Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 do 700 zł czy rk-02


Recommended Posts

Witam

Wiem, że są już tematy poświęcone replikom dla początkujących ale ciągle nie otrzymałem oczekiwanej odpowiedzi.

Czy na rynku są jakieś repliki M4 do 700zł mających powyżej 350 fps nadające się do tuningu i które wytrzymają troche czasu? Czy mam pozostać przy rk-02 którą mam zamiar kupić?

Licze na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam

Wiem, że są już tematy poświęcone replikom dla początkujących ale ciągle nie otrzymałem oczekiwanej odpowiedzi.

Czy na rynku są jakieś repliki M4 do 700zł mających powyżej 350 fps nadające się do tuningu i które wytrzymają troche czasu? Czy mam pozostać przy rk-02 którą mam zamiar kupić?

Licze na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.

chyba jeszcze jest na gunfire m4 od WE przeceniony o ok.50%, kosztuje trochę ponad800zł zl ale warto(z pudełka 420fps).
Link to post
Share on other sites

Jeśli na siłę chcesz to M4, to możesz o Specnie pomyśleć. Mam, polecam, osobiście na twoim miejscu kupiłbym rk.

Specna kosztuje powyżej 700zł więc na razie nie stać mnie.

 

Lonex to nasz Ultimate. Części wew. robią spoko, ale podobno repliki są słabe.

Wolał bym żeby wytrzymała za 2 lata. :)
Link to post
Share on other sites

Czyli lepiej kupić gorszą replikę, ale z szajsową chińską baterią i ładowarką? Żaden producent replik pierwszej klasy nie dodaje tych rzeczy do swoich replik, bo ta bateria dodawana do zestawu nadaje się TYLKO do sprawdzenia czy replika działa (chyba że przyślą zepsutą baterię). A ładowarka nie zasługuje na takie miano, bo to prostownik. Moim zdaniem chyba lepiej cieszyć się świetną repliką, ale liczyć z kosztem dobrej batki i ładowarki (40-50 zł za lipo i 30-40 za ładowarkę mikroprocesorową) niż kupić chinola który daje ich substytuty w zestawie.

Link to post
Share on other sites

Cm.028

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Myślałem o cymie 0.28 ale jak dla mnie jest brzydka... i nie dorównuje erce w mocy i celności.

 

Najlepsza M4 do 700 zł: http://gunfire.pl/pr...duct=1152200255 jest to M4 znanego i cenionego producenta, z metalowym body i blowbackiem.

Metalowe body blow-back 400 fps poniżej 700zł... jaki jest haczyk bo raczej dobra (w miare dobra) replika poniżej 700 zł nie będzie samych plusów. Może warto jednak nazbierać 200 żłoty więcej i kupić Specne?
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...