Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pytanie poza kłótnią kolegów wyżej ;)

 

Dzisiaj otrzymałem paczkę ze swoim m40a3 i wszystko cacy patrze do boxa a tam druga sprężyna. W opisie na TG nic nie ma. Nie mam chrono więc nie sprawdzę. Może ktoś mi powiedzieć do czego ta druga sprężyna i czy jest słabsza /mocniejsza?

Link to post
Share on other sites
Pytanie poza kłótnią kolegów wyżej ;)

 

Dzisiaj otrzymałem paczkę ze swoim m40a3 i wszystko cacy patrze do boxa a tam druga sprężyna. W opisie na TG nic nie ma. Nie mam chrono więc nie sprawdzę. Może ktoś mi powiedzieć do czego ta druga sprężyna i czy jest słabsza /mocniejsza?

Możesz dla pewności ją "zważyć". Tłok, spreżyna i prowadnica na wagę, dociskasz i masz.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Zepsules ja śrubami od komory hu :v ?

 

Raczej nie będzie pasować , wydaje mi się że to inna średnica .

 

Raczej nie będzie pasować , wydaje mi się że to inna średnica .

 

Trochę inny sposób ale nie nadaje już się do użytku.

Sprawdziłem.

Na długość głowica od WELL'a jest ok, ale średnia tutaj gdzie wkręcamy ją do cylindra jest o 3mm mniejsza, także głowica z L96 Well'a nie pasuje.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj poskładałem m40 w całość.

Na m150 as pro ,bo taka miałem pod ręką wypluła 420 fps na 0.4g specny.W planach guarder m160 lecz w polsce teraz niedostępny- na delta shopie jest niby dostępny ale dzwoniłem i nie mają, z reszta nie po raz pierwszy.

Zestaw cylindra od barta wymagał u mnie modyfikacji-(nie winie jego, a chińczyków bo pewnie każda z cm700 bedzie się różnić odrobine parametrami-ot taką mają tolerancje):

- zpiłowania lekko trzpienia cylindra

- powiększenia dremelem otworu w rączce przeładowania żeby weszła na trzpień

-powiększenia otworu w końcówce przykręcanej do cylindra za rączką

-powiększenia delikatnie otworu w pierścieniach prowadzących cylinder

-zpiłowania śrub trzymających trigger do uppera

Jak to strzela na wolnym powietrzu jeszcze nie wiem ,wiem tyle że jest o niebo cichsze od bara 10 o podobnej mocy na podobnym secie.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wkońcu wszystko ogarnąłem.. hop-up, lunetę i jak?

I jestem zaskoczony, że replika za 560zł jak na stocka strzela tak fajnie.

 

Na kulkach 0,30g [Guarder] do tarczy o szer 45cm i wys 85cm oddałem 6 strzałów z odległości 70m i 5/6 w celu.

Jak na stocka uważam, że dobry wynik a gdybym pobawił się z hopkiem jeszcze 6/6 nie byłoby problemem.

Wiadomo skupienie daje trochę do życzenia ale jak na stock to jest ok. Przydałaby się inna gumka, bo ta stockowa potrafi zakręcić czasem takiego densa, że oczy na wierzch wychodzą. Stąd też ten jeden strzał nie trafiony.

Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites

Wiedzialem że będą bo pisałem do krakmanów.

3szt zamówione

 

Dzisiaj byłem pierwszy raz ze swoją cymką na strzelance.Wszystko malina ale czekają mnie 2 mody.Wypierdzielenie blokady spustu bo haczę przy przeładowaniu o nią.Drugi to sklejenie razem ramion hopa i dorobienie większego dystansera, bo słabo kręci kulki a jak wykręce regulację na maxa to haczą te imbusy o głowicę cylindra.Na średnio ustawionym hopie potrafiłem strzelić np w łokieć z 60m pierwszą kulką.Na 50m gościu zebrał w kawałek głowy wystający zza górki jak leżał.

Wrażenia pozytywne lecz po całym dniu biegania łapa odpada od podtrzymywania jej bo swoje waży z bipodem i lunetą.Vsr to przy tym zabawka

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłem na strzelance i stwierdziłem jedno - gumka hopup do wymiany.

Na co polecacie wymienić? Jakiś promyk czy maple leaf pod 640~650fps także potrzeba mi coś konkretnego.

 

@-Mario-

A no waży to trochę, i też będę musiał u siebie skleić ramiona i śrubę wkręcaną od góry zrobić.

Edited by Kaczan
Link to post
Share on other sites

Robienie flat hopa na 2 ramionach to zły pomysł .Dziwne , u mnie od stocka kręciło jak trzeba .

 

No otwór w lufie zewnętrznej musisz mieć idealnie zrobiony tylko , sprawdź w dziale od mb01 na tym.albo na airsoftsniperforum tak ktoś to robił na komorze PDI

 

 

http://www.airsoftsniperforum.com/32-general-sniper-talk/6975-tdc-mod-pdi-chamber.html#/topics/6975

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...