Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka '' replika '' :D


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten temat ciągnie się od ośmiu stron i nic nie wnosi (dla nikogo- my się złościmy, damian jest niereformowalny a innym zielonym wszystko się pomiesza). Proszę o usunięcie tematu i bana dla autora.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Mi bana ? Spoko, ale tobie powinni wpier*olić perma za wyzwanie ludzi od kretynów i jak bede chcial to cie pozwe i wtedy zobaczymy bo widze ze nawet avatara nie umiesz ustawic, jedyny normalny tutaj to reaper który normalnie odpowiadał aż banda wjechała i zaczeła wyzywać nowego w asg życze wam śmierci

 

Mam gdzies czy dostane bana czy nie

 

Widac srodowisko tego forumcjest niereformowalne jak nie umiecie pomoc tyllo wyklocacie sie z KAZDYM kto ma tania replike ktora.wam nie pasuje to jest tendencja polakow wlasnie cebula jak wczesniej mowilem

 

Jak da aie usunac konto to powiedziec jak nie dam satysfakcji

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Ja pierdole. Przecież ludzie dawali Ci rady tylko, że Ty ich nie chciałeś. Pisano Ci "kup AGM"? Pisano. Pisano "nie bierz tanich elektryków"? Pisano. Pisano też inne rzeczy, ale Ty nie chcesz naszych rad. Ty mówisz "o, ta replika mi się podoba. Dobra jest?" i liczysz na to, że my odpowiemy "tak! Wspaniały wybór Milordzie. Zaprawdę nie pożałujesz wydanych na ten sprzęt pieniędzy. Tylko Ty mogłeś wybrać tak wspaniały sprzęt, o Wielki Damianie!".

Sorry, ale to nie przedszkole. Tu, gdy ktoś odwali lipę nie poklepujemy go po główce, tu dajemy rady, często brutalne ("nie stać Cie"), ale zawsze staramy się jak najlepiej dla pytającego. Nie chcesz tych rad? To idź sobie i nie marnuj naszego czasu. Chcesz naszych porad? To się ich słuchaj.

Link to post
Share on other sites

Jakoś inni nowi nie mają problemu z forum... może po prostu należysz do tego procenta populacji, który słabo się z dogaduje z innymi.

 

Zresztą, Twoja kasa i rób z nią co chcesz. Skoro naskakujesz na każdego, kto traci czas na doradzenie Tobie.... kupisz szajs to będziesz mądrzejszy o nowe doświadczenie.

Link to post
Share on other sites

Pisano Ci "kup AGM"? Pisano. Pisano "nie bierz tanich elektryków"? Pisano. Pisano też inne rzeczy, ale Ty nie chcesz naszych rad.

Pisałem że nie chce żadnego AGM bo po 1 jest za 70 zł, i zresztą na 2 stronie tego posta ludzie pisali że ostatnio sie niszczą i są problemy z nimi- na tym się wzoruje, dlatego AGM nie kupię. Tak, pisaliście żebym nie brał tanich elektryków, i to zrobię, nie kupie żadnego gówna za 250 zł, przekonaliście mnie, i wezmę na raty RK 02 lub RK 01 chociaż 02 mi się bardziej podoba niż takie krótkie, dłuższa lufa :icon_wink: Tutaj jest też dowód, że czytasz nie to co inni ludzie piszą, nie czytasz tego co ja piszę ze zrozumieniem, tylko siłą narzucasz swoje racje, zauważ to. Hmm, na jakie bzdury by tu odpowiedzieć.

Ty mówisz "o, ta replika mi się podoba. Dobra jest?" i liczysz na to, że my odpowiemy "tak! Wspaniały wybór Milordzie.

To się zdecyduj w końcu czy RK 01 jest dobrym wyborem, bo właśnie tutaj sam sobie zaprzeczyłeś.

Zaprawdę nie pożałujesz wydanych na ten sprzęt pieniędzy. Tylko Ty mogłeś wybrać tak wspaniały sprzęt, o Wielki Damianie

No właśnie, dlatego nie chcę wydać grubej kasy, czyli około 400-500 zł na które musiałem tyle czasu zbierać, aby kupić jakieś szajsowe aluminiowe gówienko, tylko coś porządnego, a potem zbierać dalej na osprzęt jak okulary itp.

