Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

W pełni customowy KM na sprężone powietrze.


Recommended Posts

Twój projekt na dwie wady, jeśli chodzi o wejście na imprezy:

1. KM i custom

- musiałbyś pokazać o co chodzi. Jak ma być to jakaś lekka buda z boxem i hpa to nie ma bata byś wszedł.

 

2. Sprężone powietrze:

- są ludzie z pewnym organem, który najwyraźniej jest mniejszy niż u reszty populacji, którzy niedopuszczają HPA na imprezach, ze względu na możliwość regulacji FPS (jakby w springach, GB z szybką wymianą sprężyny, GBB lub nawet aeg z regulacją fps, tego się nie dało w chwilę zmienić). A już najlepiej mają GBB walące na 300fps na HFC22 (przy długiej lufie, część gnatów ruszy na te kilka strzałów) i 520fps na propanie. Wystarczy wymiana maga na ten z odpowiednim gazem by oszukać organizatora.

 

*nie mam zamiaru regulować fps jak jest zakaz. IMO to tak samo jakby nie wpuszczać ludzi ze względu na to, że mogą się nie przyznać do trafienia. Bo tutaj karze się możliwość, a nie czyn.

 

Już czasem z silniejszym aeg bez zablokowanego "full auto" ciężko wejść, bo rodzą się podejrzenia, że możesz zmienić semi na automat.

 

Na mniejsze manewry/lokalne, gdzie organizator zna graczy to pewnie przejdzie. Im dalej tym może być gorzej.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko skromnie zauważę trzy rzeczy:

1. Jesteśmy w dziale "Zdjęcia". Gdzie są zdjęcia?

2. Takich projektów było już wiele, a zapytań "co myślcie o tym by samodzielnie zbudować mega pukawkę" jeszcze więcej. Co z tego wyszło? Nic.

3. Skąd my mamy wiedzieć jakie ograniczenia i wymogi ma organizator?

Link to post
Share on other sites

"W pełni customowy KM na sprężone powietrze"

 

hmmm... Jeśli chcesz zrobić "coś dużego, z dużą lufą i urządzeniem wylotowym, zasilane z boxa, do tego z jakąś fajną imitacją zamka i taśmą amunicyjną z dużymi nabojami etc" i wpakować do środka lufę z hopkiem i silnik HPA to spoko, kibicuję projektowi.

 

A jeśli jednak chcesz samemu tworzyć nowy silnik HPA bo widziałeś elektrozawory na allegro - odpuść. Szkoda czasu i pieniędzy, a i tak nie wyjdzie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...