Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. Odkąd jestem posiadaczem takowej cymy, chodzi mi po głowie wiele pytań na temat komory. Z tego co zauważyłem komory od PDI czy AirsoftPro w standardzie VSR nie podejdą (ze względu innego otworu na magazynek). Magazynki trochę przypominają (albo są takie same) jak do L96. Gdyby ktoś chciał wymienić komore to co będzie pasowało? Ktoś już znalazł odpowiedź? Może komory do L96 które mają podobne wejście jak stockowe w omawianej cymie?

Link to post
Share on other sites

Podejżewam że bart by dorobił głowicę pod komorę.Pytanie czy będzie pasować ta komora.Jak już jesteśmy przy komorach z m24 to action army zaczeło je robić.Na głównej stronie wmasg jest info.

W vsr spisuje się elegancko ich komora ..

Ja poczekam aż będzie coś strikte dedykowanego.Nie mam zamiaru rzeźbić bo czasem się to nie udaje a części zamiwnnych nie ma na razie na rynku

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jestem zielony w tematyce części wewnętrznych/tuningowania replik dlatego chciałbym jeszcze na moment wrócić do tematu sprężyn.

Piszecie o montowaniu w cm.700 sprężyn różnych producentów. Czy znaczy to, że produkowane przez nich sprężyny są uniwersalne i pasują do replik różnego typu ? Jeśli kupię jedną ze sprężyn z załączonych linków, to będzie ona pasować do cm.700 ? Jeśli tak to którą byście wybrali (w stosunku do zużywalności stockowych częsci + w miarę bezproblemowego naciągu sprężyny).

 

http://www.taiwangun.com/sprezyny-glowne-2/sprezyna-sp-150-guarder

http://www.taiwangun.com/sprezyny-glowne-2/sprezyna-sp-160-guarder

 

Wymieniam jednocześnie lufę na precyzyjną i gumkę hop up. Potrzebuję wymienić coś jeszcze ? Czy części typu: cylinder, tłok, prowadnica sprężyny są kompatybilne z częściami jakiegoś konkretnego producenta ?

 

Pozdrawiam !

Edited by Jejas
Link to post
Share on other sites

Cześci typu tłok i cylinder nie produkuje nikt i nie są kompatybilne(tłok niby z vsr podchodzi ale nie sprawdzałem.)

Zestaw cylindra tłoka i prowadnicy dorobi ci pewnie bart_a jak do niego zagadasz .

Zespół spustu zostaje stock.

Lufa i gumka aegowa

Spreżyny musisz szukać do replik snajperskich nie aegowe.Do snajp są dłuższe o wiele i mają inne średnice .

Np guarder m150 do repliki m24 powinien wejść do cm 700 skoro m160 wchodzi .

Zapomnij o w miarę lekkim naciąganiu springa powyżej m150, zwłaszcza jeżeli wcześniej nie miałeś do czynienia z 4 taktem :).

Każdy znajomy co bierze do ręki moje giwery to się szarpie z nimi jak reksio z szynką .Trzeba wyrobić technike ;)

 

 

Link to post
Share on other sites

Odgrzeje.

Cyma wróciła od barta-robota bajka spasowane tak że dupę urywa- posłana była z problemem ładowania-szarpałem się z nią strasznie na m150 a o m160 mogłem zapomnieć.

Teraz Na m160 guardera wydmuchała 640 fps i chodzi wzorowo :)

Cały czas wałkowałem temat tej zj..ej komory hop up.

Dzisiaj skleiłem 2 ramiona dociskowe ze sobą , co umożliwia regulację tylko jednym imbusem.Wypierdzieliłem wypustek z gumki prometheusa na płasko i zrobiłem dystanser flat hop własnej produkcji.Patrząc przez lufę,wygląda elegancko na lekkim dociśnięciu.Od góry dołożyłem mocniejszą sprężynkę która dociska ramiona do śrób regulacyjnych.

Testy na dniach ,tylko muszę zamówić kulki 0.45g

Link to post
Share on other sites

I jak tam ludziska ktoś w końcu się szarpnął na gest i spróbował wrzucić tam jakąś inną komorę (pdi) bo przymieżam się do kupna tego cacka pod mancrafta i z lufą edgi ale dopóki się nie dowiem co z komorą to nic dalej nie rusze a czytając te 12 stron na serio idzie się pogubić

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...