Tu, gdy ktoś odwali lipę nie poklepujemy go po główce, tu dajemy rady, często brutalne ("nie stać Cie"),

Jaką lipe odwaliłem? Pytając sie na tym forum? To coś świadczy jak tutaj akurat napisałem, lecz nie wiem czy był to dobry pomysł.

Z tym '' nie stać Cię '', od siebie mogę powiedzieć że nie powinniście tak pisać ani robić, mnie to nie urazi bo szczerze mam gdzieś jak jakiś anonim internetowy mi napisze że jestem biedak czy coś bo mnie na replikę za 800 zł nie stać, bo mi on życia nie zmieni, ale może urazić kogoś innego, i przez to właśnie ta osoba straci ochotę na airsoft, przez takie pare osób, opuści sport który bardzo chcałby robić :icon_wink:

Nie chcesz tych rad?

Nie kumam o co Ci tu chodzi, każdą odpowiedż w poście czytam i na nią odpowiadam, no kurna ile razy mogę odpowiadać że nie chcę tego AGM ?? ILE ?? Przy okazji znów powtórze że g5k galaxy również nie chcę bo w okolicy mojej żadnego CQB nie ma i jak to początkujący odrazu ma iść sie strzelać ?

 

Pozwól że wkleję tu co napisałem Arend'owi

http://imgur.com/a/jvhSy

Okazałem że tak powiem skruchę, a on mi tak chamsko odpowiedział, że nie będe tu nawet tego wklejał. Ale to było nienormalne.

Póki nie mam bana to mogę popisać tu jeszcze, ale będe wdzięczny jak ktoś powie gdzie jest opcja usunięcia konta

 

Najbardziej mnie rozśmieszyło jak pewnien osobnik kokojambo chyba, napisał prawdę że zamiast mi koleś pomóc to reklamuje swój sklep i pisze jakieś bzdury, to oczywiście Arend musiał znalezć pretekst aby mu dać warna xDD Nieważne jakiego, musiał dostać warna, bo napisał prawdę i pocisnął innego gościa, dobrze kokojambo!! Tylko uważaj bo będziesz gnębiony teraz przez całe forum.

http://imgur.com/a/zF6Yw

 

A i tyle osób sie '' pruje '' o to że zamiast grzebać na forum piszę temat, dlatego że wiem co tam znajdę, a czekam na inne propozycje

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Wesołych świąt! W ramach terapii proponuję iść do kościoła jajka poświęcić. A tak serio, Panowie przesadzacie i mam tu na myśli również starszyznę. Bluzgi, osobiste wycieczki, obrażanie spartaca inne atrakcje proszę uskuteczniać w zamkniętym gronie.

Link to post
Share on other sites

Wesołych świąt! W ramach terapii proponuję iść do kościoła jajka poświęcić. A tak serio, Panowie przesadzacie i mam tu na myśli również starszyznę. Bluzgi, osobiste wycieczki, obrażanie spartaca inne atrakcje proszę uskuteczniać w zamkniętym gronie.

Ehh no niestety nawet w święta trzeba sie użerać z takimi ludzmi. I dlaczego zakreśliłeś obażanie spartaca ?

Damian, piszesz, że nie chcesz gówna, a kilka postów Wcześniej wrzucasz spartaka, którego KAŻDY odradził. Gdzie tu logika?

No okej, ale zamiast znów spinać pupe że podałem badziewną replike ( za 450 zł ) oraz szukać pretekstu do kolejnej kłótni cięzko wam napisać po prostu '' nie kupuj tego '' ?

 

Ehh no tak to zawsze jest, jak nowy się pyta na jakimś forum wokół '' profesjonalistów '', a oni się śmieją że on chce kupić replikę która jest syfem, ale on o tym nie wie.

 

I proszę odpowiedzieć na pytanie, jak usunąć konto na tym forum, lub proszę admina o usunięcie,

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Co doradziłeś? Kupno AGM? Weź bo mnie krew nagła zaleje xd

Wszystkie odpowiedzi i caly post zapisuje na pamiątke cebuli :icon_biggrin:

Doradziłem Ci G5 zanim powiedziałeś, że go nie chcesz.

