Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to jak ci silnik, zębatki, tłok chodzi a dysza się nie chowa to padła ci prawdopodobnie prowadnica dyszy. Spróbuj strzelić na zdjętym górnym body może ociera blokuje się jakoś na komorze HU. Dodatkowo wciśnij na sucho dyszę i zerknij czy przy takiej pomocy się chowa, jeśli nadal dupa to czekaj na pomysł kogoś innego lub wysyłaj na serwis gwarancyjny do sklepu z którego kupiłeś bo to pewnie to pierwsze co napisałem.

Link to post
Share on other sites
Jakie komory hop up macie w swoich specnach ?

Czytałem że stockowa komora jest mocno średnia (słabe uszczelnienie)

Rozważam wstawienie komory KA, ProWin lub Modify, czy ktoś ma doświadczenie co najlepiej pasuje ?

 

U siebie mam komorę Prometheusa, akurat w mojej "głównej" lepiej pasowała stockowa komora, więc żeby się nie kurzyła...świetnie pasuje, małe odchyły fps (~5), precyzyjna regulacja. Stockowa lufa i guma systemy daje bdb skupienie. Na m100 Guardera 355-360 fps.

Link to post
Share on other sites

Witam, niedawno zakupiłem emke od Specna Arms SA-A05 http://gunfire.pl/pr...rms-SA-A05.html Na początku chce wymienić:

- gumę G&G zieloną,

- Mosfet Gate NanoASR http://gunfire.pl/pr...te-NanoASR.html

-Akumulator Redox LiPo 2400 mAh 7,4V 20C http://gunfire.pl/pr...h-7-4V-20C.html

 

I tu moje pytanie, czy ten zestaw się nada na początek i czy coś jeszcze polecacie zmieniać przy nowo zakupionej replice?

 

 

 

z góry dzięki za info :icon_smile:

 

i najważniejsze czy wejdzie to wszystko w kolbe SF czy trzeba kupić inna?

Link to post
Share on other sites

Jakie komory hop up macie w swoich specnach ?

Czytałem że stockowa komora jest mocno średnia (słabe uszczelnienie)

Rozważam wstawienie komory KA, ProWin lub Modify, czy ktoś ma doświadczenie co najlepiej pasuje ?

Ja mam ProWin`a. Co prawda innych (poza stockiem) w specnie nie miałem, to z tej komory jestem bardzo zadowolony.

U siebie mam komorę Prometheusa, akurat w mojej "głównej" lepiej pasowała stockowa komora, więc żeby się nie kurzyła...świetnie pasuje, małe odchyły fps (~5), precyzyjna regulacja. Stockowa lufa i guma systemy daje bdb skupienie. Na m100 Guardera 355-360 fps.

 

Odświeżam pytanie o komory, jeden kolega napisał że ProWin sie dobrze sprawuje, drugi kolega z tego co zrozumiałem śmiga na stockowej i jest zadowolony, a wkładał ktoś modify lub KingArms ? A może AirsoftPro ? Miał ktos problemy po wymianie komory ? Podzielcie się informacjami bo niechce mi sie wieżyć że wszyscy śmgaja na stockowych komorach.

Link to post
Share on other sites

Gumki zielonej nie bierz bo są problemy z nadmiernym podkręcaniem kulek przez nią. Lepsza Systema, Madbulle, Promyki.

U mnie nie ma tego problemu. Fakt, że trzeba się pobawić z ustawieniem na tip top ale później jest miód malina.
Link to post
Share on other sites

Wczoraj wsadziłem AirsoftPro, problemów nie było.

 

Jeden oring na na lufę, więcej do b03 nie wchodzi.

 

Miałem tylko kilka chwil na testy ale jakiejś większej różnicy nie zauważyłem. Gumka zielona GG.

Edited by zim_b
Link to post
Share on other sites

Wczoraj wsadziłem AirsoftPro, problemów nie było.

 

Jeden oring na na lufę, więcej do b03 nie wchodzi.

 

Miałem tylko kilka chwil na testy ale jakiejś większej różnicy nie zauważyłem. Gumka zielona GG.

 

Jak przetestujesz dokładniej to proszę podziel się relacja jestem bardzo ciekaw tej komory, słyszałem wiele opinni że jest świetna.

Link to post
Share on other sites

Przyszedł u mnie czas na zbudowanie mocnej repliki tzw. "Leśnego yebacza", który jak sama nazwa wskazuje ma miotać daleko i celnie w lesie. Ogólnie plan tuningowy mam, zespół lufa-hop to pestka, chcę się upewnić co do gearboxa.

Replika ma pracować na m140, również na auto, więc pod to dobrałem części.

Sprężyna - Guarder 140

Tłok - SHS z kilkoma stalowymi zębami, tworzywo

Zespół cylinda - Set typ 0 (lufa ponad 400mm) od Guardera/Deep fire/Protech, zależy co na magazynach mają

Zasilanie z lipo 3S

Reszta stock

Będzie to banglać Waszym zdaniem? Coś dorzucić/wyrzucić/zmienić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...