Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VINTOREZ KOER


Recommended Posts

nie warto. co z tego że przeceniony z 918 jak na gunfire wisial ponad pół roku tez na przecenie i nikt tego nie kupował. jednym slowem szkoda kasy na cos takiego. zle spasowany, czesci wewnętrzne tez pozostawiają wiele do życzenia oraz magazynki to koszmar.

Link to post
Share on other sites

nie warto. co z tego że przeceniony z 918 jak na gunfire wisial ponad pół roku tez na przecenie i nikt tego nie kupował. jednym slowem szkoda kasy na cos takiego. zle spasowany, czesci wewnętrzne tez pozostawiają wiele do życzenia oraz magazynki to koszmar.

 

1. Części wewnętrzne akurat są całkiem spoko, fajny silnik, zębatki, tłok

2. Spasowanie- pewnie zależy od egzemplarza, ja nie narzekałem

3. Magi tylko hicapy, są tacy co lubią mieć sporo kulek pod paluchem. Z resztą, Mendi przerabiał na lowcapy metodą z shellsem. Trzebaby popatrzeć, czy krótki mag od mp5 też się zmieści

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie jest takie, że każda replika czy to tańsza czy droższa ma prawo się zepsuć ( fakt tańsze częściej ), ale jak się o to zadba i dobrze zrobi to tańsza może strzelać nie gorzej niż droga.

 

Po prostu w szkielecie, który dostałeś było więcej metalu niż szczurów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Osobiście posiadam ową replikę, kupiłem na GF za 500 zł. Nie była aż tak zła na początek (nadal i tak jestem zielony). Dobrze spasowana nic nie trzeszczało, celnością nie grzeszyła. Miałem problem z założeniem PSO od E&L, ABS na kolbie jest strasznie chamski, bardzo łatwo go uszkodził podczas wyciągania, wkładania pinów na miejsca. Żadnego tuningu nie robiłem więc ziemi obiecanej nie oczekiwałem, jednak za te pieniądze można lepsze repliki nabyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...