Doradziłem Ci Spartaca gdy uznałem, że masz maks 350 PLN i koniecznie chcesz jakąś emkę.

Doradziłem Ci chyba też G608 zanim powiedziałeś, że nie chcesz G36.

Doradziłem Ci serię RK, gdy zacząłeś pisać o budżecie w okolicach 400-500.

masz serię G608 od JG i może coś z serii RK od Boyi się znajdzie. To są dobre repliki. Polecamy je.

Doradziłem Ci też, że możesz czekać na promocję na CM.028, jeśli Twój budżet na więcej nie pozwala.

Doradziłem Ci też jakie kulki możesz wziąć tej emki za 250, na którą w pewnym momencie się tak napaliłeś, bo w jednym poście o taką poradę poprosiłeś.

 

Jeśli więc zapisujesz te posty, to je też przeczytaj i zobaczysz, że naprawdę chcieliśmy Ci pomóc, ale Ty wolisz się obrażać i wmawiać nam, że jesteśmy chamy i nie chcemy się podzielić swoją wiedzą.

Link to post
Share on other sites

Okej. Nie kupuj tego. Kup RK boyia. Do tego gumkę HU i lipo z ładowarką. Dobrej jakości kulki i ATESTOWANĄ ochronę oczu.

Wystarczy?

RK 01 i 02 różnią się tylko wyglądem? Jaką gumkę i ładowarkę bo jak mówiłem nie znam się tak na tym :icon_wink: Kulki kupie wystarczające nie za drogie. Okulary takie co tu ludzie już pisali '' uvex ivo '' ?

Doradziłem Ci też, że możesz czekać na promocję na CM.028, jeśli Twój budżet na więcej nie pozwala.

Te promocje to Na Taiwangun, gunfire czy gdzie? W jakim sklepie kupować ?

 

https://gunfire.pl/p...inka-RK-01.html

plastikowa imitacja drewna

http://www.taiwangun...-real-wood-boyi

drewno 30 zł droższe

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Uwaga, garść przydatnych linków:

www.wmasg.pl

www.google.pl

Wszystkie twoje problemy zostały opisane, po to są tworzone przypięte posty, aby tematów typu "jestem leniwy/mam 12 lat i nie umiem w internety, podajcie wszystko na tacy" było jak najmniej. Podpowiem tylko, że ładowarkę prostą do lipo, za 50-60 zeta. Okularki mogą być.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

To ładowarke czy baterie?...

Uwaga, garść przydatnych linków:

www.wmasg.pl

www.google.pl

Nie rozśmieszaj mnie po to jest ten dział na forum '' jak zacząć '', '' repliki elektryczne, tanie repliki'' gdzie ludzie się pytają i to sie nie zmieni, jak wam to przeszkadza usunąć te działy prosze bardzo

 

Ostatnie ostrzeżenie. Buniek

 

A co takiego strasznego napisałem że ostatnie ostrzeżenie? Popełniłem błąd ortograficzny?XDD

'' samochod '' zamiast '' samochód '' ?

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

Specjalnie dla Ciebie wyszukałem ten temat. W minutę w Google:

http://forum.wmasg.p...-01-zbrojownia/

Teraz spróbuj dopytać w sklepach czy to aktualne informacje.

Cała seria RK (01, 02, 05 itd.) ma, o ile mi wiadomo, ten sam środek.

A co do promocji - gdzie będzie, tam będzie. To tylko kierownicy sklepów pewnie wiedzą.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

I to i to. Widać, że jesteś leniwy, wyszukanie wszystkich informacji w necie, zajęłoby około pół godziny, w tym jakiś odcinek gimboyoutubera.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Halo po to jest forum oraz odpowiedni dział na nim, aby każdemu po kolei odpowiedzieć oraz polecić sprzęt wybrany bezpośrednio pod niego.

Ostatnie ostrzeżenie. Buniek

Prosze bardzo, banuj, usuwaj mi konto, obiadu mi tym nie zabierzesz :)

 

Specjalnie dla Ciebie wyszukałem ten temat. W minutę w Google:

http://forum.wmasg.p...-01-zbrojownia/

Wiadomo że napiszą że droższe-lepsze, wiadomo z jakich powodów, $$$ ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...