Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Powiem ci ze po pierwszej strzelance mam ochote wypuerdzielić laylaxa z bar 10 bo w porównaniu do zci ma gorsze skupienie -ku mojwmu zdziwieniu.Mam wsadzone zci 550mm w cymie i na kulkach 0.4g specny trafiałem bez problemu pierwszym strzałem z 50-60m np w łokieć albo czpkę przeciwnika.Jestem mega zadowolony z tej lufy-polecil mi ja znajomy który serwisuje repliki..na początku go wyśmiałem że firma kogucik..teraz on sie śmieje ze mnie "a nie mówiłem"

Link to post
Share on other sites

Wertyn tylko ja te lufe mam w tłumiku co się rozumie samo przez się, bo jest 10 cm dłuższa od stocka.Adapter i tłumik kupiłem na taiwangunie.

Śmiałeś sie ze mnie niedawno że ASpro mam w bar10 a ty chcesz chiński zestaw?

W ASPro jest znośny trigger set,łożyskowana prowadnica i nawet niezły tłok :) ale to nie na temat przy cm.700 ,więc nie róbmy offtop

Link to post
Share on other sites

Pasują harrisy np taki

https://gunfire.pl/product-pol-1152206404-Regulowany-dwojnog.html

 

Mam go u siebie i jest ok.Jedyne co musialem zrobic do delikatnie pilnikiem zwęzić montaż w cymie- ten pierdolnik z tym oczkiem ,po to żeby się ładnie mocno zacisło

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

...eee no to na TAIWANGUNIE jest podobny i już nawet dedykowany do tej cm.700, ale myślałem, że po prostu może ten tańszy za 89 zł będzie pasować.

 

W takim razie to ja wezmę po prostu ten : http://www.taiwangun.com/dwojnogi-2/regulowany-6-stopniowy-dwojnog-z-adapterem-na-szyne-ris-black-acm?from=listing&campaign-id=19

 

 

DZIĘKI ZA INFORMACJE Wertyn44 i -MARIO- :)

P.S. Może jakaś promocja będzie na "ganfajerze" to kupię ten dwojnóg z gunfajra, dzięki za info.

Link to post
Share on other sites

Z lufa zcl i fioletowym promykiem , reszta stock na 0.36 mam 75 zasięgu skutecznego a 5 m dalej kulki spadają . Skupienie bardzo dobre na lekkim wietrze wchodziło w obszar kartki a3.

Jestem szczęśliwy z pozbycia się Warriora , cyma bije go na głowę jakością loża spasowanie mi , podwójna regulacja i stalowym spustem w pakiecie .

Edited by Wertyn44
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...