Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A szkielet? Bo tam mblocka chyba nie wciśniesz...

 

A to niby dlaczego?

Nie mój nie strzelił, błąd przy przerabianiu pod ASCU.

 

Rozwaliłem gniazdo pod spust :(

 

Żaden poxipol, itp nie pomoże?

Szkielet jest dobry i raczej szkoda go zmieniać.

Link to post
Share on other sites

Moja specna(SA-B03) z preclufą od gurdera czarną gumką również od guardera i z M130 też od guardera( taki secik mały). Ten zestaw osiąga 486 fps więc ten zestaw powinien chulać ładnie można wymienić jeszcze teflon fixa zrobić oraz wstawić lepszy tłok i dysze uszczelnioną wyjdzie około 500 fps.

 

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja u siebie mam boreup guardera, m130 guardera, komorę ProWin, rurka KM Head, lipo 7,4, mosfet, teflon-fixy i inne bajery.

Daje mi to ok 500+fps (co trochę mnie przerosło i chyba będę musiał trochę zejść) ale zasięg i celność jest bardzo fajna. Na razie kultura pracy na wysokim poziomie. Nic nie jęczy i nie stęka ale nie korzystam z auto (sporadycznie 3rd burst) więc nie powinno.

Link to post
Share on other sites

@wiciok- a bolt catch to tam nie zawadza przypadkiem? Jeśli nie, to bez problemu ładować M150-M160, tylko wtedy obawiam się o przód uppera, bo lubią pękać podobno...

No właśnie raczej nie powinien zawadzać, chociaż muszę przyznać, że nie sprawdzałem.

 

Na uncompany są trochę taniej i jest większy wybór.

Link to post
Share on other sites

Niemalowane ("srebrne") szkielety CNC od SHS mają domyślnie miejsce na dźwignię Bolt Catch'a. Jakoś na początku zabawy sadzałem do Specny swój szkielet z innej repliki i nie było problemów z pomieszczeniem wszystkiego i prawidłowo pluło. Jednak 500 FPS przy krótkiej eMce to był zabieg tylko z ciekawości.

Link to post
Share on other sites

To może troszku z innej beczki.

Jaki cylinder polecacie do SA-B02

Jaką głowice, tłok, głowica cylindra.

Jaką komorę Hop-up (producent)

Jaka lufka precka. oraz czy wymieniać silnik.

Oraz czy wymienić łożyska na ślizgowe 8mm, oraz czy lepiej kupić również wzmocniony szkielet GB od specny.

I jakie zębatki będą odpowiednie i wytrzymałe.

Link to post
Share on other sites

Panowie, ja mam w swojej specnie dziwny problem...

Na singlu prawie zawsze wali mi po 2 strzały. Nie mówie tutaj o dubletach z podawaniem kulek, tylko to, że tłok robi 2 cykle przy jednym naciśnięciu spustu.

Dzieje się tak na baterii 2s a także 3s.

Dodam, że jest tak samo na stockowym silniku jak i na Ultra Torque od JG

Link to post
Share on other sites
Panowie, ja mam w swojej specnie dziwny problem...

Na singlu prawie zawsze wali mi po 2 strzały. Nie mówie tutaj o dubletach z podawaniem kulek, tylko to, że tłok robi 2 cykle przy jednym naciśnięciu spustu.

Dzieje się tak na baterii 2s a także 3s.

Dodam, że jest tak samo na stockowym silniku jak i na Ultra Torque od JG

 

Może "zawiesza" się kostka stykowa. Sprężynka słabo odbija, albo gdzieś obciera po złożeniu gb.

Link to post
Share on other sites

Ari kolega ma specne i dziś też mu się zacięła kostka. Otwierać nie otwierałem bo gwarancja ale problem jest i to nie pojedynczy. W moim GB siedzi stockowy zestaw styków z przwerywaczem i sprężynką i po około 10k kulek nic się nie tnie :).

Link to post
Share on other sites

Siema. Mam problem z swoją SA-B02. W stocku wymieniłem tylko gumkę na czarną systemę i na chińskich, metalowych midach podawała praktycznie za każdym razem (oprócz 1go strzału po włożeniu każdorazowo magazynka - ale to luz). Teraz w serwisie wymieniłem preckę Guarera 6.02, sprężynę na Guardera 120, dysza elementa, podkładkowanie, smarowanie itp (dla ciekawych z stockowych 400fps wskoczyło po tym na 420fps) i teraz problem polega na tym, że na tych samych magazynkach (5 sztuk) podaję losowo 1 góra dwie kulki na 10 strzałów. Silnik chodzi, słychać jak odbywa się cały "proces strzału" na sucho, no ale nie podaje w ogóle kulki. Jak już wypluje kulkę to leci elegancko. Jakieś porady/czego to wina? (oczywiście oprócz faktu, że pewnie będzie musiała wrócić na serwis)

Link to post
Share on other sites

Co ma piernik do wiatraka? Raczej dysza do sprężyny? Jak znam życie to w serwisie, pewnie komercyjnym z dużym przemiałem, lub mocno amatorskim ktoś na luzaku zamontował dyszę i nie raczył jej dopasować pod replikę. Przydługa dysza może blokować kulkom dostęp do komory.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...