Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piszesz, "im dłuższa lufa tym mniejszy rozmiar cylindra" ? Jeśli masz na myśli pojemność cylindra w stosunku do objętości lufy to źle piszesz. I kto powiedział że przy zmianie cylindra konieczne jest wymienić komorę HU i dyszę ? :teeth:

Link to post
Share on other sites

Źle mnie zrozumiałeś... ja nie mam M4 Specny, nie zaryzykowałbym w żadnym stockowym gerabxie v2 sprężyny 140. Podałem koledze batkę która wejdzie mu w prowadnice i jest w miarę wydajna.

 

Masz M140 w specnie? Jak się sprawdza, szkielet wytrzymuje? Wymieniałeś coś więcej?

 

Ja używam tej na kolbie mojej M4 - http://asg.warszawa....a-c-m,1630.html . Spisuje się bardzo dobrze, kupę miejsca na baterie i mosfet.

 

zajebisty patent :icon_smile: ja prawdopodobnie będę trzymał batkę w jakiejś ładownicy na kolbie. i zastanawiam się jaką wybrać ładownicę

Edited by szemtaj
Link to post
Share on other sites

Witam Panowie

Postanowiłem zakupić emke sa-b02 w czerwcu, czytając wasze komentarze uświadomiłem sobie ze trzeba na start wymienić kilka rzeczy .( w GB )

Moglibyście powiedzieć jakie części w rozsądnej ? i podać mi link ;) (najlepiej gunfire ponieważ tam mam plan zakupić replike)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecę jeszcze wymienić dyszę (ok 30zł) i dać karabin do przesmarowania i wypodkładkowania (tu sie najlepiej dogadać ze sklepem), wyjdzie pewnie ze 100 zł więcej, ale po takim zabiegu oraz z gumką hop up i kablami nie będziesz musiał nic więcej robić przy tym karabinie, chyba, że zachce Ci się więcej fps-ów, u mnie po tych zabiegach 400 fpsowa eMka G&G kumpla nie ma szans (moge kiedys wrzucic porównanie) więc naprawdę warto.

Edited by Piledriver
Link to post
Share on other sites

Właśnie się przekonałem, że Mblock nie pasuje do Specny. Jeżeli chcemy go zamontować to trzeba zdjąć sprężynę, która trzyma blaszkę zasłaniającą regulacje hopka. Tym samym bolt catch nie działa (nie wskakuje na swoje miejsce po naciśnieciu zwalniacza), a ta blaszka jest cały czas odsunięta, co nie sprawia problemu bo nie lata i jej nie słuchać. Tak gdyby kogoś interesowało. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nadal nie rozumiem jaki jest sens kupowac mblock. Dla mnie to pic na wodę. Nigdy nie slyszałem o potwierdzeniu zbawiennego działania tego ustrojstwa. Naciąganie fizyki.

 

Pytanie do posiadaczy zmodyfikowanych specn. Zamierzam wsadzic lepsze flaczki. Jaki zestaw macie u siebie?

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Dysze SHS do emek są lipne. Mała średnica w środku do tego długość to 21,4mm gdzie zazwyczaj do emek wchodzą 21,20/25 mm. Przeczytaj temat i się dowiesz że będziesz musiał piłować.

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites

a deep fire to dobry wybór?

 

swoją drogą znalazłem genialny w swej prostocie sposób na usunięcie luzów z kolby. Wystarczy przykleić kawałek miękkiej strony rzepa na górze prowadnicy kolby

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

No shit Sherlock!

 

Prócz samych eMek, które trzymają standard TM, czyli jak pozostałe 95%, nie weszło na rynek nic nowego w postaci, dysz, gumek hu czy luf o czym nie było by już pisane na forum - szukać!

 

Żaby nie było OT szukaj dowolnej dyszy, w moim zdaniu kompozytowej - bo lepiej pracuje z komorą, nie rysuje jej i nadmiernie nie wygina prowadnicy jak metalowa. Ważne żeby miała odpowiednią długość, podana wcześniej i przynajmniej jedną uszczelkę...tyle, więcej nie trzeba bo i tak głowica cylindra jest "żółta"

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...