Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Retro Arms] Komora Hop-Up do AK


Recommended Posts

Hej, tak przeglądam komory i w oko wpadła mi ta od Retro Arms. Ktoś już ją ma, montował? Trochę zastałem się w tym temacie, ale jak szukałem, to albo serio jestem ślepy, albo nie ma nigdzie takiego tematu na temat tej komory. Jestem jej bardzo ciekaw, szczególnie, że nie kosztuje majątek.

 

http://www.asg.warszawa.pl/asg/czesci-i-akcesoria/komory-hop-up/p,retro-arms-komora-hop-up-cnc-do-replik-typu-ak,24742.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Komora sprawiała masę trudności w AK od E&L. Różni się wymiarami (gardło otworu na dyszę, tu gdzie komora styka się z GB jest znacznie krótsze od E&Lowego stocka), przez co uszy na śruby, którymi łapie się komorę do lufy wypadają w złym miejscu. Kiedy komora jest głębiej niż stockowa, występują problemy z włożeniem magazynka, o osiągach już nie wspomnę. Komora nie przyjmuje też dysz, które mają w połowie większą średnicę zewnętrzną, o ile różnica jest znacząca (czyli większości, ale wystarczy stoczyć ten odcinek o większej śr. poniżej pewnego wymiaru i jest ok.)

Link to post
Share on other sites

Ja z retro armsem w moim serwisie spotykam się dość często w temacie AK. Sama komora jest spoko, ale w 80% replik wymaga przeróbki, bo jak SenkuPH powiedział gardło jest za wąskie. Przerabiamy w moim serwisie te gardła na frezarce i wtedy dysza spokojnie wchodzi na całej długości, a nie na połowie :icon_biggrin:

14103057_1089592174465271_4724050807459177692_o.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...