

kur............ człowieku jestes poczytalny?w kilku postach nawet nie wszystkich moich niektórym np Kamila,jest napisane dlaczego ja nie moge zrobić zwrotu,powiem to po raz ostatni nie mam konta internetowego zrozum to.
Link to post
Share on other sites

Ciekawy sposób na unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania, które w łatwy sposób pokazują, że kłamiesz - nie wiem tylko kto dokładnie bo co chwile odpisuje ktoś inny jakby miał jakieś problemy z osobowością.

 

PW od gościa, który twierdzi, że oszukał ludzi:

 

 

Jdacojp.jpg

 

Jakbyś dziecko czytał ze zrozumieniem to zapytałem o to, który bank nie oferuje konta internetowego, a nie o to czy takowe posiadasz.

 

Widzisz subtelną różnicę?

Link to post
Share on other sites

Sprawdzimy czy kłamiesz czy nie.

Chętnie dowiem się, który bank w Polsce nie prowadzi bankowości internetowej.

Może założę sobie tam konto, aby nie móc robić przelewów on-line i wtedy trochę odłożę...

 

Odpowiedz dzieciaczku na pytanie.

Link to post
Share on other sites

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W KAŻDYM CHYBA BANKU JEST OPCJA WYROBIENIA SOBIE KONTA INTERNETOWEGO,JA NIE MAM GO WYROBIONEGO,JAK NAPISAŁEM TO DUŻYMI LITERAMI TO ROZUMIESZ DEBILU?

 

DEBILEM jesteś sam.

To raz.

Dwa podaj w jakim banku to masz/nie masz konta i zweryfikuje to w prosty sposób czy można tam dzieciaku wyrobić konto, które nie będzie miało dostępu poprzez internet.

Link to post
Share on other sites

Nawet bez bankowości internetowej mógłby dokonać zwrotu z swojego konta. Nie ma sensu ciągnąć ten temat. Albo idziecie na policję albo robicie telenowele na forum. Ta cała sprawa z kradzieżą tożsamości to komedia. Koleś pęka od razu po tym jak znaleźli słupa którego defakto chciał by znaleźli. Nic tu się nie trzyma kupy, pewnie dlatego, że oszust jest dzieckiem.

Link to post
Share on other sites

Tym bardziej należy:

- sprawdzić dane, z którego dostało się zwrot

- znaleźć i zapytać właściciela konta dlaczego dokonał przelewu na nasze konto i zweryfikować czy przypadkiem nie padliśmy ofiarą jakiegoś szwindlu

- zainteresowani powinni dowiedzieć się czy mamusia/tatuś wiedzą co syneczek wyprawia

- zgłosić sprawę na policję

 

Taki cwaniaczek jak nie teraz to kiedyś za jakiś czas może podać wasz numer konta przy sprzedaży fikcyjnych gratów i to niekoniecznie na kwotę kilkunastu złotych, ale na większą sumę i jak się będziecie tłumaczyć?

Tym bardziej, że ma wasze prawdziwe dane i numer konta z nimi powiązany.

Zanim się wytłumaczycie to stracicie i nerwy i czas i pieniądze.

Takiemu **************** (wstawić sobie co chcecie) powinno się dać odpowiednią lekcję.

 

Powodzenia tym co mu darowali i zostawili swoje dane małemu kombinatorowi.

Link to post
Share on other sites

Chyba sobie zaraz przyniosę popkorn i kolę :)

A tak - co do meritum sprawy - dlaczego, do pani lekko prowadzącej się o niskich dochodach, nikt jeszcze nie opublikował konta pana delikwenta (wiem, wiem, jest w innym wątku, ale już przedstawiłem swoje zastrzeżenia i wątpliwości co do tamtego numeru)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...