Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator - jak podnieść " do góry" ?


Recommended Posts

 

Mam pewien problem bo gdy składam się do strzału i mam na sobie chest riga + stalkera na twarzy to cięzko mi się złożyć do kolimatora. Czy jest jakaś możliwość podniesienia go do góry na szynie RIS? coś w stylu podkładki żeby był on trochę wyżej osadzony?

Link to post
Share on other sites

A najlepsza jest ta najprostsza. Jak najmniej obszycia, płótna w koło. Sama siatka.. Wtedy można se ją wyginać i dopasowywać do ryja dowolnie. I tu temat siatki jest jak gdyby rozwiązany. Niektórzy twierdzą że jak siatka. To okulary parują. No tak nie do końca. Bo bez siatki też parują. W każdym razie siatka musi być. Myślę że jak ktoś przychodzi na strzelankę bez maski na twarz. Powinien być od razu wyeliminowany z uczestnictwa. Tak jak to jest (przynajmniej u nas ) bez okularów. No chyba że ktoś na własne życzenie lubi se wydłubywać kulki z czoła. Jakie limity u nas są każdy wie. Snajperzy, czterotakty praktycznie nie mają żadnych limitów. Dziękuję. Nie mam więcej pytań.

 

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, jak ta maska niby chroni czoło? :| 

Siatka na policzku bardzo ślizga się po kolbach. To duża wada. Co z tego, że se dogniesz i kształt ma dobry jak sie slizga i o jakiejkolwiek stabilnej postawie można zapomnieć... Trza by tam podkleic jakąś gumą czy czymś. 

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za pomoc. Zmieniłem maskę na taką, aby miała tylko siatkę z przodu a nie na polikach - już jest dużo lepiej. A co do podwyższenia to nie wiedziałem że aż tyle tego jest - sam dopiero wchodzę w świat asg. Napewno skorzystam z kilku rad. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...